העולם הוא במה , מה זה אומר עלינו ?

פ ש ו ט י

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.......

הוא תמיד מדבר על החשק של האחרים, את לא מכירה את שחר?....חחחחחחחח.... אצלו הכל מצויין...הכל "דופק" 100 % :)

לא נכווווווווון..............

הוא כתב אנחנו....... אנחנו זה גם הוא

Night Light

New member
חיפשתי חיפשתי

קו הגיוני אחיד בהצגת הדברים. אבל אין. השחקן לא צריך להחליף קהל. מי שבא לראות את השחקן שוב ושוב, בין אם באותו רפרטואר, בין אם ברפרטואר אחר, כנראה אוהב את אותו השחקן אהבה אמיתית. השחקן מצידו צריך למצות את הפוטנציאל של המופע שלו. כשהקהל יפסיק להגיע, הוא יחליף הצגה. הקהל שעושה מנוי הוא דווקא הקהל הבוגדני. אילו היו רוצים לראות את אותו המופע או את אותו השחקן, היו קונים כרטיסים למופע שלו בלבד. מי שרוכש מנוי, הוא זה שמבקש לראות עוד ועוד הצגות. בין התיאטרון והנישואים אין דמיון, ולא צריך להיות. אנסת את התיאוריה שלך על שייקספיר, וחבל.

מו שיקו

New member
נייטי

ברור שיש דמיון בין התיטרון והנישואים. רק שהנישואים אינם הצגת יחיד...

שחר 33

New member
|תמנוןלפעמים אני בהלם מהתגובות שלכם

עד לאן לא הגעתם ? סתם לקחתי שני מושגים מחיינו ומיחזרתי את התיאוריה שאני מטיף לה מאז שאתם מכירים אותי ( שיונקים לא נועדו לזוגיות נצח) והפעם הלבשתי אותה על אחת הקלישאות הידועות "העולם הוא במה ". לא משהו גאוני, אפילו לא משהו עמוק מידי, סתם תובנה נושנה שנפרסה על הכתב במעטפת הלירית, בגלל סרט שבדיוק סיימתי לראות בכיף. כידוע אני לאחרונה לא נימצא כאן הרבה , בעיקר ממיצוי ולחץ בעבודה. בסה"כ באתי להודות לכוכבית 42 על שנתנה לי הזמנה לבילוי עם אהובתי, ופתאום אני רואה את התגובות שלכם ופשוט לא מבין מאיפה זה יוצא לכם . הצופה המליץ לי לנטוש את בנותי והורי , פשוט כך. טליה בטוחה שאני לא מכיר "הצגות טובות" . ג'ולייטה מבינה שהיה לי לילה לא משהו. פשוטי מנפנפת בזה שאני גם בחבילה ( והרי אני כתבתי ברבים ). אישה אורחת מרחמת על מידת הסיפוק של זוגתי..ניש מבסוטה, פשוטי עוד יותר אור הלילה, יעני נייט לייט עשתה אותי מחריב את שסקפיר. ואני חייב להודות, שאני מתענג לדעת, מה חושבים כל אלה שלא כתבו. חברה... פרופורציה !!!!!!!!! תקראו שוב את מה שכתבתי ותגלו בתוך תוככם את האמת שכולם יודעים, חלקחם עשו ממנה "קריירה" בפרהרסיה או בשושו בהתנהגות בצאטים,במסיבות או במסרים. אבל מה לעשות שכותב את זה מישהו ששוב ושוב שם מראות לא מחמיאות על עצמנו, נוגע בנימים שכואבים, ולא משנה כמה הם נכונים ברור לי מראש שלא כיף להסתכל בהן...אחרת לא היה לי לשם מה לכתוב. לתומי, חשבתי שלפחות יהיה כיף לדון בהם בסיגנון דניאלה, או נוטי... או רק לקרוא ולתת מחשה נוספת בלב... ותראו לאיזה רמה היגעתם. יש לי רק בקשה אחת. אל תואהבו את מה שאני כותב. אבל אל תמהרו לשנוא. בנתיים, תסלחו לי חברי , תיאוריות לחוד ומציאות לחוד, עכשיו אני לוקח את הבחורה הכי יפה שאני מכיר לבלות ולכייף...הלילה רק מתחיל . שלכם, שחר 33 נ.ב כוכבית 42 יקרה, מבטיח הודעה חדשה , עם חויות עבורך.

לך תעסוק קצת בפעילות מינית

שחריטו, עבורך, הנה סיפור של קישלבסקי שנזכרתי בו פתאום. האריה מלך היער החליט לכנס אסיפה של כל החיות. הודעה נשלחה לכולם. בשעה היעודה המתינו כולם במקום, למעט השפן. קרא האריה לזאב ובקש ממנו לגשת לביתו של השפן ולראות מדוע אינו מגיע. הלך הזאב לבית השפן ומצא אותו יושב בחוץ, רגל על רגל, מנפס. אמר הזאב: "שפן!" ענה לו השפן: "מה?" שאל הזאב: "למה אתה לא ממלא את חובתך ובא לאסיפת החיות?" ענה לו השפן: "אני עסוק בפעילות מינית". חזר הזאב לקרחת היער והסביר לאריה. האריה - שליט נאור לכל דבר - הנהן ואמר: נמתין לו שיסיים. (זה הזמן להזכיר שפעילות מינית דוחה כל חוק ג'ונגל, כולל אריות...) חלפה שעה תמימה, והשפן עדיין לא הגיע. קרא האריה לשועל ובקש ממנו לגשת לביתו של השפן ולראות מה קורה. הגיע השועל לבית השפן ומצא אותו יושב בחוץ, רגל על רגל, מנפס. אמר השועל: "שפן!" ענה לו השפן: "מה?" שאל השועל: "שעה חלפה כבר, מדוע אינך ממלא את חובתך ובא לאסיפת החיות?" ענה לו השפן: "אני עסוק בפעילות מינית". נסוג השועל בכבוד, חזר לקרחת היער והסביר לאריה. האריה - שליט נאור אמרנו כבר? הנהן ואמר: עפ"י כל חוק עלינו להמתין לו. נמתין. חלפו עוד שעתיים, ואין זכר לכפתו של השפן... החלה חמתו של האריה מטפסת, לקח איתו את הזאב מצד אחד והשועל מצד שני, והלכו לבית השפן. הגיעו לביתו ומצאו אותו יושב בחוץ, רגל על רגל, מנפס. אמר האריה בזעם: "שפן!" ענה לו השפן: "מה?" שאל האריה בקול מאיים: "שעות שאנחנו ממתינים לך. מדוע אינך מגיע לאסיפת החיות?!" ענה לו השפן: "אני עסוק בפעילות מינית". בן רגע התרכך האריה (תגובת פבלוב, מן הסתם...). הביט בזאב, הביט בשועל, הרימו שלושתם גבה ואחרי רגע של הרהור, שאלו את השפן בקול רך ועדין: "אהמ.. שפן יקר... שמא רק תואיל להסביר לנו באיזו פעילות מינית אתה עסוק?" "בהחלט!" - ענה השפן בפסקנות - "אני שם זין עליך, ועליך, וגם עליך!" חבל לשאול הרבה שאלות. פשוט תעשה כמו השפן...
סקסופון

פרופורציה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

על איזו שינאה אתה מדבר
אני כתבתי מכל ה
בילוי נעים

מו שיקו

New member
יכול להיות

שהוא נכשל במילה "שנאה" . אבל יש בתגובות המון לעג. לעג שמתובל גם עם שמחה לאידו של אדם שנכשל בלשונו סוף סוף... כאילו שעדת זאבים שלמה חיכתה לו בפינה... גם אם לא מסכימים עם מה שנכתב,או עם מה שחושבים עדיין אפשר לשמור על רמת מינימום של כבוד.

פ ש ו ט י

New member
מעניין....

מהיכן מגיעות כל התאוריות שלך?.... בדרך כלל הן אמורות להגיע מהחיים(רוצה ברבים?) שלך שלו שלי של כולנו.... אז תעשה לי טובה... הבנו בדיוק את מה שרצית לכתוב. ש"ההצגה שלך היא ההצגה הטובה ביותר בעיר" והתאטרון שלך הוא המקום הטוב ביותר להיות בו...הרי הזכרת כל ההודעה את "הנשואים" ולמיטב זכרוני אתה מחוץ להכללה הזאת ממזמן...

שחר 33

New member
../images/Emo168.gif אענה לך בשירה חחחחה

לא יכול לקרות מצב שלא תראה אותי בלתי אפשרי שתלך ברחוב ותעבור לצד שני אין סיכוי זה לא תלוי בך או מה לבשתי זו פשוט הנוכחות העצבנית האדירה שאני לא יודעת ממי ירשתי לא יתכן שאתה תטלפן אם אני לא מבקש(ת) שום אפשרות שישנה תחרות בין מיכל וסיגל והיתר מה פתאום לא שתלטנ(ית) וזמן שלי חשוב כמו גבר אז אם לא תתקשר ותתחיל לחזר אני לא אראה אותך ממטר אתה תמיד מתוק מצחיק ושכשאני אגיד אתה תקום ותיפול ותקום ותיפול ותעמוד ועכשיו תמתין אתה חייב למות עלי אתה חייב למות עלי אתה חייב למות ולחיות רק בשבילי רק לי בשבילי ולעצמי שבוע טוב פשוטי , שלך, שחר 33

נ י ש

New member
בוקר..

התגובה של מושיקו בשירשור החזירה אותי לקרוא שוב. המושג הכי בסיסי בחיי נישואין זה חברות, סקס בא אח"כ. אני מסכימה לחלוטין שרצוי שיהיה סקס טוב, תקשורתי, פתוח, כייפי. זה יכול להתקיים כאשר בני הזוג הם חברים טובים. נחזור לבמה. אומרים שכל סיר מוצא את המכסה שלו, שלכל אדם יש את הנפש התאומה שלו. אם מצאת את הנפש התאומה (וזה לא פשוט), ההצגה תמיד תישאר מעניינת. בעיקר אם ראית עוד הצגות בעיר ואתה יודע להעריך מה טוב ומה פחות טוב בהצגה הפרטית שלך. אם עשית מנוי לכל החיים, דאג מידי פעם ללבוש את המחלצות הכי יפות שלך ולנסות לחדש את התרגשות הפרמיירה. השחקן מזין את הקהל ומוזן ממנו. אלו הם יחסי תן וקח. בנקודה שבה ההצגה מפסיקה לעניין את השחקנים (וזה קורה בדר"כ באופן הדדי בין שני הצדדים), תמיד אפשר לפנות להנהלת הקאמרי ולבקש מנוי אחר (במידה ויש משהו אחר שמעניין אותם)....ו-פאק אוף על כל אלה שחושבים שאנחנו לא מנויים כמקובל. אני קובעת מה מקובל על הבמה שלי. האבסורד מגיע כשאנחנו מאפשרים לו להכנס.

גם אני אפגוש את החברים שלי מפורום נשואים נשואות במסיבת העצמאות של תפוז אנשים!

מו שיקו

New member
אני לא בטוח

שהבנתי את כוונתך קראתי 3 פעמים ואיני מצליח להתגבר על הליקוי הזה שבי...

נ י ש

New member
איזה ג'נטלמן אתה :)

במקום להגיד "וואלה, כתבת שטויות, לא הבנתי מילה" אתה כותב שהליקוי הוא שלך. הממממ אם הבנת את ההודעה של שחר והדימוי של חיי נישואין לבמה, אז מן הראוי שתבין גם אותי
. בוקר אור לך ולnoati

noati

New member
בוקר גם לך........

אני מסכימה איתך שהמושג הכי בסיסי בחיי נישואין זה חברות ושסקס בא אח"כ ואז הוא כבר תלוי בבני הזוג לגבי היצירתיות שבו.... אם הבנתי את שחר נכון הוא מדבר על השחיקה בזוגיות וגם אם אנחנו חברים טובים השנים עושות את שלהם,נכון צריך לרענן את החברות הזוגיות והרומנטיקה מידי פעם ,שוב כל זוג בדרכו שלו...... סקס הוא בהחלט לא התנאי היחיד אבל יש לו חשיבות לא מעטה בחיי הזוגיות בעיקר רבת השנים וכשמתגלים קשיים ומשברים ,לפעמים ולא אצל כולם, דווקא מהסקס אפשר לצאת לתקשורת והבנה טובה יותר...לא אצל כל הזוגות הסקס הולך באותה עקומה של מערכת היחסים יש כאלה שאצלם למרות חוסר תקשורת טובה או משבר הסקס דווקא משתפר...תמוהה אבל קיים.....:) שבת נפלאה לכולם\ן

למעלה