הפרטת דן!

• פותח הנושא 0415
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.
כן. הרבה פעמים. לא ביג דיל.

אביתר יצא לך להסיע אוטובוס ?
כן. הרבה פעמים. לא ביג דיל.

ofer3333niv

New member
פרוט

מה שווי המניה שלך ? בוא תגיד לנו !
ובוא תפרט את הריבית ! הרי הכל חוקי נכון ? אז אין מה לחשוש ממס הכנסה. נראה לי שהיית שמח לעבור לאגד אחי ! צר לי לאכזב אותך: אני אורח כבוד בבית אגד ואני מכיר כל פנל ובאלטה בבית הנמצא בדרך בגין מס' 142 !!!
פרוט
כול פרוט הוא עדות לא למס אבל היא בבנק על שמי בחשבון שלי זה מספיק יציב בכדי לישון בשקט החברה הרוויחה זו סיבה לחלומות וכשהעסק עוד שנתיים לכול היותר כבר יחלק דיוידנד אז באגד רק יבינו שאין ממשלה ויש תחרות ואז כבר יהיה מאוחר מידי כנראה? אז לא הפרוט חשוב אלה הדרך הביצוע והביטחון הכלכלי שבהליך דבר חדשני שלחברי אגד עוד לא ברור כי אתם באבק של בבלת כנראה?

אל תתחמק ! נקוב בסכום המדוייק !!

פרוט
כול פרוט הוא עדות לא למס אבל היא בבנק על שמי בחשבון שלי זה מספיק יציב בכדי לישון בשקט החברה הרוויחה זו סיבה לחלומות וכשהעסק עוד שנתיים לכול היותר כבר יחלק דיוידנד אז באגד רק יבינו שאין ממשלה ויש תחרות ואז כבר יהיה מאוחר מידי כנראה? אז לא הפרוט חשוב אלה הדרך הביצוע והביטחון הכלכלי שבהליך דבר חדשני שלחברי אגד עוד לא ברור כי אתם באבק של בבלת כנראה?

ofer3333niv

New member
כולל

כולל
הסכום הכולל הוא בדיוק מה שהיה לי ליפני השינוי בתלוש וכעת זה אותו דבר אז אל תתרגש לא ירדתי במשכורת בשקל . אבל יש לי עכשו ביטחון בכסף שלי . ורק שתבין לא נפגעתי בקמצוץ השכר אבל זה כבר לא מקום של בטלנים ומנהלים מיותרים, עכשו צריך קבלות ובעוד 4 שנים הם יהיהו עוד יותר מבוקרים כי בעלי המניות כלומר אני לדוגמא ירצו ביצועים כספיים בכדי לקבל דיבידנד אז הסכום הוא יהיה גדול פי עשרות מונים בניהול נכון ולא פוליטי , אז לך ללמוד מה קורה בשנות האלפיים הקואופרטיב מת יחי השוק החופשי כנראה.

פחדן ! מה הסכום המדוייק של המניה ??

כולל
הסכום הכולל הוא בדיוק מה שהיה לי ליפני השינוי בתלוש וכעת זה אותו דבר אז אל תתרגש לא ירדתי במשכורת בשקל . אבל יש לי עכשו ביטחון בכסף שלי . ורק שתבין לא נפגעתי בקמצוץ השכר אבל זה כבר לא מקום של בטלנים ומנהלים מיותרים, עכשו צריך קבלות ובעוד 4 שנים הם יהיהו עוד יותר מבוקרים כי בעלי המניות כלומר אני לדוגמא ירצו ביצועים כספיים בכדי לקבל דיבידנד אז הסכום הוא יהיה גדול פי עשרות מונים בניהול נכון ולא פוליטי , אז לך ללמוד מה קורה בשנות האלפיים הקואופרטיב מת יחי השוק החופשי כנראה.
פחדן ! מה הסכום המדוייק של המניה ??
אתה הרי יודע שהמניה של אגד תמיד היתה שווה יותר ולכן אתה מפחד לנקוב בשווי המניה שהיתה בדן - כאילו שזה דבר סודי ??!! לא נורא - תמשיך להתחמק יא שפן !!!

דן תקרוס לפני אגד בכל מקרה. אם

הכול ממושכן חביבי
אני מקווה שלא תצתרכו לשלם לאגד את החובות? כי משהוא ...............?
דן תקרוס לפני אגד בכל מקרה. אם
תימשך ההפרטה, דן לא תוכל להחזיק מעמד ותהיה הסטוריה בעוד 5 שנים. ברור שגורמים פוליטיים בוחשים בקדירה אבל לאגד יש גב כלכלי הרבה יותר חזק. חבל על הויכוח: כולם יודעים שאין שני לאגד ואתה מוזמן לראות את תוכנית בית אגד החדש שנבנה בתחומי שדה התעופה. אם המצב היה כל-כך גרוע לא היו בונים כזה מלון. לאחרונה, ראיתי לא מעט אוטובוסים מוזנחים של דן. לא שוטפים בדן ? למה כל-כך הרבה פנסי איתות שבורים במאנים ? אין כסף לקנות חלקים מאגד ? תעשה לי טובה: אין מקום להשוואה. ובקרוב באגד: שינויים רבים ! ובדן ? אפילו לא מרצדס אחד !!

ofer3333niv

New member
נסחפתם

טעות פאטלית !! אגד ראשונה בעולם !!!
אנא תבדוק את כל המחקרים והסקרים. אין בכלל מה להשוות בין דן הנמלה לאגד הפיל. מבחינה מקצועית, לאגד אוטובוסים הרבה יותר איכותיים, מוסכים הרבה יותר טובים, ידע טכני רב יותר ואפילו בענייני מ.א.ן. כל הזמן לוקחת דן ידע וחלפים למ.א.ן מאגד. תתעורר מסופון: לדן אין אפילו מרצדס אחד וזה כבר אומר הכל!!!!!! באגד יש יותר תקציבים ובית הספר של אגד נחשב למוביל עלי אדמות ! המכשיר לכרטיסים בדן פותח ויוצר ע"י אגד !! מה שלא אגד זה לא באמת חברת/קואופרטיב אוטובוסים ! מבחינתי יש בישראל רק חברה אחת: אגד ! כל השאר זה יעני בסדר.
נסחפתם
אתם סתם מפליגים רחוק דן זו חברה חכמה חושבת ומתקדמת כשלא ישאר לכם ממה לחיות ברור תלכו בעקבות דן לרווחת החברים , כמו המפרקיות דן היו הראשונים , ויש עוד בקנה אבל לא יאה לומר את האמת בפרצוף אז חברי אגד בעבר ובהווה תרגעו יש לכם עוד דרך ארוכה בכדי להדמות לחברה המתקדמת ביותר בישראל ואולי בסוף תלכו בעיקבות מה שיציל את אגד הכושלת מקריסה טוטלית? אגב את המיידע תוכלו לקבל בבית דן אך מתיעליים ובונים חברה מצליחה ויש לנו קבלות על זה.

טעית בענק! המפרקית הראשונה באגד!!

נסחפתם
אתם סתם מפליגים רחוק דן זו חברה חכמה חושבת ומתקדמת כשלא ישאר לכם ממה לחיות ברור תלכו בעקבות דן לרווחת החברים , כמו המפרקיות דן היו הראשונים , ויש עוד בקנה אבל לא יאה לומר את האמת בפרצוף אז חברי אגד בעבר ובהווה תרגעו יש לכם עוד דרך ארוכה בכדי להדמות לחברה המתקדמת ביותר בישראל ואולי בסוף תלכו בעיקבות מה שיציל את אגד הכושלת מקריסה טוטלית? אגב את המיידע תוכלו לקבל בבית דן אך מתיעליים ובונים חברה מצליחה ויש לנו קבלות על זה.
אם דני היה רואה את הדברים הוא היה קופץ ממגדלי התאומים בניו-יורק ! אבל אין מגדלים ודני מקסימום קופץ לים. המפרקית הראשונה בישראל היתה באגד ! יש לי מסמכים, תצהירים ותמונות במסגרת ! חידה: מה מספרה? מה שנת היצור? כמה זמן פעלה והיכן? הפרס: נסיעה בשוסון במוזיאון אגד כמובן !!!

ארזS

New member
אני זוכר דווקא מפרקית

אם דני היה רואה את הדברים הוא היה קופץ ממגדלי התאומים בניו-יורק ! אבל אין מגדלים ודני מקסימום קופץ לים. המפרקית הראשונה בישראל היתה באגד ! יש לי מסמכים, תצהירים ותמונות במסגרת ! חידה: מה מספרה? מה שנת היצור? כמה זמן פעלה והיכן? הפרס: נסיעה בשוסון במוזיאון אגד כמובן !!!
אני זוכר דווקא מפרקית
לפני המון שנים ב"דן" בפתח תקוה ונידמה לי שהיא היתה של וולבו אבל אני לא בטוח... אני גם ממש ממש לא זוכר פרטים. רק שזה היה לפני המון שנים וזה היה אז ניסיון שלא הצליח. אולי מישהו יודע יותר פרטים ???

רמז: מפרקית טייגר של אגד !!!

אני זוכר דווקא מפרקית
לפני המון שנים ב"דן" בפתח תקוה ונידמה לי שהיא היתה של וולבו אבל אני לא בטוח... אני גם ממש ממש לא זוכר פרטים. רק שזה היה לפני המון שנים וזה היה אז ניסיון שלא הצליח. אולי מישהו יודע יותר פרטים ???
רמז: מפרקית טייגר של אגד !!!
נו? איפה הח'ברה של דן ?? היתה להם מפרקית שוסונית ???

באגד ! לא אינני מכיר את הוולוו.

אתה עונה על מה שאני כתבתי ?
לא הבנתי. המפרקית-טייגר זה מה שאתה אמרת שהיה באגד או בדן?
באגד ! לא אינני מכיר את הוולוו.
המפרקית הראשונה עלתה על הכביש בשנת 1957 באגד כמובן - מפרקית של א.ש.ד וזה היה בחיפה כמובן.

קודם כל: היא השניה ! מפרקית הטייגר

מפרקית מרצדס O305
338-784 לא הייתה הראשונה? האם יש לך תמונות של מפרקית זו מדגם מרצדס O305 מודל 1978?
היתה הראשונה ויש לי תמונות של 338-784 בצבעי ירוק-לבן. זו המפרקית היפה ביותר שראיתי מימיי. הבעיה: התמונה ממוסגרת ואין לי כרגע רצון לפרק את המסגרת הישנה. ותיקון: היא מודל 1977 למרבה הפלא. מפרקית הליילנד היא מודל 1957 והיא פעלה באזור קרית-חיים וחיפה, אם אינני טועה בקו 57 אך אינני בטוח במס' הקו. היא היתה יחודית ולאחר מס' שנים מועט הושבתה ופורקה. אני אשאל את דני הגדול אם הוא יודע עוד פרטים.

ושוב תיקון: אוטובוס דו-מפרקי ולא

היתה הראשונה ויש לי תמונות של 338-784 בצבעי ירוק-לבן. זו המפרקית היפה ביותר שראיתי מימיי. הבעיה: התמונה ממוסגרת ואין לי כרגע רצון לפרק את המסגרת הישנה. ותיקון: היא מודל 1977 למרבה הפלא. מפרקית הליילנד היא מודל 1957 והיא פעלה באזור קרית-חיים וחיפה, אם אינני טועה בקו 57 אך אינני בטוח במס' הקו. היא היתה יחודית ולאחר מס' שנים מועט הושבתה ופורקה. אני אשאל את דני הגדול אם הוא יודע עוד פרטים.
מפרקי ! פרסמתי לפני חודש בפורום זה צילום תקריב של המפרק הבנוי מ- 2 מפרקים נפרדים !!! חוץ מזה, לאוטובוס 2 חלקים ולא אחד. אל נא תשכחו מהיום שהמפרק הינו כפול !! ולכן אימרו מהיום: אוטובוס דו-מפרקי ! למיטב ידיעתי, אין בישראל אוטובוס מפרקי !

בין לביו, נדמה לי שבשנות הששים

מפרקי ! פרסמתי לפני חודש בפורום זה צילום תקריב של המפרק הבנוי מ- 2 מפרקים נפרדים !!! חוץ מזה, לאוטובוס 2 חלקים ולא אחד. אל נא תשכחו מהיום שהמפרק הינו כפול !! ולכן אימרו מהיום: אוטובוס דו-מפרקי ! למיטב ידיעתי, אין בישראל אוטובוס מפרקי !
בין לביו, נדמה לי שבשנות הששים
הביאו הנה לנסיון עוד מיפרקי, ואם אינני טועה הוא היה מתוצרת פיאט.

המפרק

המפרק
הוא החלק המכונה בפי העם "אקורדיון" ומפרק יש רק אחד לכן האוטובוס הוא מפרקי ולא דו מפרקי

אתה טועה בענק ! ברשותי כל החוברות

המפרק
הוא החלק המכונה בפי העם "אקורדיון" ומפרק יש רק אחד לכן האוטובוס הוא מפרקי ולא דו מפרקי
אתה טועה בענק ! ברשותי כל החוברות
של מרצדס וכל המפרטים הטכניים. מהנדסי מרצדס קוראים לאוטובוס דו-מפרקי ולא מפרקי. מדוע אינך הולך אחורה לארכיון שלנו ורואה תמונה שפירסמתי בעבר בסביבות 18 או 19 למאי השנה. גם אתה נופל בהגדרה וחבל מאוד. טוב תשמע: אין לי בתקופה הזו זמן לויכוחים. אני מעולם לא מפרסם חומר בפורום זה או בפורומים אחרים בחו"ל מבלי שיש לי הוכחות חד משמעיות לצדקת דבריי !! אתה לא מכיר אותי וממהר להסיק מסקנות אך אם היית רואה את ארכיון האוטובוסים שלי [הגדול בישראל] היית מבין שהדברים נבדקו לעומק באופן מקצועי. מאחל לך יום נעים, שלך, אביתר

יצחקA

New member
תגובות:

תגובות:
אביתר, האם תוכל להעלות תמונות לפורום של המפרקית הראשונה באגד? מאיזה שנה? אני לא זוכר מפרקית "דן" תוצרת וולו אלא רק תוצרת מאן. המפרקית של "דן" נמכרה וחבל מאד, כי זהו היה דגם יחיד בארץ. ..אולי היה מפרקית של וולו ואני לא יודע?... בעניין הספר של אגד: אין לי את החוברת של אגד (יש לי את החוברת של המוזיאון). במידה והמפגש יתקיים במוזיאון אגד, אוכל לרכוש את הספר שם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה