הפרטת דן!

• פותח הנושא 0415
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

יצחקA

New member
והנידרפלור הראשון היה בדן 90-300-01

תגובות:
אביתר, האם תוכל להעלות תמונות לפורום של המפרקית הראשונה באגד? מאיזה שנה? אני לא זוכר מפרקית "דן" תוצרת וולו אלא רק תוצרת מאן. המפרקית של "דן" נמכרה וחבל מאד, כי זהו היה דגם יחיד בארץ. ..אולי היה מפרקית של וולו ואני לא יודע?... בעניין הספר של אגד: אין לי את החוברת של אגד (יש לי את החוברת של המוזיאון). במידה והמפגש יתקיים במוזיאון אגד, אוכל לרכוש את הספר שם?
והנידרפלור הראשון היה בדן 90-300-01
והשני 90-706-01 ורק אחריהם הגיעו הניד' לאגד.

לא. הספר רק בחנויות יד שניה.

תגובות:
אביתר, האם תוכל להעלות תמונות לפורום של המפרקית הראשונה באגד? מאיזה שנה? אני לא זוכר מפרקית "דן" תוצרת וולו אלא רק תוצרת מאן. המפרקית של "דן" נמכרה וחבל מאד, כי זהו היה דגם יחיד בארץ. ..אולי היה מפרקית של וולו ואני לא יודע?... בעניין הספר של אגד: אין לי את החוברת של אגד (יש לי את החוברת של המוזיאון). במידה והמפגש יתקיים במוזיאון אגד, אוכל לרכוש את הספר שם?
לא. הספר רק בחנויות יד שניה.
המפרקית הראשונה היא ליילנד רויאל טייגר מרק 2, מודל 1957. אני צריך להוציא ת'תמונות מהמסגרת ולסרוק. אז מתי שהוא אשמח לעשות כן.

ofer3333niv

New member
נכון

טעית בענק! המפרקית הראשונה באגד!!
אם דני היה רואה את הדברים הוא היה קופץ ממגדלי התאומים בניו-יורק ! אבל אין מגדלים ודני מקסימום קופץ לים. המפרקית הראשונה בישראל היתה באגד ! יש לי מסמכים, תצהירים ותמונות במסגרת ! חידה: מה מספרה? מה שנת היצור? כמה זמן פעלה והיכן? הפרס: נסיעה בשוסון במוזיאון אגד כמובן !!!
נכון
אבל היא הייתה נסיונית והם החליטו לא החזירו אותה ואז דן הביא את המפרקיות ו11 חודשים לאחר מכן הם הגישו בקשה לקרן ורכשו 30 מפרקיות אחרי שבדן הם כבר עבדו סדיר, וזו עובדה

BUGO 54

New member
עופר, אני אוהב את "דן"

נסחפתם
אתם סתם מפליגים רחוק דן זו חברה חכמה חושבת ומתקדמת כשלא ישאר לכם ממה לחיות ברור תלכו בעקבות דן לרווחת החברים , כמו המפרקיות דן היו הראשונים , ויש עוד בקנה אבל לא יאה לומר את האמת בפרצוף אז חברי אגד בעבר ובהווה תרגעו יש לכם עוד דרך ארוכה בכדי להדמות לחברה המתקדמת ביותר בישראל ואולי בסוף תלכו בעיקבות מה שיציל את אגד הכושלת מקריסה טוטלית? אגב את המיידע תוכלו לקבל בבית דן אך מתיעליים ובונים חברה מצליחה ויש לנו קבלות על זה.
עופר, אני אוהב את "דן"
אבל בחייך, "דן" זו חברה חכמה?, חושבת?, מתקדמת? קצת הגזמת, לא?

suprman1

New member
הלו ד"ר מה קורה?

טעות פאטלית !! אגד ראשונה בעולם !!!
אנא תבדוק את כל המחקרים והסקרים. אין בכלל מה להשוות בין דן הנמלה לאגד הפיל. מבחינה מקצועית, לאגד אוטובוסים הרבה יותר איכותיים, מוסכים הרבה יותר טובים, ידע טכני רב יותר ואפילו בענייני מ.א.ן. כל הזמן לוקחת דן ידע וחלפים למ.א.ן מאגד. תתעורר מסופון: לדן אין אפילו מרצדס אחד וזה כבר אומר הכל!!!!!! באגד יש יותר תקציבים ובית הספר של אגד נחשב למוביל עלי אדמות ! המכשיר לכרטיסים בדן פותח ויוצר ע"י אגד !! מה שלא אגד זה לא באמת חברת/קואופרטיב אוטובוסים ! מבחינתי יש בישראל רק חברה אחת: אגד ! כל השאר זה יעני בסדר.
הלו ד"ר מה קורה?
האם דן הנמלה היא גם חרוצה יותר מאגד הפיל הגדול והאיטי?
בפעם הבאה שאתה עושה אנלוגיה בין השניים תשתמש באגד הטייגר(למרות שאתה מעדיף מרצדס) ודן החילזון או הצב
אני בכלל מעדיף רכבות אז באמת לא משנה לי אגד או דן, ואם כבר אז עדיף מפרקיות, זה היה סתם בשביל להקניט אותך קצת
וחוץ מיזה שאני עדיין ממתין לתמונות שהבטחת לנו מהביקור של קטר 746 אתמול באשדוד

התמונות בפיתוח אחי החמוץ ../images/Emo178.gif

הלו ד"ר מה קורה?
האם דן הנמלה היא גם חרוצה יותר מאגד הפיל הגדול והאיטי?
בפעם הבאה שאתה עושה אנלוגיה בין השניים תשתמש באגד הטייגר(למרות שאתה מעדיף מרצדס) ודן החילזון או הצב
אני בכלל מעדיף רכבות אז באמת לא משנה לי אגד או דן, ואם כבר אז עדיף מפרקיות, זה היה סתם בשביל להקניט אותך קצת
וחוץ מיזה שאני עדיין ממתין לתמונות שהבטחת לנו מהביקור של קטר 746 אתמול באשדוד
התמונות בפיתוח אחי החמוץ

אני מבסוט מההקנטות שלך ! האמת: אני היום פיל עייף ועוד מעט סוגרים לי ת'דואר אז אני חייב לרוץ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה