הפתרון הנכון המהיר והצודק לבעיית המסתננים.

ellale

New member
אני יודעת מה האנטרסים שלי

ברוב הנושאים. וכמו שנראית הפוליטיקה הישראלית, אני בונה לי סולם עדיפויות של אנטרסים, ומנסה לבחור את מי שנראה לי שיגרום לאנטרסים היותר חשובים בעיני, כמה שפחות נזק. אם הוא יצליח גם לקדם את האנטרסים שלי, אשרינו.

תפקידה של הממשלה אינו להגן על אינטרסים

אלא לדאוג לכלל אזרחי המדינה. תפקידו של בג״צ הוא להגן על האינטרסים הפרטיים שלך.

כשאת מרגישה שהממשלה פוגעת בך באחת הפעולות שלה, זכותך לפנות לבג״ץ ולבקש צו מניעה נגד הפעולה הזו.

ellale

New member
תפקידה של הממשלה

לנהל את המדינה בהתאם לעקרונות שרוב העם תמך בהם בבחירות.

אין דבר כזה עקרונות שרוב העם תמך בהם הממשלה בנויה ממפלגות שונות, שלרוב רב המפריד מהן מהמשותף ובמיוחד במפלגות נישה.

ההתפשרות הפוליטית של אותן מפלגות קואליציה על מצעיהן וערכיהן היא הבגידה האמיתית בעקרונות שהובילו חלקים מסויימים מקרב "העם" לשבת תחת אותה ממשלה.

תפקיד נוסף של הממשלה, ובמיוחד במסגרת הפרדת הרשויות, הוא לדאוג לבצע היטב את ניהולה השוטף של המדינה תחת מגבלות מחיר ההשתתפות במשולש שלושת הקודקודים : היא, הכנסת ומערכת המשפט, ולכן המשילות הוא היעד המרכזי של כל ממשל תקין, שיכול אומנם להתוות דרך בעלת גוונים משלו עד לרזולוציה הכי ממוקדת, וכל זה ובלבד ואין פגיעה רעיונית, אזרחית, דמוקרטית ושוויונית בקבוצות שלא נמנות על מצביעי המפלגות החברות בה.

ellale

New member
אתה מדקדק אתי בניסוחים?

זה ששיטת השלטון בישראל, ובראשה תפקוד הרשות השופטת, צריך בדק בית יסודי, אני יודעת.
הבגידה האמיתית בעם, היא לא ההתפשרות לצורך הקואליציה, אלא מצב שבו פוליטיקאים בישראל מובילים מדיניות שלעתים מנוגדת בתכלית למצע שהם הציכגו בבחירות, ואף אחד לא נותן את הדין אף פעם על מחדלים פוליטיים.

HenryiF

New member
האם את בטוחה שאת יודעת מה האינטרסים שלך?

האם את בטוחה שדעתך על הפליטים, והאינטרס הישראלי בהם, אכן מודע לך?
אינני בטוח.

רק לשם דוגמא, ניקח את גרמניה, עם מליונים של עובדים זרים.
איפה יש הכי הרבה התנגדות להם? בגרמניה המזרחית.
למה? מה ההבדל בין 2 הגרמניות?
בגרמניה המזרחית יש אבטלה גבוהה יותר, ורמה כלכלית נמוכה יותר.
גרמנים שאין להם עבודה, רואים את הזרים הולכים לעבודה, והנשמה יוצאת להם, שהזרים לוקחים להם את מקומות העבודה.
לכי תסבירי לאותם מובטלים, שהזרים נתנו להם מקומות עבודה, ולא לקחו.

כל זר שעובד בגרמניה, גם צריך לחיות, לגור בבית, לקנות אוכל, לנסוע במכונית.
הוא לא רק מקבל משכורת, הוא גם מוציא אותה הלאה לשוק כולו, לכל הגרמנים.
הזרים מרוויחים פחות מהגרמנים, ובגלל זה יש בגרמניה תעשיה, שלו הגרמנים היו רוב הפועלים שם, המחירים היו כה גבוהים, שהיא היתה מתמוטטת.
הזרים מקטינים באופן ניכר את כמות המפעלים והתעשייה שעוברים למזרח הרחוק.
הזרים גם מרוויחים מעט, כך שהתל"ג שהם מייצרים, הוא ייחסית גבוה , למשכורות שמשלמים להם.

מכל הבחינות, הזרים הם עזרה אדירה לכלכלה הגרמנית, ומספקים לשוק הרבה מאד מקומות עבודה.
איך תסבירי את זה למובטלים?
מעניין את המובטל, שלולא העובד הזר, היו לצידו עוד 5 מובטלים נוספים?

זה לא פשוט לאמר לעם מהו האינטרס שלו. רוב האנשים לא מבינים במאקרו-כלכלה. ומאקרו-כלכלה היא לא אינטואיטיבית, ולפעמים הפוכה לכלכלה הרגילה.
אני לא חושב שעד שהנושא הזה לא עולה על פרק היום, עם עזרה מקצועית של כלכלנים, שהציבור מסוגל בכלל לחוות דעה תבונית, מהו האינטרס שלו?

ellale

New member
מה שכתבת עשוי להיות נכון בהנתן:

שהזרים, ביחוד אלה שבאים ממדינות נגועות ולא מפותחות, יעברו בדיקות רפואיות מקיפות. בינתיים באוכלוסיית הזרים בישראל, נשאות למחלות כגון HIV, הרבה יותר גבוהה מאשר באוכלוסיה המקומית.
זרים שאינם אזרחים לא מקבלים שירותי רווחה ותשתיות (רפואה, חינוך וכדו') ע"ח משלם המיסים המקומי, מה שלא קורה בישראל.
אוכלוסיות מוחלשות מתוך החברה לא מקבלות תמריצים להשאר מחוץ לשוק העבודה (בדק בית כולל במדיניות והנחיות הביטוח הלאומי).
הכל צריך להעשות מתוך מחשבה מה טוב לנו, ולא מתוך מדיניות פוליטיקלי קורקט מעוותת.
מה שבטוח, שמה שקורה היום, יוביל רק לקטסטרופה.

HenryiF

New member
בוודאי שיש בעיות

אבל בודקים את האנשים, ובמידת הצורך מטפלים בהם.

אין צורך להוסיף, שמהיום הראשון שהם מניחים את כף רגלם במדינה החדשה שלהם, יש להם ביטוח רפואי, בתי חולים, בתי ספר, עזרה סוצאילית, תמיכה עד למציאת עבודה...הכל, כמו כל תושב אחר, ועוד הרבה יותר.

ואני בטוח שהזרים יביאו לקטסטרטופה.
מדינת ישראל תפרח, ועבור אנשים כמוך זו תהיה קאטסטרופה, כי יתברר שאחרים עובדים יותר, ויעילים יותר, ובזה לא תוכלו לעמוד.
כל התאוריות הגזעניות שלכן יתמוטטו.
אז עדיף לטמון את הראש בחול, ולהמציא תאוריות שקריות, ואמונות תפלות.

ellale

New member
זה שאנחנו חלוקים בדעותינו

לא הופך אותי לחפצה ברעת ישראל. והתיאוריות שלי אינן גזעניות, אני לא חושבת שהמסתננים רעים לישראל בשל היותם שחורים או כל תכונת גזע אחרת, אבל אם זה עושה לך טוב להרגיש נאור על חשבון "גזענים" כמוני, תהנה.

HenryiF

New member
את לא חפצה ברעת ישראל

את גורמת לרעת ישראל, בלי לרצות, בגלל שהגזענות והבורות שלך, חזקים יותר מהידע וההיגיון.

ellale

New member
זה שאני מעדיפה ריאליות

על פני פוליטיקלי קורקט ועאלק נאורות וסובלנות, לא הופך אותי לבורה וגזענית.
אבל כמו שאמרתי, אם זה מה שעושה לך טוב...

אין שום בעייה

לקלוט 0.6 אחוז מהאוכלוסייה .
אבל סך כל המסתננים מגיע לכדי 200 אלף וזה כבר בערך 2.5 מהאוכלוסייה.
והמאתיים אלף האלו מרוכזים באיזור קטן מאוד, וחיי התושבים שם הפכו לבלתי נסבלים.
דבר נוסף: הדבר האחרון שמדינת היהודים צריכה זה תוספת של אזרחים לא יהודים

MARIA40

New member
אז אתה נגד מדינה דו לאומית..ובטח נגד הסיפוח

350.000 החמאסניקים ממזרח ירושלים ... אם כך איך אתה רואה את יחסי מדינת ישראל ,והמדינה הפלשתינאית .ואת הגבולות בין שתי המדינות הללו ?...

marabo

Well-known member
אתה לא יודע על מה אתה מדבר ומקשקש שטויות

בניגוד לך אני מבקר בשטח.
היום הייתי עם המשפחה בעיר העתיקה בירושלים. טיילנו בסימטאות השוק ובכותל.
העיר מלאה יהודים וישראלים, שוקקת חיים וכולם מאושרים. על מה לעזעזל אתה מקשקש? פשע נגד העם היהודי זה למסור אותה לאויבינו מבקשי רעתנו. ירושלים שיכת לעם ישראל - נקודה.
ואם יש בה אויבי העם היהודי אז אותם יש לגרש מתוכה.

MARIA40

New member
נו..ומי מנע ממנחם בגין ומיצחק שמיר ומנתניהו א

ומשרון ,ומאולמרט, ומנתניהו ב' ובנט, ואורי אריאל, ושאר חבורת הזבל בימין לגרש את החמסניקים מירושלים ?..

HenryiF

New member
אינני יודע מאיפה אתה לוקח את המספרים

כניראה שאנו מדברים על פחות מ- 50,000.

אני לא מבין למה המדינה לא זקוקה לאזרחים לא יהודים?
אני חושב שכדאי להעלות את השאלה הזו לדיון ציבורי.

ישראלים, פאטריוטים, לוחמים עובדים וחרוצים, הם נכס למדינה. לכל מדינה.
כל זמן שהם לא מאיימים על ישראל כמדינה יהודית, אני חושב שצריכים להיות שמחים בכל תוספת עוצמה למדינה.

MARIA40

New member
תראה הלאומן הגזען המצוי...

תמיד יעדיף את הפרזיטים מבני עמו . אף על פי שהם מסכנים את עצם קיומו...עד שזה יגע לו בכיס, או בקצבאות, ובמענקים ובהטבות שהוא מקבל..על זה הוא יצא למלחמת חורמה בפרזיטים כמו ש"הבית היהודי " עושה עכשיו ....

HenryiF

New member
אם כך למה הם נגד?

הפרזיטים אוהבים כשאחרים עובדים עבורם.
ופליטים הם עובדים חרוצים ומסורים.
הם זקוקים נואשות לכסף ולעתיד, והם לא מעיזים לפגוע במערכת פן יגורשו.

(כמובן שתמיד יש בודדים שמתנהגים אחרת)

MARIA40

New member
משום שהם לא כמו הפלשתינאים ..שחוזרים כל יום

לכפרים שלהם...לאחר שהם מנוצלים על ידי המתנחלים...

marabo

Well-known member
לאחר שגורשו מבתיהם על ידי השמאלנים....

להקיא מהצביעות והטהרנות השמאלנית.
בעעעעעעעעעעעעעעעעעעע.................

למעלה