הסדר נושים

eroarc

New member
הסדר נושים

שלום רב , אני נמצא בצו כינוס מאז יולי ונקבע לי דיון בתיק הפשר שלי במאי הקרוב. סה"כ חובותיי כ200,000 ש"ח .כרגע אני משלם 500 ש"ח לחודש.
הייתי היום במשרד המנהל בחקירה ,ומכיוון שלא המצאתי את כל האישורים הנחוצים הם החליטו שעליי לשלם 2000 ש"ח בחודש וזה מה שהם רשמו בדוח לבית משפט. הנני נשוי ונולד לי ילד לפני כחודש. ואין סיכוי שאוכל לעמוד בסכום שכזה.
עו"ד שישבתי מולה "אמרה" לי "אוף דה רקורד" שבית המשפט לא יפתור אותי כ"כ מהר מכיוון שאני צעיר עם פוטנציאל גבוה להשתכרות, לכן המליצה לי לגייס 100,000 ש"ח ולהגיע להסדר נושים.
כמובן שאין לי אפשרות לגייס סכום כזה..
שאלתי היא אם אנסה לגייס סכום נמוך יותר, כ50.000 ש"ח, האם זה יספיק?
או, עדיף שאנסה להלחם בהחלטתם להעלות את התשלום החודשי , ולהתנהל כך עד לקבלת הפטר?
תודה רב מראש

ymmy

New member
תהליך פש"ר זה שוק ובאזר של תן וקח

ככל שתפשיל שרוולים מהר יותר וחזק יותר כך יטב לך
עו"ד הם כרישים צמאי דם וחובה לעמוד מולם במלחמת חורמה
מי שמחליט על גובה התשלום הוא בית המשפט ולחלוטין הוא לא יקפיץ לך את התשלומים מ 500 ל 2000
פשוט אל תפחד וצא למלחמה

eroarc

New member
מלחמה

אני בהחלט מתכוון לא לוותר. אני אציע להם שליש מסך כל החובות כדי להגיע להסדר נושים. ואם זה לא יצלח פשוט אלך לפשיטת רגל ואלחם על גובה ההחזר עד לקבלת הפטר.
תודה

תשובה!

ראשית, זכותך להגיש את תגובתך ואת השגותיך לעניין הגדלת התשלום החודשי, מומלץ לצרף לתגובה מסמכים תומכים לטענותיך.

בימ"ש הוא שקובע בסופו של יום לאחר שנתן לבעל התפקיד/כונ"ר ולחייב להשמיע כל אחד את דברו.

מי שמחליט אם הצעת הסדר תעבור אם לאו אלו הנושים המצביעים על ההצעה - ככל שתצליח לקבל הסכמותיהם לסך הנמוך מזה שבעל התפקיד סבור כי עליך לתת -הרווח כולו שלך.

כמובן שזכותו של בעל התפקיד להשמיע עמדתו ואף יש לכך משקל לא מבוטל, אך אין זו חזות הכל.

eroarc

New member
שאלה נוספת

קודם כל תודה רבה על התשובה. יש לי שאלה נוספת, סך כל התביעות בתיקי הן כ187,000 ש"ח כאשר נקלעתי למצב הזה רק מכיוון שהייתי ערב אישית לחובות החברה שבעבר הייתי חלק ממנה, תביעות אלו הוגשו כנגדי וכנגד החברה ובעליה כיום,
מספר שנים לאחר עזיבתי את החברה ומכירת כל מניותיי, .
עד היום הצלחתי לגייס כ45,000 ש"ח מקרובי משפחה, ובנוסף ישנם עוד כ5,000 ש"ח בקופת הפש"ר. האם זה יספיק לי להסדר נושים?

doron700

New member
ידידי

כן מצער לשמוע על בחור צעיר שכבר מטייל במסדרונות ההוצאה לפועל
אני רוצה להפנות אותך להליך 19א של חוק ההוצאה לפועל ופשיטות הרגל בו יתאפשר לך לשלם 30% מהחוב שלך ואז להיפטר מכול החוב
כול זה תלוי בהסכמת שני שליש מהנושים שלך אשר יסכימו להסדר
כדאי שתתיעץ עם עורכת הדין שלך לגבי האפשרות הזאת ובאמת פתח חיים חדשים וצא להתפרנס
בתודה
דורון עמית
www.doronamit.co.il

ממליץ לך לקבל ייעוץ פרטני

המנהל המיוחד אינו מייצג אותך, אלא מייצג מספר אינטרסים ובין היתר את טובת הנושים, כמו שאמרו כאן, יש לך אפשרות להגיב לדרישה להעלות את התשלום החודשי ל 2,000 ש"ח ורצוי מאוד לצרף מסמכים שמלמדים על ההוצאות וההכנסות שלך.

כמו כן יש אפשרות לבצע הסדר נושים לפני בדיקת תביעות חוב או אחרי בדיקת תביעות חוב.

eroarc

New member
הסדר נושים

קודם כל תודה רבה על התשובה. יש לי שאלה נוספת, סך כל התביעות בתיקי הן כ187,000 ש"ח כאשר נקלעתי למצב הזה רק מכיוון שהייתי ערב אישית לחובות החברה שבעבר הייתי חלק ממנה, תביעות אלו הוגשו כנגדי וכנגד החברה ובעליה כיום,
מספר שנים לאחר עזיבתי את החברה ומכירת כל מניותיי, .
עד היום הצלחתי לגייס כ45,000 ש"ח מקרובי משפחה, ובנוסף ישנם עוד כ5,000 ש"ח בקופת הפש"ר. האם זה יספיק לי להסדר נושים?

למעלה