הצעות עבודה ומחפשי עבודה

חופר 11

New member
אפשר לדעת מה זה העבודה

שלום לך רצתי לדעת מה זה העבודה בדיוק.. אפשר מידע על זה

Benjamin Turner

New member
לאו דווקא הרבלייף, אבל MLM

שתמיד ניתן לזהות על פי שם הקוד "שירות לקוחות וניהול צוותים"

chely20

New member
משרה משלימה

אני גרה באזור הצפון ומחפשת עבודה שניתן לעשות בבית אחה"צ. בעיקר עם מחשב, הדפסות, שכר, חיפוש מידע באינטרנט וכד' אשמח לשמוע הצעות

o r i t1

New member
MLM

שלום לך, אינני יודעת בכמה התנסית , או האם התנסית בעברך בסוג פעילות של MLM. נורא חשוב מאיפה המירמור הזה מגיע. אני יכולה להעיד כי אני עוסקת ב-MLM כשנתיים ואני מאוד מרוצה וממליצה בחום לקרוא קצת ספרים כמו אבא עשיר אבא עני של רוברט קיוסאקי ובי"ס לעסקים גם כן של רוברט קיוסאקי וקצת לקבל מושג על נפלאות ה-MLM ןמה וכמה זה יכול לתת לכל אחד ואחד כאשר יבינו איך באמת מתנהל MLM אמיתי. לכן אם אתה ניזון ממר שמועתי אני קוראת לזה ללא כל בסיס מצידך, אנא אל תהפוך את השיטה למשהו לא טוב. אם התנסית בעבר ב-MLM ולא הצלחת , צריך לבדוק למה לא הצלחת? האם עסקת במכירות של מוצרים? האם מי שצירף אותך, לא נתן לך את התמיכה וההדרכה שלה היית זקוק? ועוד מיליון סיבות. אבל מה שחשוב ובטוח הוא שאם היית מצליח, לא היית מדבר כך. מקווה שיהיה לך בהצלחה!!!

Benjamin Turner

New member
יקירתי, תודה, בהצלחה גם לך

אינני יודעת מדוע כל אנשי הMLM כל כך אחידים: כולם ממליצים לקרוא את קיוסאקי, כולם מנסים להעביר מסר כאילו השיטה מעולה, ומי שלא הצליח, לא הצליח בגלל כשל נקודתי ולא בגלל בעייתיות בשיטה (מגוחך משהו, אבל מתוחכם, משום שכך אתם גורמים לשיטה להיראות כשיטת אל-כשל, באופן מלאכותי כמובן) וכולם ללא יוצא מן הכלל סבורים שאני ממורמרת, משום מה
(רק לידע כללי, אני סטודנטית, עתידי אינו בMLM או בכל עבודה בלתי מקצועית שהיא). בכל אופן, התנסיתי באורח מינימלי בMLM, וכן קראתי רבות על השיטה והאזנתי וקראתי מה שהיה לאנשים רבים שעוסקים בה לומר. דבריי נכונים, מדויקים וחשוב מכל-כנים (בעיקר כי אין לי שום אינטרס בענין, בניגוד לאנשי הMLM). אשמח לשמוע ממך היכן פתחת עסק, כמה את מרוויחה בחודש וכל פרט נוסף שיבוא לך לספק. עד כה לא השתכנעתי בטעותי, אולי את תהיי ה-אחת שתצליח.

Benjamin Turner

New member
מה זה MLM:

(MLM (multi-level marketing, או שר"ש (שיווק רב שכבתי) בשמו העברי, הנו שיטת מכירות. בעבודה עבור חברות המשווקות את מוצריהן בשיטה זו עליך להקים מעין עסק עצמאי (תמורת תשלום לחברה), להשתמש (שוב, תמורת תשלום) במוצר או בשירות שהחברה משווקת ואז לשכנע אנשים אחרים לעשות אותו דבר-כלומר להקים בעצמם מעין עסק עצמאי תמורת תשלום, שיהיה מתחת לעסק שלך, לרכוש את המוצר או השירות שהחברה משווקת ולצרף עוד אנשים שיקימו גם הם מעין עסק עצמאי מתחת לעסק של האנשים שאתה צירפת (שיהיה גם מתחת לעסק שלך) וכן הלאה. עבור כל אדם שאתה מצרף או שמישהו ממי שאתה צירפת מצרף או שמישהו ממי שמי שאתה צירפת מצרף וכו' אתה מרוויח סכום מסויים, וכך גם עבור כל רכישה שמישהו מהם מבצע. בתכלס, מדובר בעבודת מכירות לכל דבר, ולדעתי אם אתה מעונין לעסוק במכירות עדיף שתעשה זאת תמורת משכורת קבועה ובלי צורך להשקיע כסף ו/או לרכוש מוצרים. בחברות שונות הכללים שונים והתנאים שונים (בחלקן לא תהיה חייב לרכוש בעצמך אלא "רק" לשלם תשלום על פתיחת העסק, בחלקן יתכן שתרצה בעצמך לרכוש את המוצרים, בחלקן יאמרו לך שלא מדובר במכירות), אתה מוזמן להקשיב ולבחון את העסקאות בעצמך-אני עדיין לא מצאתי חברה מפתה דיה להשקיע בה מממוני המועט.

עדיבן25

New member
מחפשים שותף לקראת הקמה של פאב

לקראת פתיחה של פאב בהרצליה פיתוח, מחפשים להכניס שותף בעל ידע ונסיון בתחום, שעבד כאחראי מטבח\שף ובר. דרישות התפקיד: שותפות בקביעת התפריטים, קביעת נהלי מטבח ובר, פיקוח על עובדי המטבח והברמנים. נסיון בעבודה עם ספקים יתרון השקעה כספית לא גדולה תמורת מניות נא לשלוח קורות חיים למייל [email protected]

blusky9

New member
עיבוד שבבי מדויק כרסום חריטה CNC

קונבנציונלי....חלקים תעופתיים...עתיר נסיון מחפש תעסוקה מתאימה [email protected]

עבודה בתחום השיווק. any one../images/Emo35.gif

מסיימת עוד כחודש לימודי B.A במנהל עסקים - התמחות ראשית בשיווק. מחפשת עבודה בתחום (לא מכירות!). חוץ מהחפירה הלא נגמרת בלוחות הדרושים - אם יש כאן מישהו שמחפש או מכיר מישהו שמחפש - אשמח לקבל פניות. תודה

shein25

New member
הצעת עבודה בשרון - סיבוב שני :)

מדובר בחברת ביטוח בינ"ל. העבודה 24-7 בתור נציג שירות עם אפשרויות קידום.נדרשים אנשים בעלי כושר ביטוי גם בשפה האנגלית. שפה נוספת יתרון,אין משמעות לתארים אלא לאנשים !! החברה משפחתית וחמה ומחפשת משקיענים. אנחנו מחפשים את אלו הנחושים לעבוד. ולא את אלו המחפשים מקום עבודה....אין צורך בניסיון אלא רק ברצון ללמוד.... מניסיון,אתם תאהבו. התפקיד יכול להתאים לסטודנטים, יחד עם זאת המחויבות הנדרשת לתפקיד הינה גבוהה מאוד ולכן אנו מעדיפים להעסיק סטודנטים אשר נמצאים בשנה האחרונה ללימודיהם או לחלופין סטודנטים המסוגלים להתחייב למינימום 14 משמרות בחודש אשר יכללו את כל מגוון המשמרות הנדרשות (בוקר ערב לילה וסופי שבוע). אנו נותנים סידור עבודה חדשי אשר מורכב מכל מגוון המשמרות ואיננו מתחייבים לסוג משמרת מסוים, זה ייקבע בהתאם לדרישות במוקד . אנו בהחלט משלמים תוספות שכר עבור עבודה בשעות הלילה (125%) ובסופי שבוע/חגים (150%). שכר הבסיס הינו 20 ₪ לשעת עבודה בשלב הראשון ובנוסף בונוס חודשי המבוסס על עמידה ביעדים. המשרה פחות מתאימה לאנשים אשר אינם מתגוררים באזור המרכז משני סיבות עיקריות: 1. החזר הוצאות מקסימאלי הינו 350 ש"ח ולא יכסה את הוצאות הנסיעה בפועל מחיפה לנתניה 2. המשמרות מורכבות ממשרת לילה אשר מסתיימת בשעה 8:00 ובעקבותיה ולמחרת יכולה להיות לך משמרת ערב אשר תחל ב 16:00 אחה"צ, מותיר לך 8 שעות פנויות בלבד אשר בהם רצוי שתשני. אם הזמן היקר הזה יבוזבז על נסיעות לחיפה. במידה ותרצי מידע נוסף אשמח לעמוד לרשותך בכל עת. ובכן קו"ח בהקדם האפשרי אל : [email protected] או בפקס : 09-8920900 עבור שחר.

פינקי26

New member
אם אפשר שאלה קטנה...

האם מדובר ב"טלמרקטינג" ומכירה יזומה של הביטוח לאנשים, או שירות לשיחות נכנסות? על כמה משמרות מדובר למשרה מלאה והאם העניין עוד רלוונטי? תודה ושבת שלום

shein25

New member
מוקד שירות לקוחות

יש לנו אמנם מחלקת מכירות אבל גם שם לא מדובר בטלמרקטינג מדובר במוקד ש"ל ברמה גבוהה מאוד,הטיפול הוא אישי לחלוטין ולא תשובות לקוניות במערכת מחשב כמו שיש בחלק מהמוקדים של חב תקשורת למשל. בעיקרון יש אפשרות להגיע עד ל20 משמרות בערך...הכל תלוי ברצון שלך לעבוד..אבל ההתחייבות המינימלית היא שלך ל14 פעמים בהתאם לצרכים(בוקר\ערב\לילה) עדיין רלוונטי לימים הקרובים בהצלחה

למעלה