הסטטיסטיקה לא משקרת

miri love baby

New member
הבנתוס.

גם אני משום מה עייפה בזמן האחרון יותר מהרגיל, הנה-עכשיו קמתי שניה של שעתיים בערך... וזה נראה שנאי במחזור (אוף!!!) נראה. עשיתי לפני השינה בדיקה בתית שהראתה שלילי.

scorp30

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אפונענע

New member
איזה כיף, מזל טוב !! ../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif

שימשיך קל ותקין !

liir

New member
נו...תגידו לי איך אני יכולה לעבוד??

שוב לא ישנתי הלילה מ-4:00 מאז הפיפי....זה נורמלי הנדודי שינה האלה על ההתחלה? כבר 3 לילות זה ככה...אחרי הפיפי של הלילה הבוקר הלכתי לרופאה והתחננתי שתיתן לי לעשות בדיקת דם היום של בטא וכל הטרימסר הראשון במקום יום שלישי...לא בא לי לחכות עד שלישי...והיא נתנה לי אני אעדכן, מבטיחה, מקווה שיהיה בסדר עכשיו אני בעבודה...וממש ממש ממש זה לא בראש שלי...לא מרוכזת בכלום.....ועייפה נורא בוקר טוב וגשום לכולם

מזל טוב

איזה כיף. אן לא אכפת לך יש לי כמה שאלות. אני מנסה 3 חודשים ויש לי הרגשה שגם החודש לא הצלחתי. רציתי קצת הסבר איך לדעת את יום הביוץ ומה זה אומר כל הגרפים שכולם מראים פה אשמח לכל פרט שיכול לעזור

liir

New member
האמת השיטה שלי די פרימיטיבית

היי בקשר לגרפים, אני לא יכולה לעזור....כי מעולם לא התחברתי לזה / לחום השחר. אבל מה שכן עשיתי זה רישום מהיום שהתחלנו לעבוד...כל חודש יום ווסת ראשון.... לאט לאט צברתי חודשים. עשיתי ממצע בין כולם וזה המספר שייצג מעתה את אורך המחזור שלי. בשלב הבא ספרתי מספר ימים כמספר הממצע מהיום הראשון של הווסת האחרון , החסרתי ממנו 14 יום ,שכן המחזור מגיע תמיד 14 יום לאחר הביוץ וזה ייצג את יום הביוץ שלי דגמא להמחשה: נניח המספר הממצע שיצא לי הוא 36 יום. יום הווסת - 1.10 סופרים 36 יום מ- 1.10 מחסירים 14 יום = יום ביוץ בכל מקרה, הטיפ שקיבלתי זה לעשות את זה יום כן יום לא מהיום ה- 14 עד ליום ה- 30 בהצלחה :)

למעלה