הפרק של היום

אבל..........

אין לך אתר בכעברית כי אני לא כל כך טובה באנגלית
?

ליסאן

New member
יו כמה זמן לא ראיתי אותך...../images/Emo41.gif

וברור שאינו' וקיקיו חייבים להיות ביחד . הרי הם כלכך חמודים ככה

Co0L iT

New member
חח גם אותי הוא מעצבן...

כי הוא רע כזה והוא מעצבן אבל הוא גם כזה בישי1

1inuyasha1

New member
מה את אוהבת את מירוקו?

גם אני די אוהבת אותו חוץ מהתכונות שלו (המבין יבין והלא מבין עכשיו אני מספרת) איך ששמתי לב כל פעם שהוא יראה מישהי מוצת חן בעיניו אז הוא יבקש ממנה לעשות לו תינוק XD

Buyo H

New member
הוו! ססמאשי! אתה כל כך חזק../images/Emo99.gif

לנאראקו יש קול אחר כשהוא קוף... לא שמתי לב לזה#_# שיפו חמוד
ומירוקו מצחיק ואינויאשה די מעצבן
וכשאינויאשה קם מההריסות, אחרי שססמאשי השתמש בטסאייגה, האוזניים שלו קפצו ואני צוחקת מזה כל פעם מחדש

Stinki Winki

New member
../images/Emo71.gifפרק יפייפה../images/Emo99.gif

ומחר נראה לי פרק מדהים לפי הפריוויו
חחח איך הצחיק אותי שיפו כשהוא אמר שהוא גם יכול להלחם, ואז ברח מהחרקים בצרחותXD

The Snow fox

New member
וואי, איזה פרק טוב!!../images/Emo63.gif

באמת אחד הטובים עד עכשיו... *לא יכול לחכות עד הפרק של מחר*

BaBy AnImE

New member
אהבתי ^^-

בא לי להתפלסף קצת לגבי הסוף (למה? ככה)- לדעתי (למרות שהיוצרים של הסדרה החליטו את זה... לא אני), קאגומה הצליחה להחזיר את טסאיינה למצב הקודם כי היא בת אדם, לא כי היא גלגול של קיקיו. לפני כמה פרקים אמרו משהו על זה שלחרב יש רגישות מסויימת לבני/ות אדם- אינויאשה יכול לשנות את טסאיינה רק כשהוא מגן על אדם. כנראה לבת האדם המסויימת הזו יש יותר השפעה על החרב, כי הבעלים הקודמים שלה התאהב באותה האישה פעמיים, רק בגלגולים שונים שלה, והפעם לקאגומה היו כוונות כנות לגמרי להחזיר את החרב לבעלים הקודמים שלה- אינויאשה. ניה... גמרתי ^^-

BaBy AnImE

New member
אה! שחכתי משהו!!

בהודעה הקודמת בלבלתי את עצמי @.@ מירוקו חמוד
אהבתי את הקטע של קאגומה:*בהתלהבות* "מירוקו אתה מדהים!! אה, אינויאשה, גם אתה מדהים ^^" אינויאשה: "תודה רבה"

Stinki Winki

New member
../images/Emo71.gifאחחח קטע ענק

אבל אני מבינה את אינויאשה, באמת קאגומה הייתה ממש מעצבנת בפרק הזה עם הצווחות שלה><

אינויאשה שאלות

1) אינויאשה מאוהב בקיקיו או בקגומה? 2) קגומה מאוהבת באינויאשה? 3) אינויאשה עדיין רוצה להפוך לשד ולא להיות חצי שד? אני רוצה מאוד שיענו לי על השאלות תודה רבה!!!!

sol44

New member
תשובה לילד ששאל ת'שאלות

1)לי ניראה שהוא מאוהב בשתייהן! 2)היא מאוהבת בו.... 3)ניראה לי שהוא עדיין רוצה להפוך לשד מלא! -_-''
מישהו יודע איך מחליפים שם?
תענו!

ומ.. אחרי יום כי אחי תפס ת'מחשב

שיפו: "מה לעזאזל אינויאשה הזה זומם?" XDDD מירוקו דוחף את הפנים של שיפו לקרקע "זה לא מחזה שמתאים לילדים!" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD הו.. כל כך עצוב
שיפים זה טוב
סשאמורו תעשה לי ילד!

Aquara

New member
סשומארו-סמה!

מי לא אוהב את סשומארו-סמה?! *מביטה סביבי בחשדנות*. כולכם נאראקו! אהההה!!!!! סשו-סמה שלי!!!! *נלקחת למרפאה פסיכיאטרית*. (דרך אגב, איזו קטעים הם חתכו בערוץ הילדים, ה*** **** האלו?!)

למעלה