הסטטיסטיקה לא משקרת

liir

New member
הסטטיסטיקה לא משקרת

היי בנות, אני חושבת שאף אחת לא זוכרת אותי פה....כתבתי ממש בתחילת הנסיונות לפני כחצי שנה..ומאז כל חודש התאכזבתי. למרות זאת המשכתי לקרוא פה והיום...ה- 13.10.06 אני מרגישה צורך לשתף אתכן שהבוקר עשיתי בדיקה לאחר איחור של חמישה ימים ולשמחתי האדירה גיליתי אחרי שניה ורבע של שתן על המקל, שני פסים מה זה ברורים..... אני יודעת שזה מוקדם להתלהב...אבל אין תחליף לרגע הזה שבו את מגלה את הפסים על הערכה וחושבת איך לספר את זה לבעל ולמשפחה הקרובה.... אני מקווה שהכל יזרום בלי בעיות... מכאן זה לא ממש בשליטתי :) אני מאחלת לכולן שזה יגיע ומהר. בסוף זה בא...לפחות לרוב. :) אני עדיין לא מאמינה שאני ממש בהריון....כי אחרי הכל זו רק ערכה ביתית...ויש לעשות בדיקות דם ומליון ושש בדיקות...וכבר אמרו לי לחסוך בשמחה....כן כן שום דבר לא בטוח ..אני יודעת.... קצת טיפים למי שרוצה: למי שהרבה זמן לקחה גלולות והפסיקה- תעשו רישום של המחזור המחזור לא חייב להיות 28 יום כמו שאני משום מה הייתי בטוחה- מה שגרם לי לחשוב שהמחזור שלי לא סדיר. רק החודש לאחר חצי שנה גיליתי עפ"י כל הרישומים שעשיתי שלמעשה המחזור שלי סדיר, אבל ארוך נורא....(38 יום מאמינות?) הסימנים שהיו לי: 1)כמובן איחור במחזור, בלי סימני מחזור ( שאצלי זה עצבים קצת וכאבים בבטן התחתונה) 1) עייפות- כן כן זה נכון - 20:00 כבר אומרת לעולם לילה טוב- וזה לא מתאים לי בכלל 2) סחרחורות שאולי פשוט קיימים בגלל העייפות והחולשה שמלווה אותי שבוע 3) אני חושבת שגם האלרגיה שיש לי לאבק החמירה...אבל לא בטוחה שזה ממש סימן אלו 2 הסימנים המובהקים שיש לי ...שימו לב בנות: בשלב זה שום ריצה לשירותים....ובקשר לציצים....ממש ממש ממש לא מה שקראתי וחשבתי...אם אני ממש חושבת על זה אז אולי רגישות קלה ונסבלת...אבל ממש לא הייתי בונה על כאבים בציצים בשבוע איחור. זהו, חג שמח....ושבת שלום

../images/Emo49.gif להריון החדש.

מאחלת לך הריון מלא, תקין, בריא ומשעמם ושמחה שבאת לפזר עלינו
אבקת הריון.

liir

New member
../images/Emo24.gif תודה לכל המגיבות +שאלה

אולי מישהי יודעת, איך אפשר לנבא את תאריך הלידה? כמה לספור ומאיפה? המחשבונים ברשת לא מדוייקים , הם מתבססים לדעתי על אורך מחזור ממצע כאשר שלי ארוך (36-38 יום).

Mika 10

New member
קודם כל בשעה טובה !!!

מאחלת שהכל יהיה בסדר וימשיך בקלות..
לגבי השאלה שלך... נוהגים להתבסס על חישוב של 40 שבועות מיום המחזור (כשכל החישובים למעשה נעשים עפ"י חישוב מחזור של 28 יום). אבל מכיוון שאצלך זה שונה לגמרי, את יכולה לקחת את יום הביוץ (אם את יודעת מתי הוא היה) ולספור 38 שבועות קדימה. כמובן שהתאריך יהיה משוער, אבל זה פחות או יותר החישוב הכי קרוב. שיהיה המון בהצלחה

liir

New member
היי ליאת

המחשבון שבאתר זה ובאתרים אחרים לא לוקח בחשבון את אורך המחזור הכולל, לרוב החישוב נעשה על מחזור שאורכו הוא 28- אורך ממצע, בעוד ששלי הוא 36 ולכן הוא לא מייצג את תל"מ. לעומת זאת אני יכולה לראות בכלליות את הבדיקות שעליי לעשות מבחינת זמנים אז תודה :)

liatka

New member
אם זיהית ביוץ זה יכול

להיות מדוייק יותר. אצלי למשל המחזור האחרון היה ב- 1.6 והביוץ ב- 16.6. תאריך מתוקן שהכנסתי לטבלה הוא 3.6...כלומר הפחתתי שבועיים מיום הביוץ וככה זה מדוייק. ליאת.

המחשבונים מתבססים

על אורך מחזור של 28 יום. כשאורך המחזור ארוך יותר עושים תיקון לתאריך הווסת האחרונה ו"מזיזים" אותו כאילו היה בתאריך אחר: אם אורך המחזור שלך 36 יום, מתייחסים לכך שכאילו הווסת האחרונה שלך היתה 28 יום לפני כן ולא 36 יום כפי שהיה בפועל. ואז כל החישובים, הטבלאות והערכים שיראו ב-US (מידות העובר) יתאימו לטבלאות. כלומר, את צריכה להזיז (או שהרופא יזיז אחרי סריקת אברים ראשונה) את תאריך הווסת האחרונה ב-8-10 ימים קדימה.

miri love baby

New member
איזה כיייייף../images/Emo106.gif יש לנו זוכההה

שיהיה לך המון מזל טוב. אבל אומרים שלא מספרים על הריון עד לחודש שלישי לפחות..אז לכל מקרה תשמרי את הסוד הקטן לך ולבעלך בנתיים! תודיעי לנו על בטא יפה! ואל תשכחי לעדכן! הכי חושב, תשמרי על-
!!! אוהבת. מירי.

liir

New member
../images/Emo9.gif לא יכולה לשמור דברים בבטן

כבר סיפרנו למשפחות- אני לבעלי כמובן להורים, לאחים ולחברה טובה ובעלי רק להורים בינתיים...למרות שזה לא ממש פייר לא? בכל מקרה ...אני אופטימית ומה שיהיה יהיה..... אחד הדברים שעזר לי לא להתייאש היה שאמרתי לעצמי כל הזמן שאני בחורה ממצעת רגילה ....אז למה שיהיו לי בעיות? וגם עכשיו למה שיהיו לי בעיות? איך שלא יהיה עדיף לראות את זה ככה כי: 1) תמיד כדאי לחשוב חיובי 2) אם יש בעיות -> אני לא רגילה אלא מיוחדת :) 3) ואם אין בעיות-> הכל יהיה תקין כמו אצל הרוב

miri love baby

New member
היי מותק

אני מבינה, אבל רק נגד עין הרע בובה. זה עניין אישי.
אם כבר סיפרת אז ספרת
יש תחושות? מרגישה שונה?

liir

New member
תחושות

התחושות מתחילות להיות שונות אבל קשה להפריד מה פסיכולוגי ומה באמת שונה כי כולה גיליתי אתמול שאני בהריון, אבל בכל זאת אני אנסה לכתוב אז נפריד: מבחינה נפשית : יש שמחה גדולה, התרגשות ודאגה. שמחה על זה שסוף סוף זה הגיע..ושאין בעיות - זה חשוב. התרגשות כי ואללה החיים הולכים להשתנות - וכל יום יהיה שונה. דאגה..כי ...אנחנו רחוקים מההורים....מה יהיה בעבודה שלי .....מה יהיה עם המשכורות ....אולי לעבור דירה......ויש עוד קצת לימודים...ובלה בלה בלה ....המון מחשבות. מבחינה פיסות: עייפות- ממשיכה כרגיל- אתמול נרדמתי ליד בעלי מול הצג של המחשב ב- 20:00 בערב- על הכסא (?!)- זה לא נקלט פשוט....אני עוד הייתי אופטימית ...חשבתי שנצא...כן כן סחרחורות- פה ושם .... ועוד משהו- כבר 2 לילות אני הולכת אמנם לישון מוקדם אבל קמה ב-4:00 5:00 עם נדודי שינה...מה זה החרא הזה? זה לא אופייני לי בכלל......ומה העיר אותי? כאבי ציצים וכאבים בגב התחתון...לא ברור אולי הרחם? בקיצור לא מצאתי ממש תנוחה נוחה... הלכתי לשתות חלב ....להשתין וחזרתי למיטה.... מחר תור לרופאה...ורק שלישי מוכנים לעשות לי בדיקת בטא....אני מצטטת את משרדי קופות החולים "אין תורים פנויים וזה לא דחוף"

למעלה