הסקר שלי להיום הוא כזה?

yoley1

New member
הסקר שלי להיום הוא כזה?

1. מה הם/ן שלוש האהבות הכי גדולות בחיכם/ן? 2. לאיזה 3 מקומות בעולם היתם רוצים לעבור לחיות? 3. מיהם 3 האומנים האהובים עליכם/ן ביותר? 4. איזה 3 חלומות היתם/ן רוצים להגשים שעוד לא הגשמתם/ן 5. מהם 3 המאכלים האהובים עליכם ביותר? 6. מהם 3 תוכניות טלוזיה שאתם/ן הכי אוהבים/ות? 7. 3 דברים שהיתם רוצים לשנות בפלנטה שלנו?

זה סקר ארוך

תעשו סקרים קצרים ככה גם יהיו יותר סקרים ולמה הספרה שלוש נתקעה בכל הסקרים שלנו ?

ארוך אבל אני עונה

ואח"כ גם אתה עונה !! קאפיש? 1. מה הם/ן שלוש האהבות הכי גדולות בחיכם/ן? * אני *אמא *וזהו. 2. לאיזה 3 מקומות בעולם היתם רוצים לעבור לחיות? איטליה אוסטרליה ואפריקה 3. מיהם 3 האומנים האהובים עליכם/ן ביותר? יש יותר משלוש. הרבה יותר. 4. איזה 3 חלומות היתם/ן רוצים להגשים שעוד לא הגשמתם/ן לסיים את התואר, להתאהב קשות ולטייל בכל העולם. אבל הכל יקרה, מתישהו, אני בטוחה, לא לחוץ לי בכלל. 5. מהם 3 המאכלים האהובים עליכם ביותר? במבה, שוקולד וטוסט. היופי שבפשטות. 6. מהם 3 תוכניות טלוזיה שאתם/ן הכי אוהבים/ות? קומדיות בעיקר: כולם אוהבים את ריימונד, משתגעים מאהבה וכמעט כל מה שמשודר בערוץ 8 שקשור לפסיכולוגיה. 7. 3 דברים שהיתם רוצים לשנות בפלנטה שלנו? שיהיה שלום עולמי, שהעולם לא יגיע לקיצו אף פעם ושיהיה אוכל לרעבים < אשכרה מפגרת...>

עונה

1.הדר, מוזיקה, אני. 2.הולנד, אנגליה, בלגיה. 3.שוברט, מוסורגסקי, וואגנר. 4.מלחין ומנצח של פילהרמונית, להקים הרכב, למכור ציור. 5.המבורגר, פיצה, קובה. 6.לא רואה טלויזיה. 7.שיהיה שלום, אהבה ואושר לכולם.

yoley1

New member
אני עונה

1. פרידה המורה הרוחנית , מעין , תרצה הפסיכולוגית הראשונה 2. ניו יורק, אנטרטיקה, פריז יש המון אבל בעיקר: 1- סארטר 2. קפקא 3. בקט 4. להשלים עם ההורים שלי 2. לכתוב מסות חדשות ומקוריות 3. להתחיל לכתוב ספר פילוספיה 5. ציפס מילקי פנקיק 6.את האמת שאני שונא טךוייזיה 7. הכל........... חחחחחחחחחחח

למעלה