המשפט היומי - בוקר טוב

shkedud

New member
אנפה, זה נשמע מעניין מאוד, אני

מעריצה אנשים שעושים דברים כנגד כל הסיכויים. תהני בהרצאה, וספרי לנו אח"כ...

bimbo.

New member
בוקר טוב חביבים../images/Emo141.gif

תודה לכל מי ששולח/ת פרחים. ולאודו המתעניין: היום יש לי שיעור ציור. אני מתכוונת לצייר תמונה גדולה, והבעיה היא, שחלק צריך לצייר בעמידה, כי היא...גדולה. אנפה, אשמח מאוד לשמוע את חוויותיך מההרצאה. וכדי שלא ייגרע חלקי בפרחים, אז גם אני שולחת ושיהיה יום נפלא לכוווווולם

shkedud

New member
בימבו../images/Emo24.gif בוקר נהדר לך, התמונה

שלך לא נפתחת

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור לכולם...

ממהרת אל הגן לאחר 10 ימי העדרות. מיתגעגעת אליהם.....ואת חלקם ראיתי מתרוצצים על השבילים. אוד...ברכת הבוקר טוב שלך...מצאה לי חן. יום נעים לכולכם.

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור לכולם...

ממהרת אל הגן לאחר 10 ימי העדרות. מיתגעגעת אליהם.....ואת חלקם ראיתי מתרוצצים על השבילים. אוד...ברכת הבוקר טוב שלך...מצאה לי חן. יום נעים לכולכם.

odo13z

New member
עומר , פעמיים כי טוב.../images/Emo13.gif

אני מכיר מישהו שאפילו פעם אחת היה רוצה. לא מספר מי זה.

בוקר אור לכולכם.

הבת שלי הלכה לטבט היום וחזרה מעט מבועסת. היא נוגת למעלה מעשר שנים מהם שנים רבות גם באמריקה, אבל רק על אוטומט , ועשיו היא רוצה על הילוכים. מסתבר שזה יותר קשה ממה שחשבה, היא עושד לא יודעת אם עברה אבל אין לה תחושה טוה.

odo13z

New member
bimbo. מה בעצם רע לצייר בעמידה ?

אני חושב שזה יותר נעים מאשר בישיבה. יש לך יותר חופש תנועה. בכלל לצייר זה נראה לי כייף. אפשרות הבעה והתפתחות.

bimbo.

New member
אודו, ניסית לעמוד שעתיים וחצי

ולצייר??? התמהיל הטוב הוא, קצת לשבת וקצת לעמוד. וזה מה שאני משתדלת לעשות. בעניין הכיף, צדקת מאוד. בתי כינתה את עבודת היצירה כ"שיר בלב" ואללה, כמה שהיא צדקה!! דוגמה קטנה מהעבודות (הקטנות)

odo13z

New member
ה " גדולה " מאוד יפה.

מה הגודל המקורי של התמונה. נראית ממש ברמה !!!

cara13

New member
../images/Emo24.gifבימבו,עבודותיך מקסימות,חגיגה

לעיניים.אפשר עוד?

bimbo.

New member
../images/Emo51.gif לאודו ולקארה.

הגודל המקורי - 59X44 . כן, קארה, אפשר עוד... נרתיק למחשב כף יד

odo13z

New member
כמה יפה !!!!! למה אחרונה ?

תרגישי חופשי. אחת יותר יפה מהשניה. תעשי תערוכה בסוף שבוע ב "אלונים" , כל שישי שבת באים אמנים מציגים עבודות וגם מוכרים כדאי לך לנסות.

למעלה