הפולנים האלה!!!

tatababa

New member
הפולנים האלה!!!

תראו תראו... Kylie Minogue : Greatest Hits זכה כבר למספר גרסאות : - שלוש גרסאות גרסאות אוסטרליות - שתי גרסאות בריטיות - שלוש גרסאות צרפתיות ועכשיו באה : הגרסה הפולנית!!! ואם אתם על סף צחוק היסטרי? כדאי שתתחילו לבכות! Kylie Minogue : Greatest Hits יוצא בגרסה חדשה, משופרת וסופר שווה בפולין! עכשיו תקראו טוב טוב מה שכתוב פה. האוסף יוצא ע"י BMG פולין ב-22 לספטמבר וממולץ בחום להזמין מראש באינטרנט (ניסיון מר עם האוסף הצרפתי שהפך למאווווד נדיר אחרי שהוא בוטל באותו יום שהוא יצא!). לאלה שעוד לא ירדו לסוף חוט המחשבה שלי (כשאמרתי שהאוסף יוצא ע"י BMG) - הוא הולך לכלול שירים ביןה שנים 87 ל 97!!! הנה רשימת השירים המלאה! AUDIO CD CD1: 1. I Should Be So Lucky 2. The Loco-motion (7" Mix) 3. Hand On Your Heart 4. Got To Be Certain 5. Better The Devil You Know 6. Wouldn't Change A Thing 7. Celebration 8. Never Too Late 9. What Do I Have To Do? 10. Je Ne Sais Pas Pourquoi 11. Where In The World 12. Step Back In Time 13. Especially For You 14. Say The World - I'll Be There 15. Shocked 16. Word Is Out 17. Made In Heaven 18. What Kind of Fool (Heard That All Before) 19. Give Me Just A Little More Time 20. Finer Feelings 21. If You Were With Me Now 22. Tears On My Pillow CD2: 1. Confide In Me 2. Put Yourself In My Place 3. Did It Again 4. Breathe 5. Hand On Your Heart (WIP 2002 Mix) 6. I Should Be So Lucky (Extended Mix) 7. The Loco-Motion (Oz Tour Remix) 8. Wouldn't Change A Thing (Espagna Remix) 9. Step Back In Time (Harding/Curnow Remix) 10. Shocked (Harding/Curnow Remix) 11. Better The Devil You Know (Movers & Shakers Alternative 12" Mix) 12. What Do I Have To Do? (Movers & Shakers 12" Mix) DVD/VHS (Dolby Digital 5.1) 1. I Should Be So Lucky 2. The Loco-Motion 3. Hand On Your Heart 4. Got To Be Certain 5. Better The Devil You Know 6. Wouldn't Change A Thing 7. Celebration 8. Never Too Late 9. What Do I Have To Do? 10. Je Ne Sais Pas Pourquoi 11. Step Back In Time 12. Especially For You 13. Shocked 14. Word Is Out 15. Made In Heaven 16. What Kind Of Fool? (Heard It All Before) 17. Give Me Just A Little Bit More Time 18. Finer Feelings 19. If You Were With Me Now 20. Tears On My Pillow 21. Confide In Me 22. Put Yourself In My Place 23. Did It Again 24. Breathe עוד חידוש בגרסה הזאתי - העטיפה תכלול באמת תמונה של קיילי!!! חחחחח מקווה שהזמן יעבור מהר!!! Cheers רן

וואו משקיע כרגיל!

עדיין לא הבנתי אם זה טוב או רע אבל די ציחקקתי ....... וואו שירים מצויינים!!!!!!!! אז שווה לקנות(מה לא???????) חחחח "הפולנים האלה" חחחח

tatababa

New member
כעיקרון אין חידוש גדול בשירים...

הכל זהה לבריטניה חוץ משני דברים : א. ארבעה שירים מתקופת דקונסטרקשן ב. עטיפה חדשה למי שיש את הגרסאות הקודמות אז לא שווה לקנות את הדיסק. למרות זאת שווה מאווווווד לקנות את הדיוידי כי זאת ההוצאה הרשמית היחידה שכוללת את הקליפים מתקופת דקונסטרקשן על דיוידי! חייב להודות שאני קצת צבוע כי למרות שיש לי את הדיסק אני מן הסתם הולך להשיג אותו וגם את הדיוידי.......... אי אפשר לעמוד בזה!!

טוב ברור! אתה קונה כוווללל דבר של

קיילי חחח ח ובעייניך כול דבר שווה! תגיד יש לך את ה"אינטמי וחי"?

tatababa

New member
חחחח

כמו שניחשתם, יש לי את Intimate And Live בוידאו ובדיסק אודיו. לא יצא לי עוד לקנות את הדיוידי וחיכיתי למען האמת להוצאות האוסטרליות של נסיכה וקיילי94 כדי להזמין גם את הדיוידי אבל מסתבר שאני הולך להשיג את ההוצאות הבריטיות אחרי הכל. מה שמוביל אותי למבזק חדשות : - האדם שעבד על ההוצאותה המחודשות ב-FMR האוסטרלית כבר לא עובד בחברה ולכן לא ברור עתיד ההוצאות המחודשות באוסטרליה נכון לרגע זה. מסתבר גם שכבר לא כל כך בטוח שהעטיפה בכלל תיהיה שונה להוצאות הבריטיות. (זאת אותה עטיפה, רק FMR משום מה החליטו לעשות אותה מחדש....). - ועוד על ההוצאות האלה של Impossible Princess ושל Kylie Minogue : הראשון לספטמבר יראה את האלבומים האלה בגרסאות הבריטיות יוצאות בגרמניה. אני חושב שהדבר מציין הוצאה כלל-אירופאית קצת אחרי, כלומר האלבומים סביר להניח יגיעו גם לארץ! שוב, זאת רק השערה שלי וכרגע רק אישרו רשמית את ההוצאות בגרמניה. נראה בהמשך אני מתאר לעצמי.. זהו בינתיים, Cheers רן

tatababa

New member
למה מוגזם??

הגרסה הזאתי יוצאת בשלושה פורמטים : DVD \ VHS \ CD לדעתי זה הגיוני ביותר למרות שבגלל שמדובר בפולין, הייתי מוציא גם סט קלטות אודיו (בפולין השוק הזה עדיין פורח!!). אבל הרי אנחנו מדברים על BMG אז כמובן אסור שמוצר-קיילי שלהם יצליח!! *מלח מים מלח מים*

tatababa

New member
חומץ

אם BMG היו האשמים היחידים במה שידוע עכשיו כ"שנים האבודות" אז מילא, אבל לצערי קיילי אשמה לא פחות. לגבי היום - היא האשמה היחידה שאנחנו לא מקבלים את המוצרים של BMG כמו שצריך כי היא עושה הכל כדי לחבל בהוצאות האלה (יש יגידו בצדק. היא אמן ולא חושבת שהחומר הזה יועיל למוניטין שלה. יש יגידו ההפך - אם היא חשבה שפיבר המאפן לא פוגע לה במוניטין אז שתשב בשקט ותיתן לנו לשמוע את השירים שלא יצאו. אני מן הסתם תומך בגישה השנייה
).

tatababa

New member
ברור שזו דעתי אבל

היא מבוססת על העובדות. DeConstruction נמרחו עם התאריך יציאה של Impossible Princess וכשהוא כבר יצא - הוא היה כבר כמעט בן שנתיים!! אשמים : חברת התקליטים קיילי נדרשה לקדם את האלבום באמצעות הופעות טלויזיוניות, סדרת חתימות בחנויות וכו' אך הדבר קרה בקושי. אשמים : קיילי הסינגלים שנבחרו מהאלבום היו רחוקים מלהיות מתאימים לייצג אותו כמו שצריך. אשמים : קיילי וחברת התקליטים מסקנה : קיילי וחברת התקליטים אשמים באותה מידה בכישלון המסחרי של Impossible Princess..

שאני חושבת על זה אתה די צודק......

אבל זה לא שהאלבום לא היה טוב-נהפכו לפי דעתי הוא הטוב ביותר שלה! השירים והקצב בlight years יותר טובים בעייני אבל החומר של פרינסס יותר טוב! פשוט הוציאו שירים שלא יצגו אותו טוב... כאלו נו באמת "some kind of bills כסינגל?" סוריא ם יש טעויות......

p i n g o

New member
חחחחחח

some kind of bills!!
גדול!! אולי זה באמת היה נכון בתקופה של פרינסס, אם משווים את המכירות שלו לאלבומים אחרים

tatababa

New member
הקטע עם לייט יירז

זה שהוא יותר מדי דיסקו. כמובן זאת דעתי האישית. חוץ מזה, הוא אלבום מעולה! כעיקרון, הבעיה הכי גדולה של Impossible Princess הייתה סינגל ראשון כושל. הסינגל הראשון זה אולי אחד הדברים הכי חשובים לאלבום (למרות שאמנים הצליחו להתגבר על סינגל ראשון לא מצליח כל כך ומכרו חופשי... ראה ערך סופי אליס בקסטור). DeConstruction לקחו סיכון עצום שהם הוציאו את Confide In Me כי תסכימי איתי סקייטי שהשיר הזה לא היה בדיוק השיר הנורמלי של 2 בתים, 2 פזמונים ועוד צרחה שסוגרת את השיר. הוא היה שונה משאר השירים באותה תקופה והכי חשוב - שונה מכל דבר שקיילי אי פעם עשתה. השיר נטף סטייל ותחכום. (כמובן שאחרי זה DeConstruction מצאו דרכים נסתרות להרוס כל סיכוי של האלבום להצליח! שייחנקו....). בכל אופן! כשכולם חשבו שההיסטוריה הולכת לחזור על עצמה וקיילי הולכת לשגר סינגל ראשון מצליח השתנו הדברים. חברת התקליטים קידמה את Impossible Princess כאלבום שונה ממה שקיילי עשתה קודם, אלבום בוגר ובלה בלה בלה ולא בדיוק הצליחה להוכיח את זה עם הסינגל הראשון - Some Kind Of Bliss.. הרי זה שיר קייצי לכל דבר ולא כזה רחוק מדברים אחרים שקיילי עשתה קודם (שנים אחרי זה קיילי תקליט את The G-House Project שנחשב להרבה יותר מעיז וניסיוני). הציבור הרגיש מרומה ופשוט לא קנה את כל הקטע הזה. אם חברת התקליטים הייתה מקשיבה לקיילי ומוציאה את Limbo כסינגל הראשון!!

כן... אבל למרות הכול הוא שיר מהמם!

אבל כשמסתכלים אחורה היא באמת לא הצוציאה בחיים שיר כזה ועוד כסינגל ראשון
אז הקהל היה מופתע ... אבל מרומה
כן לימבו היה מתאים! הוא שיר חמוד אבל מי יודע אולי זה הקהל שלא אהב בכלל את החומרים(מה רע
זה אלבון מציון!) ולא היה רגיל -אולי לא היה משנה אחיזה סינגל היו מוצאים
עכשיו שהעולם כולו מכיר כבר סגנון שירה כזה ולא מצפה שכול שיר של קיילי יהיה כמו "לאקי" כבר לא לועגים לקיילי(טוב אולי קצת) ונותנים לה כבוד והמכירות של פרינסס-הם עלו לאחרונה? מה בדבר KM94?

tatababa

New member
Some Kind Of Bliss

היה רחוווק מלהיות משהו חדשני או נועז מצד קיילי. סתם שיר פופ קייצי לכל דבר.. Your Disco Needs You הרבבבהההה יותר נועז מ Some Kind Of Bliss! לדעתי Limbo או Dreams היו צריכים להיות לצאת כסינגל הראשון מהאלבום. לגבי הקהל - כן הוא הרגיש מרומה. הבטיחו קיילי שונה, קיילי מעיזה, קיילי חדשנית והוא קיבל איזה שיר מאפן עם סאונד שבאותה תקופה כבר היה נדוש ולא מקורי. לדעתי בכלל Some Kind Of Bliss ו I Don't Need Anyone (למרות שאני אוהב את I Don't Need Anyone) לא היו צריכים להיות חלק מהאלבום כי הם פשוט הורסים את הרצף שלו מבחינת האוירה הכוללת - הם פשוט לא זורמים עם שאר האלבום.. אולי היו צריכים לתקוע אותם כ b-sides? לגבי המכירות של Kylie Minogue ו Impossible Princess - סביר להניח שהן לא השתנו יותר מדי.. מן הסתם עלו קצת אבל זה בגלל שהאלבומים האלה שוכבים כבר כמה שנים בחנויות. הקטע שנגסו מהמכירות שלהם בכל דרך אפשרית כשהוציאו את Hits+ ואת Confide In Me האוסף (ואפשר לכלול גם את 3Originals שגם כן בעל מספר קטלוגי משלו ולכן לא נחשב כחלק מהמכירות של האלבומים הבודדים). הקיצר - לא, המכירות עלו בקושי!! מה שכן השתנה לטובה - היחס של קיילי ל Impossible Princes...

למעלה