העולם הולך ומתאבד

Harrington

Well-known member
מנהל
לא מציק, אלא אומר שהם הכניסו מוצר נסיוני לגופם.
אישית לא הכנסתי שום דבר נסיוני לגופי. הכנסתי משהו לגופי לאחר שנוסה בהרחבה ועל-פי כל הקריטריונים המדעיים הדרושים.
מה שכן, כשהם מטיפים נגד אלה שבחרו לא להתחסן או דורשים להטיל עליהם סנקציות אז אני מגיב בתAקיפוUת.
בהתחשב בסיכון שאנשים כאלו מטילים על החברה בניגוד לרצונה, אך טבעי שהממסד יטיף נגדם (או נכון יותר, נגד עמדתם) ו/או ידרוש להטיל עליהם סנקציות.

in bal1

Well-known member
למה 3 כן ו4 לא? שלוש קופץ בראש ובארבע משיח בא? מדוע כמעט כל העולם מסתפק ב2? את מודעת לזה שבמקום לחזק את המערכת החיסונית שלך את מחלישה אותה?
תבין משהו.אני לא איזה חסידת חיסונים! אני לא חושבת שעל כל אפצ'י צריך לרוץ לבי"ח ושאנשים ייטפלו בעצמם בבית עם תרופות ונוזלים.מבחינתי להגיע לבית חולים זו או פציעה ממש קשה,או לידה,או שבן אדם ממש צריך הנשמה ורק צוות מקצועי יוכל לטפל בו.
אבל מה לעשות כדי שאוכל להמשיך להתפרנס התחסנתי.מה לעשות אני עובדת עם אנשים שחלקם עם צרכים מיוחדים שמערכת החיסון שלהם מאד נמוכה עקב התרופות שהם נוטלים.

SupermanZW

Well-known member
תבין משהו.אני לא איזה חסידת חיסונים! אני לא חושבת שעל כל אפצ'י צריך לרוץ לבי"ח ושאנשים ייטפלו בעצמם בבית עם תרופות ונוזלים.מבחינתי להגיע לבית חולים זו או פציעה ממש קשה,או לידה,או שבן אדם ממש צריך הנשמה ורק צוות מקצועי יוכל לטפל בו.
אבל מה לעשות כדי שאוכל להמשיך להתפרנס התחסנתי.מה לעשות אני עובדת עם אנשים שחלקם עם צרכים מיוחדים שמערכת החיסון שלהם מאד נמוכה עקב התרופות שהם נוטלים.
יכלת לומר מלכתחילה שעשית זאת מאונס ולא מרצון (איום באיבוד מקור הפרנסה זה אונס). רק לא הבנתי מדוע את מצדיקה את האונס.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
יכלת לומר מלכתחילה שעשית זאת מאונס ולא מרצון (איום באיבוד מקור הפרנסה זה אונס). רק לא הבנתי מדוע את מצדיקה את האונס.
למה אונס? סופרמן?
היא לקחה על עצמה להתחסן כדי שהאנשים שהיא עובדת איתם לא יחלו חלילה, תראה מה היא אמרה:
מה לעשות אני עובדת עם אנשים שחלקם עם צרכים מיוחדים שמערכת החיסון שלהם מאד נמוכה עקב התרופות שהם נוטלים.
אני חושב שמגיע לה שאפו גדול.
למרות שהיא לא חסידה של חיסונים, ובכל זאת למען הזולת היא הייתה מוכנה להקריב המון.
למה שלא תלמד ממנה קצת?
סופרמן, היא מודל לחיקוי עבור כל אלה שמתנגדים להתחסן.

SupermanZW

Well-known member
למה אונס? סופרמן?
היא לקחה על עצמה להתחסן כדי שהאנשים שהיא עובדת איתם לא יחלו חלילה, תראה מה היא אמרה:
מה לעשות אני עובדת עם אנשים שחלקם עם צרכים מיוחדים שמערכת החיסון שלהם מאד נמוכה עקב התרופות שהם נוטלים.
למרות שהיא לא חסידה של חיסונים, ובכל זאת למען הזולת היא הייתה מוכנה להקריב המון.
למה שלא תלמד ממנה קצת?
היא עלולה להדביק את אותם אנשים גם כמחוסנת במידה ותידבק, כפי שאנחנו כבר יודעים.
אם היה מדובר בחיסון שמונע הדבקה אפשר היה לומר שאפו, אך במקרה זה מדובר בהקרבה ללא תועלת שנעשתה מאונס.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
היא עלולה להדביק את אותם אנשים גם כמחוסנת במידה ותידבק, כפי שאנחנו כבר יודעים.
אם היה מדובר בחיסון שמונע הדבקה אפשר היה לומר שאפו, אך במקרה זה מדובר בהקרבה ללא תועלת שנעשתה מאונס.
אני אמרתי את שלי, בוא נמתין לתגובה של עינבל
אולי היא תצליח לשכנע אותך.

in bal1

Well-known member
אני אמרתי את שלי, בוא נמתין לתגובה של עינבל
אולי היא תצליח לשכנע אותך.
הנה התגובה שלי.אין לי וויכוח אם החיסונים עובדים או לא.כדי שאני אוכל לעבוד בעבודה שאני עובדת הייתי חייבת להתחסן וזה לא משנה מה דעתי.
אם זה בחדרי הכושר שאני מאמנת ועם זה אנשים עם צרכים מיוחדים שגרים בדיור מוגן עם עוד דיירים ובלי החיסון פשוט לא היו נותנים לי להגיע!
זו הפרנסה שלי.אני יכולה לצעוק אונס עד מחר! את מי זה מעניין? אלו הוראות של משרד הרווחה במקומות האלה.

SupermanZW

Well-known member
הנה התגובה שלי.אין לי וויכוח אם החיסונים עובדים או לא.כדי שאני אוכל לעבוד בעבודה שאני עובדת הייתי חייבת להתחסן וזה לא משנה מה דעתי.
אם זה בחדרי הכושר שאני מאמנת ועם זה אנשים עם צרכים מיוחדים שגרים בדיור מוגן עם עוד דיירים ובלי החיסון פשוט לא היו נותנים לי להגיע!
זו הפרנסה שלי.אני יכולה לצעוק אונס עד מחר! את מי זה מעניין? אלו הוראות של משרד הרווחה במקומות האלה.
את בפורום לא מצונזר, בו אנשים כותבים וקוראים ומגיבים זה לזה, לעיתים מתווכחים, לעיתים מזדהים, זה בדיוק המקום לספר סיפורים מעניינים, לקטר על מה שמעצבן, לבקש ולתת עצות, זה בדיוק המקום בו יש מי שמה שיש לך לומר יכול לעניין אותם. את הממשלה ואת אף משרד ממשלתי את לא מעניינת, עבורם את רק מקור לכספי מיסים ושפחה צייתנית. האינטרסים והרצונות שלך לא מעניינים אותם כלל ולכן לכתוב להם לא יעזור, אבל כאן מקום טוב לפרוק ולשתף, הרי לזה בדיוק נועד פורום. לממשלה ולמשרדיה דעתך לא משנה כלל, אבל בפורום היא משנה, בלי דעות פורום הוא משעמם ורק אם את מביעה את דעותייך בפורום אפשר להתייחס אליהן, כאן המקום בו מקשיבים, הממשלה לא מקשיבה אלא ללוביסטים, אלה המחפשים לעשוק את הציבור בכל דרך אפשרית.

את יכולה ״לצעוק״ אונס, אותי זה מעניין, גם אני ״צועק״ על מה שמעצבן אותי. כתיבה בפורום מרגיעה ולכן מועילה לנפש. משרד הרווחה כמו כל משרדי הממשלה מתעניין באיך לרצות את הקואליציה, לא ברווחה.

in bal1

Well-known member
את בפורום לא מצונזר, בו אנשים כותבים וקוראים ומגיבים זה לזה, לעיתים מתווכחים, לעיתים מזדהים, זה בדיוק המקום לספר סיפורים מעניינים, לקטר על מה שמעצבן, לבקש ולתת עצות, זה בדיוק המקום בו יש מי שמה שיש לך לומר יכול לעניין אותם. את הממשלה ואת אף משרד ממשלתי את לא מעניינת, עבורם את רק מקור לכספי מיסים ושפחה צייתנית. האינטרסים והרצונות שלך לא מעניינים אותם כלל ולכן לכתוב להם לא יעזור, אבל כאן מקום טוב לפרוק ולשתף, הרי לזה בדיוק נועד פורום. לממשלה ולמשרדיה דעתך לא משנה כלל, אבל בפורום היא משנה, בלי דעות פורום הוא משעמם ורק אם את מביעה את דעותייך בפורום אפשר להתייחס אליהן, כאן המקום בו מקשיבים, הממשלה לא מקשיבה אלא ללוביסטים, אלה המחפשים לעשוק את הציבור בכל דרך אפשרית.

את יכולה ״לצעוק״ אונס, אותי זה מעניין, גם אני ״צועק״ על מה שמעצבן אותי. כתיבה בפורום מרגיעה ולכן מועילה לנפש. משרד הרווחה כמו כל משרדי הממשלה מתעניין באיך לרצות את הקואליציה, לא ברווחה.
צודק. הפורום זה בדיוק המקום לפרוק.אני לא מחכה או רוצה כלום מהממשלה.תודה לאל ברוך השם מתפרנסת בכבוד ולא משנה איזו ממשלה תיהיה.
הכוונה למשרד הרווחה זה לא אלי.זה הוראות לדירות שהדיירים עם הצרכים המיוחדים שאסור להגיע לא מחוסנים.

in bal1

Well-known member
למה אונס? סופרמן?
למה שלא תלמד ממנה קצת?
תודה סבא.

Harrington

Well-known member
מנהל
במקום לחזק את המערכת החיסונית שלך את מחלישה אותה?
לא לפני שהוכח באינספור מקרים (חלקם מיותר) שהמערכת החיסונית הטבעית לא מצליחה להתמודד עם המחלה. במצב כזה, רק כסיל יתעקש שלא להחליש אותה (בטווח הרחוק ולא בהכרח קשור למשהו כעת) על חשבון נטילת סיכון מאוד גדול על חייו.

מקסים 45

Well-known member
איזה הנחיות? להיות עם מסיכה כל היום לא להתקהל?
לא להתקהל זה אומר שאין קונצרטים,אין הצגות,אין קולונוע.ועוד.
מה שאנשים לא מבינים שהבדידות הרבה יותר גרועה.
אני כן מסכימה שיש צורך להתחסן ב 3 החיסונים.
3 חעסונים מקובל גם עלי
מה עם שפעת מזן B? גם להתחסן?
הנחיות שח מקסים :)חולים לא מגיעים למקום עבודה, שוטפים ידיים, ילד חולה נשאר בבית, ולא נשלח לגן ומדביק עןד ילדים.המסכה אינה באמת המגן!

SupermanZW

Well-known member
כולם נלחמים על אמא אדמה, לכן אינה יכולה להיות זונה, מי שהרע זה בני אמא אדמה, האוכלים זה את זה למרות שלא חסר אוכל.

אם בני כאדם ישמרו על הנחיות, לא נצטרך חיסונים.
ואם פילים היו עפים לברווזים היו אוזניים גדולות.

in bal1

Well-known member
אני ממש לא אוהבת אנשים בלשון המעטה שמגיעים לעבודה חולים.אם זו שפעת,דלקת עיניים או שילשולים והקאות.
שבו בבית יום יומים תחלימו,תתחזקו.אל תגיעו! אתם גם לא מועילים וגם מדבקים.

למעלה