הפרק של היום

1inuyasha1

New member
בעע

איזה פרק יפה היה אתמול אבל למה הם היו חייבים לחתוך את הספויילר =D וגם כמאט כל שיר הפתיחה הלך בגלל "הזבוב" XD את מי זה מעניין בכלל ("הזבוב") ואני מתכוונת לזה אני פשוט חייבת לדעת מה יהיה בפרק הבא מה יהיה גורלו של הנזיר? (אני שוכחת שמות די מהר XD) ומי ינצח בין אינויאשה לסשומארו? (טוב זו שאלה די קלה כולם יודעים שאינויאשה ינצח XD) וסשומארו (כותבים את זה ככה?) לא נראה לי כזה "חרה" אבל הוא באמת מעצבן בגללו הנזיר פצוע עכשיו אבל תחפושות הקוף הזאת (קוראים לו נארקו נכון?) אז מי שלא יודע זו סתם תחפושת כזאת הוא בכלל עצמו דומה לבן אדם ^^ אבל באמת אני ממש אבל ממש אבל ממש (טוב אתם יודעים איך זה הולך להמשיך) חייבת לדעת מה יהיה בפרק הבא :(

GalaxyAngel

New member
הפרק של היום

אני שונאת את סשומארו!!! שונאת שונאת!!! היה פרק חמוד..

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifקטנטן מעליי|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

ונוו אנשים אל תדאגו היום יש שידור חוזר והשידור יהיה כמו שצריך

ליסאן

New member
סשומארו!!!!!!!!!../images/Emo99.gif../images/Emo41.gif

יו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סשומארו הזה כלכך יפה והוא כזה בישי שאפשר למות!!!!!!!!! מירוקו המצחיק "לא שמעת על שקר לבן?" כזה תמים אינו' הזה נראקו
שימות המגעיל הזה אוף מהרגע הראשון שהראו אותו רק נהמתי לעברו בזעם. סה"כ פרק יפה ופרק הבא יהיה עוד יותר יפה וגם זה שאחריו . קיצר הכל יפה.

Co0L iT

New member
חח גם אני

הוא מעצב....פרק נחמד.... הכי מצחיק כשאינויאשה ומירוקו מתוכחים
ואיזה מעצבנים הם הם חתכו את הסוף ככה יא אפשר היה לדעת על מה הפרק הבא

טבו לשי

New member
../images/Emo46.gif אני שונאת תערוץ הזה

הם קטעו מה יהיה בפרק הבא בגלל שהם לא עמדו בזמנים!!! והיה פרק קצת משעמם היום לא יודעת למה

פרק חמוד

סאשומארו הקקי >< אז מה אם הוא בישי?! אז מה אם הוא חזק?! הוא קקי! *נסקלת על תינוקיות יתר* מירוקו המפגר... הוא ואינו רבים בצורה מצחיקה XD נארקו המניוקי הגיע... מואהמואהאהאהאהא >U< עוד מעט סאנגו טרילילילילי

y a r d e n 1 1

New member
היה פרק שווה אבל....../images/Emo46.gif

לא אהבתי שהקרפד הזה איך קוראים לו ג'קאן ירד על שיפו המתוק שלי!וקאגומה הסנובית הזאת חשה לא סובלת אותה ואת קיקיו!אינויאשה היה מצחיק כרגיל ומירוקו היה חתיך קיצר היה שווה...אבל למה לרדת על שיםו המושלם? תגיבו!!!!!!!!!

OliPoli

New member
שיפו מעפן

סתם כדור היה פרק יפה אבל לא הראו את הפרק הבא -.- =/

Stinki Winki

New member
../images/Emo71.gifראיתי רק את הסוף

אבל הקלטתי
אני יודעת שיש שידור חוזר... אני שונאת ומתעבת את סשומארו>< איזה קקות הערוץ הזה, גם כל יום יש תקלות לפני הפרק וגם קטעו את הפריוויו ליום ראשון

MoonFairy

New member
היה פרק נחמד :)

רק חבל שערוץ הילדים קטע חצי >< (ערוץ באקה! באקה!!!!!) למי אכפת שהפרק היה קצר ודי משעמם....הכול היה שווה כי סשי חזרררררררררררררר
גאאאאאאאד הוא כזה בישי!!!!!!! *נמסה* וואי פרק הבא הולך להיות כזההההההההההההההההההה טוב! חחחחחח (טוב, יש יותר טובים ממנו אבלללללללל........יהיה יפה ^^) נאראקו מעצבן. מאוווווווד. הוא מניאק קטן שפשוט בא לערוף לו ת'ראש!! >< או ת'יד...ואז את השנייה.....ואז את הרגליים.......כמה שיותר סבל - יותר טוב!!
ובאמת כול הדמויות מתחילות להופיע חחח קודם מירקו, ונאראקו, וסשי....ובקרוב סאנגווווווווו!!!!!!!1 ^____^ יווווווו היא כזאת חמודה ^^ אבל די מדכאת כזאת /: בהתחלה........ אממממ נראה לי זה ספויילר.....או שלא......סליחהסליחה! ^^"

ליסאן

New member
יו !! את רשמת בדיוק ../images/Emo41.gif

את מה שאני חושבת (במיוחד על סאשי
ונארקו
)

למעלה