הפולנים האלה!!!

p i n g o

New member
יש כל כך הרבה שירים יפים שם...

למה לא הוציאו באמת את דרימס בתור סינגל?? זה שיר מדהים, גם מבחינת המילים, הלחן והביצוע, ויכול היה לייצג את האלבום בצורה מצוינת בתור סינגל ראשון, והיה מעיד בפני המעריצים על איכות שונה של האלבום הזה, גם אם לא ייזכה לשידורים רבים ב-MTV... הרי רוב השירים הגדולים והטובים באמת של קיילי, לא היו הלהיטים הכי גדולים ב-MTV...

tatababa

New member
קיילי בעצמה אמרה ש

Dreams היה מן אות הערכה ל Confide In Me (ב Dreams יש מן כנורות כאלה שהם בעצם מן הכרת תודה ל Confide In Me, מן קרציה מרומזת כזאתי). חבל שהם לא השכילו להבין ש Dreams הוא ה Confide In Me של Impossible Princess!!

eyalush001

New member
רגע רגע רגעעעעעעעע!

שאני אבין???????????????................. למי יש בעיות עם פולנים????

adamkylie

New member
רגע רגע רגע.....

לדעתי יש לכולם טעות מאוד חמורה, אני למשל מסתכל על Impossible Princess כהצלחה למרות שהוא למכר כל כך הרבה יש שם חומרים חדשים שלא שמעתי עד היום אצל אף אחד, זה אלבום שבאמת הציב רף מאוד גבוה שכנראה שרוב הצופים של mtv לא הגיעו אליו. לדעתי האלבום הוא מאוד מתוחכם ואפשר להגיד אפילו חדשני בגלל שאף אחד לא הצליח לחכות אותו (למרות שהיו כמה ניסיונות כושלים להפכו לסוג הזול ביותר של הפופ). ו some kind of bliss הוא ממש לא עוד שיר קיץ, למרות שגם אני מסכים שלימבו היה מצליח הרבה יותר והיה משמש כtitle track מוצלח יותר אבל זה לא היה משנה הרבה כי בכל מקרה אני לא מאמין שאנשים ש mtv האכילה אותם במוזיקה עם כל כך מעט תוכן אבל עם הרבה שומן לא היו מוכנים עדין להתמודד עם מנה כל כך רב גונית וטהורה.

tatababa

New member
Impossible Pricness

הוא הצלחה רק בשתי בחינות - אומנותית ואישית. אישית : קיילי לקחה חלק משמעותי מאוד בהפקת האלבום. מכתיבת השירים, דרך ביצועם, ההחלטות המוזיקליות והיא אפילו הלחינה את הלחן הבסיסי של Too Far!! אומנותית : האלבום הזה היה שיא הקריירה של קיילי מבחינה אומנותית מכל היבט אפשרי! תמונות נוטפות סטייל ותחכום! שירים על רמה! הפסגה האומנותית של קיילי לצד ה Fever Tour שהיה פשוט הדבר הכי מדהים שקיילי איי פעם עשתה! לגבי הצופים של אםטיוי - זה לא נכון. שוב , SKOB הוא שיר חלש ורחוק מלייצג את האלבום. הוא שיר פופ קייצי ומה לעשות שהאלבום רחוק מלהיות אלבום פופ קייצי. זאת הייתה שטות להוציא אותו כסינגל, הייתה שטות עוד יותר גדולה להשתמש בתמונה שהם השתמשו בה לעטיפת הסינגל, הייתה שטות לשנות את שם האלבום, היית שטות לדחות את יציאת האלבום כל כך הרבה פעמים ואני באמת יכול להמשיך בלי סוף. הכל מסתכם בזה ש Impossible Princess ו Kylie Minogue הם שני אלבומים מעולים שבגלל החלטות שגויות לא זכו לכבוד שמגיע להם. חבל, אבל זה מה יש. בתקווה שהאלבום הבא של קיילי ישים את כל הקודמים בכיס הקטן, רן

למעלה