הצילו

הדרומית

New member
הצילו../images/Emo80.gif

ביולוגיה
יום רביעי... בגרות... ואני לא יודעת כלום
חיפשתי בקישורים, ובאתר סנונית יש רק מאמרים, לא הכנה לבגרות. ושאר האתרים מתייחסים למערכת ההובלה וכו'... למישהו יש עצה איך לעזור? אני על סף יאוש... ועוד שאלה, ייתכן שמשרד החינוך בבחירת השאלות לבגרות ייקחו ממאגר השאלות של המיקודית?

shirany

New member
איזה מיקודית../images/Emo35.gif

אמא'לה.... אני מפחדת...אני גם על הפנים בחומר הזה פשוט דקומית צריך לחרוש על החומר ...ממה שלמדת כל השנה אז בהצלחה לך דרומית אני עפה ללמוד ולכל הביולוגים האחרים

מיכל231

New member
מיקודית בביולוגיה ../images/Emo91.gif

הייתי היום בחנות ספרי לימוד, וקניתי את המיקודית של כימיה (3 יח"ל מתוך 5, אני ב-י"א) ומישהי קנתה שם מיקודית בביולוגיה 5 יח"ל. אז אני חושבת שבטח יש את הספר הזה בחנויות בסביבה שאת גרה בה לדעתי תקני את המיקודית. ובקשר למאגר השאלות – אני לא חושבת שמשרד החינוך יקח מהמיקודית את השאלות, אבל השאלות בבגרות בטח יהיו באותו סגנון..

A l o n e

New member
קשה לי להאמין..

לא ידעתי בכלל שיש מיקודית אבל בכל מקרה, אם השאלות במיקודית לקוחות מבחינות בגרות אז מן הסתם שלא... ואני לא מבין את זה... אין לכם ספרים?? יש לנו איזה 7-8 ספרים בביולוגיה ויש שם את כל החומר שצריך.. מישל, אל תדאגי ילך לך טוב.. תחזרי על דברים שאת לא יודעת ותקחי את הזמן בבגרות.. שימי לב שהרבה שאלות מבוססות על עקרונות מסויימים (עקרונות קלים, שאת יודעת אותם כמו שטח פנים נפח(דברים שנובעים מהעקרונות כמו איבוד חום, צריכת חמצן בלה בלה בלה בלה בלה) וכד') בכל מקרה אני לא מתכוון ללמוד, זה כולה ביולוגיה.. צריך רק היגיון וקצת ידע (חוץ מתורשה
, ואולי נשימה כי זה מורחב.... (למרות שאת לא צריכה לסמוך על המילה שלי כי הציון שלי לא עד כדי כל גבוה
86 ציון הגשה..) בהצלחה...

תודה../images/Emo80.gif

*זאת מישל* אני לא לומדת. אני בסה"כ עוברת על השאלות... ככה מרעננת את הזכרון
אולי נעבור גם על גלגולי אנרגייה קצת. בכל אופן, נראה לי הולך להיות קשה רצח

shirany

New member
זה ידוע שיהיה קשה

כי ביולגיה זה מקצוע קשה
אבל נקווה לטוב....

למעלה