הסרטים

i am just me

New member
אסור להם להישאר שם

זאת לא בחירה שלהם, פשוט כי לפי החוק שישראל עובדת לפיו אסור לישראל להוציא אותם משם ולכן ישראל מחוייבת להוציא אותם משם גם בכח ובניגוד לרצונם אם הוחלט להוציא משם את צה"ל.

מה חוק עכשיו???

ממתי חוק משמש מדריך מוסרי???? אני אומר שזה לא מוסרי ואת אומרת לי שזה החוק...

i am just me

New member
א. אני מכניסה את החוק כי לפי זה

ישראל עובדת (לפחות כשמדובר על יהודים). ב. זה לא מוסרי לתת להם להישאר שם בידיעה ברורה שהם הולכים למות שם. וגם אם זה מוסרי, זה בטח לא מוסרי לתת להם לסכן את הילדים שלהם.

אם מישהו רוצה להתאבד

והוא בן אדם ראציונלי ומבין את ההשלכות של זה. את תמנעי ממנו לעשות את זה? זה לא מוסרי למנוע ממישהו להתאבד. צריך ללכת לפי המוסר, לא לפי החוק. אני שואל אותך אם זה מוסרי ואת אומרת לי שזה החוק. מה הקשר? זה עדיין לא מוסרי.

i am just me

New member
א. השיחה שלנו הייתה על חוק

ב. גם בהקשר המוסרי, קשה לי להגיד שכל הילדים בני השנתיים, ולצורך העניין גם בני ה12, באמת מודעים לסכנה שתיגרם להם, ואני גם לא בטוחה שהם יודעים שיש להם ברירה. אנחנו, כמדינה, וככל שתתנגד לזה, כרגע אנחנו מדינה(!), לא יכולים להרשות לעצמנו להפקיר כך אזרחים! חוץ מזה, אני לא רוצה את האינתיפאדה השלישית על הידיים שלי.

למה אי אפשר להפקיר אזרחים אם הם

רוצים בכך??? תני לי סיבה הגיונית אחת. טוב, אדבר איתך מחר בבלעין על זה

i am just me

New member
לא יצא לנו לדבר בבלעין...

כפי שכבר אמרתי בהודעה הקודמת, מדינת ישראל אמורה לשמור על חוקיה, בין אם אנחנו, כאנרכיסטים, מעוניינים בכך או לא. החוק אומר שאסור להפקיר אזרחים לא משנה מה! למה? ככה!!! כמו שכל אדם במדינת ישראל מחוייב על פי חוק לעצור אדם שמנסה להתאבד. כמו שהמתות חסד הן לא חוקיות בישראל, גם אם החולה ביקש זאת. מדינת חוק! ככה זה! ולנו אין מה לעשות בנידון, חוץ מלחטוף גז מדמיע... "החוק היבש לא נרטב אף פעם, אפילו לא מדמעה של ילדה" (כל החברה, מוניקה סקס) אם אתה רוצה לפתח על זה דיון מוסרי אז זה עניין אחר. דיונים מוסריים על הרשות להתאבד וכיוצ"ב נעשו כבר הרבה פעמים ואתה מוזמן לפתוח על זה שירשור חדש כי זאת שאלה שתעניין אנשים רבים.

בסדר...

אבל אני לא יכול לתמוך בתכנית כי לפי החוק המדינה חייבת לעשות את זה... בקשר להתאבדות אני אפתח שרשור על זה.

למעלה