הפתיחה בקרוב

• פותח הנושא TDR
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member
TDR, תודה על הדגמים היפים!

הפתיחה בקרוב
לקראת סוף אוגוסט אמורה להיפתח תחנה חדשה "מרכזית חוף הכרמל" אין לי ספק כי המתקן החדש והחדיש יסיים את הויכוח לטובת אביתר בדבר החוסן והמקצועיות של אגד "לתפארת מדינת ישראל" וכל העולם יכול ללמוד
TDR, תודה על הדגמים היפים!
האם יש לך מידע על מסלולי הקווים בחיפה אחרי פתיחת התחנה? ומה יש בתוך אותה חוברת על ההיערכות לפתיחת התחנה? מסלולי הקווים אחרי פתיחת התחנה מאד מאד מעניינים אותי, ואני מאד אשמח אם תענה.

oren*

New member
אמרו את אותו הדבר על המרכזית החדשה

הפתיחה בקרוב
לקראת סוף אוגוסט אמורה להיפתח תחנה חדשה "מרכזית חוף הכרמל" אין לי ספק כי המתקן החדש והחדיש יסיים את הויכוח לטובת אביתר בדבר החוסן והמקצועיות של אגד "לתפארת מדינת ישראל" וכל העולם יכול ללמוד
אמרו את אותו הדבר על המרכזית החדשה
בתל-אביב, שאף נכנסה לספר השיאים של גינס באותה שנה. לא עבר זמן רב עד שהפכה למשתנה ציבורית, חממה לבתי קזינו, חנויות פורנו ודוכני דיסקים פיראטיים. קרן האור היחידה בתחנה, היא קומה 7 המפוארת של דן - כך שלא הייתי ממהר להמליך איזו שהיא חברת תחבורה כחסונה ומקצועית רק משום השקעה בעיצוב ארכיטקטוני מפואר יותר או פחות. האם התחנה המרכזית בפתח-תקווה מצביעה על חוסן ומקצועיות? הדבר המקצועי ביותר שם הוא שלט אלקטרוני חדש ועמדת מודיעין (שניהם של דן). האם התחנה המרכזית בהוד-השרון מצביעה על חוסן ומקצועיות? אין וויכוח על ההשקעה במבנה, ההדמייה נראית מדהימה

מצב
הנושא נעול.
למעלה