העולם הוא במה , מה זה אומר עלינו ?

שחר 33

New member
העולם הוא במה , מה זה אומר עלינו ?

בוא ניקח את המושגים אולי הכי בסיסיים בחיינו סקס ונישואין. הרי כדי שניתחתן רצוי שיהיה סקס טוב, כדי שיהיה סקס טוב, צריך להיות שחקן טוב : בכושר, עם גמישות, עם יכולת לעורר ענין, עם יכולת לאלתר, לחדש, לרגש, להצחיק, להיות עדין שצריך, או פראי, להיות מוכן ומזומן בכל שעה שה"קהל" מחכה, והעיקר לא להיות משעמם, כי הקהל עלול לברוח, או להיות לא מרוצה . ואכן על בסיס התיאוריה הזאת, מסכן השחקן שלא מחליף קהל, לא משנה כמה מוכשר הוא יהיה, סופו לשמעמם את הקהל, כי הרפרטואר לעולם יהיה מוגבל. אבל הנישואים אמורים להיות לנצח נצחים, ואיך אפשר לשמור על ההתרגשות כמו בהצגת הפמייירה . ואז מה ? להחליף כלה ? הרי הוא נישא והבטיח להישאר לנצח ! אז נשארים גם כשההצגה כבר לא מרגשת כמו פעם, כבר שילמנו לא ? לקחנו משכנתא. יש לנו שחקנים צעירים לגדל. בכל זאת אהבנו פעם את ההצגה שריגשה אותנו. לא נעים שיחשבו שאנחנו לא מנויים כמקובל . העיקר שעשינו מנוי לכל החיים בתיאטרון האפסורד...הנישואים. כל יום ההצגה מתחילה מחדש. שלכם, שחר 33

נגה..

New member
שיו..בטוח התכוונת ל- Random הזה

WOMEN'S ENGLISH: Yes = No No = Yes Maybe = No We need = I want I am sorry = you'll be sorry We need to talk = I need to complain Sure, go ahead = I don't want you to Do what you want = You'll pay for this later I am not upset = Of course I am upset, you moron! Are you listening to me?? = Too late, you're dead You have to learn to communicate = Just agree with me Be romantic, turn out the lights = I have flabby thighs You're so...manly = You need a shave and you sweat a lot Do you love me? = I am going to ask for something expensive It's your decision = The correct decision should be obvious by now. You're certainly attentive tonight = Is sex all you ever think about? I'll be ready in a minute = Kick off your shoes and find a good game on TV How much do you love me? = I did something today that you're really not going to like MEN'S ENGLISH: I am hungry = I am hungry I am sleepy = I am sleepy I am tired = I am tired Nice dress = Nice cleavage! I love you = Let's have sex now. I am bored = Do you want to have sex? What's wrong? = I guess sex is out of the question May I have this dance? = I'd like to have sex with you Can I call you sometime? = I'd like to have sex with you Do you want to go to a movie? = I'd like to have sex with you Can I take you out to dinner? = I'd like to have sex with you Will you marry me? = I want to make it illegal for you to have sex with other guys You look tense, let me give you a massage = I want to have sex with you within the next 3 mins Let's talk = I am trying to impress you by showing that I am a deep person and then I'd like to have sex with you. I don't think those shoes go with that outfit = I'm gay.
שכזה​

טליה34

New member
יש בשוק הצגות טובות

אתה לא מכיר אותן...אולי אמליץ לך פעם על משהו..... ודרך אגב, לחיות עם אותה אישה (גם בלי חותמת רבנות) תחת אותה קורת גג, לנהל משק בית משותף, לגדל ילדים (גם אם לא משותפים), ולעשות הכל כאילו נשואים - זה גם תחת הקטגוריה של תיאטרון האבסורד שלך? ובקיצור, האם שינוי הסטטוס במשרד הפנים הוא שמשנה את טיב ההצגה?

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום נשואים נשואות במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

giulietta

New member
זה באמת הכי בסיסי

שלא לומר, הכי פחות חשוב. כדי להתחתן רצוי שיהיה סקס טוב? וזהו? זה התנאי היחידי? הראשון? החשוב? כלומר, לפני שמעמיקים קשר צריך קודם כל לבדוק את הסקס, כדי לראות אם יש לקשר הזה סיכוי, נכון? (אז נפתרה דילמת הסקס בלילה הראשון כן או לא). ואני חשבתי שכדי ששני אנשים ירצו לחיות יחד את שארית חייהם צריך כל מיני דברים. צריך דמיון מסוים, לא מוחלט כמובן, אבל איזשהו קוד משותף שיאפשר חיים בצוותא. צריך קירבה רוחנית כלשהי, קירבה רגשית, מטרות משותפות, סגנון חיים דומה. חייבת שתהיה משיכה, כמובן, מה שמאפשר את התפרצותה של ההתאהבות בהורה סוערת, אבל זה כבר לא חדש שההתאהבות היא בת חלוף, ערמומית ורוויית כימיקלים שהמוח מפריש. הסקס, ידידי שחר (ובתור גבר ברור לי שהמחלוקת תישאר בנינו לעד, אם כי יש לא מעט גברים יוצאים מן הכלל שגם הם מחזיקים בדיעה הזאת), הוא פועל יוצא של הקשר העמוק. הוא עוד דרך לתקשורת, עוד דרך לנתינה, להבעת אהבה. כן, הוא גם דרך להנאה גופנית, אבל את זה אפשר להשיג גם עם בת/בן זוג ללא קשר רגשי, או אפילו לבד ואתה הלא שאלת על נישואין. עובדה שכשהקשר הנפשי נפגם, יש הרעה בסקס ולהפך. אף אחד לא נולד אליל מין מדופלם (טוב, חוץ מ...), ואף אחד לא יישאר צעיר ומושלם לנצח. סקס טוב אפשר ללמוד, כמו כל כלי אחר ואפשר לשפר כל הזמן. אבל רק אם הבסיס העמוק, החשוב באמת, הרגשי, קיים. (וסתם סקרנות, מבינה שהיה לך לילה לא משו...
) שבת שלום

א נ י ה ו

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

סחטיין על האיבחון הפסיכולוגי.

sahr12

New member
לא באתי להחמיא לך...על

חשיבתך הבריאה..זה כבר פאסה..דעתי עלייך מוכרת לך מזמן.. בקר ג'ול.. רק סקרנות על הסוגריים של האליל מין...חחחחחחח

giulietta

New member
../images/Emo6.gif

חחחחחחחחח סער אליל מין? תגיד לי אתה (סתם רציתי להראות כאילו אני בעניינים
)... שב"ש

noati

New member
סקס

טוב מעניין פורה ומפרה הוא אכן....... פועל יוצא של הקשר העמוק. הוא עוד דרך לתקשורת, עוד דרך לנתינה, להבעת אהבה. ונכון שאפשר להשיג הנאה גופנית זו בלי להיות נשואים על העובדה הזו שכשהקשר הנפשי נפגם, יש הרעה בסקס ולהפך. אני חושבת אחרת... לעיתים דווקא בקשר נישואין ארוך...... יש תקופות של קשיים ומשברים ואז זו בהחלט עוד דרך לתקשורת שדרכה אולי אפשר להגיע מחדש לקירבה רגשית ולהבנות. בוקר יפה לך ולכולם\ן

פ ש ו ט י

New member
בהמשך לתגובות שקיבלת....

כמה זמן אתה עושה סקס עם אותה אחת?... כמה זמן זה "מספיק"...? כמו שכתבה מישל (אם אני לא טועה) חותמת הרבנות לא היא הגורם לירידה בסקס, האדם עצמו, הגיל, מיליון ואחד דברים שונים שבדיוק אותם מיליון דברים יכולים להשביח את הסקס. עוד משו- תגיד לי בגלל שאתה במערכת יחסים שאין לה גושפנקה מוסדית אתה חושב שאתה לא שחקן בתאטרון?... יש לך טעות גדולה, אישית, לא משכנתא לא ילדים לא סטטוס שום דבר לא יעצור בעדי מ"לפרק את החבילה", חוץ מדבר אחד- אני.. אז תרד מהאולימפוס שבנית לעצמך, אתה בדיוק כמו כל זוג נשוי מכאן- יש לכם ת'עליות ות'ירידות שלכם ההבדל- שלא עברתם דרך החופה בכדי להכנס ב"תאטרון" הזה...

sahr12

New member
תיקון קל פשוטי...

כשעושים סקס זה נגמר מהר כשעושים אהבה זה כבר סיפור אחר. נשיקות ...מקסימה בסיליקון..:)

sahr12

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

אתה תראה שאני עוד אשנה אותך. חכה!!

פ ש ו ט י

New member
תיקון על תיקון....

הוא דיבר על סקס, אהבה לעשות.... זה סיפור אחר. ניצ'קוק..יפיוף..

sahr12

New member
תיקון על תיקון על תיקון....

פתחנו "פחחות צבע" אה??? זו כוונתי..שנקודת המוצא של שחר..היא בעייתית קצת..כי אם הכל מושתת על סקס... בעצם תקראי את ג'ולייטה..היא עושה זאת טוב ממני..

פ ש ו ט י

New member
תקשיב...

את ג'ולייטה קראתי וגם לה יש לי כמה השגות, נכון שהסקס הוא לא הדבר החשוב ביותר בנישואים אבל תסכים איתי לזה - כשהסקס טוב הקצוות החדים הופכים הרבה יותר עגולים, החיים נראים הרבה יותר ורודים... זה תלוי איך אתה הולך לישון בסופו של יום ואיך אתה מתעורר לאחד חדש..

ובכל זאת,,,

מדוע אנחנו מתחתנים? למה בשלב מסויים יש לנו רצון לנישואין? הרי תמיד אפשר להשאר בזוגיות ללא מחוייבות למה בכל זאת אנחנו תמיד מגיעים לחתונה ? לא הייתי מקשרת את הכל לסקס מכייון שסקס הוא רק חלק מכל המערכת ,,, דעתי היא שכל עוד יש אהבה וזוגיות פוריה סקס או איך שקראת לזה הכל יהיה נפלא ומופלא הבעיה מתחילה כשכבר נמאס והאהבה נעדרת,,,, מדניאלההה שעדין תוהה מדוע עשתה טעות לפני כמעט שנה,,,,

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום נשואים נשואות במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

זה אומר.............

קח אחריות על ההצגה שכתבת. אריק,ביבי וסילבן לא אשמים הפעם. אולי מרוב ביקורת הלך לה החשק...מסכנה

למעלה