המשפט היומי - בוקר טוב

בוקר jud , כדי שתקבלי השראה

מצילומי שקיעה, הנה לך שתי דוגמיות מתוך אוסף גדול של שקיעות שיש באמתחתי (במחשבי).

צהריים מיכה ../images/Emo13.gif תודה עבור השקיעה

מעוררת ההשראה. הנה גם אחת בשבילך, לאוסף. אני צילמתי. מתלהבת מאדוות הגלים..........

תודה פזי,אבל אני אוסף

צילומי זריחות/שקיעות ממקומות/אתרים ידועים. ולא סתם צילומים שהם יפים בפני עצמם,

pazi66

New member
יפה אמרת מיכה../images/Emo24.gif../images/Emo42.gif

הנה שקיעה מול חוף נהריה

../images/Emo51.gif פזי, התמונה כבר באוסף |חיבוק

ובתמורה, שקיעת מול המאגר שליד הנהריה.

רוחב לב

New member
מיוחד למתנדבת היחידה JUD

התמונה המצורפת היא מהאוסף הפרטי שלי ומוקדשת לך במיוחד כמתנדבת בהוראת המחשבים. לא , אינני אוסף תמונות , אני אוסף את בובות הליצנים, ובאוספי למעלה ממאה בובות ופיסלוני ליצנים שונים.

../images/Emo51.gif מיכה רגב. האם בגיל 99 עדיין

מתעסקים באוספים?
חמוד הליצן חובב המחשב הזה. אשמח לראות עוד מהליצנים. יש לך את העצובים באוסף שלך? אני אוספת פיות. פיות מחומרים שונים וכן תמונות של פיות. מיוחד בשבילך, בתקווה שתגיע לגיל 100, מצורפת פיה שאני אוהבת במיוחד

אופססססססססס, התודה וגיל 99 זה

לרוחב לב ולא למיכה רגב......... בלבלתם אותי
פיצויים: עוד פיה מהאוסף שלי

רוחב לב

New member
עבור JUD היחידה

התמונה המצורפת היא מהאוסף הפרטי שלי ומוקדשת לך במיוחד והפעם תמונה של קלאוני המנסה ליצור איתך קשר ולספר לך כי גיל 99 אצל ליצנים זה הפוך כלומר 66 . לא , אינני אוסף תמונות , אני אוסף את בובות הליצנים, ובאוספי למעלה ממאה בובות ופיסלוני ליצנים שונים.

ערב טוב יהודית, יש לי את המתכון

עשיתי אותו והוא מעולה אם תרצי ועדיין לא קבלת אותו , אשמח לשלוח לך אותו, חיפשתי אותך היום בקומונה. פזי הביא תמונות של שקיעה, מדהימות, כדי לך לראות אותם, הם מיוחדות!!!!

ובוקר אור../images/Emo42.gifלאודו ולאלה שיבואו ל-

פה עם
או
יום יפה וטוב לטיולים,,

shkedud

New member
שוש, חמודה, ניחוח ה../images/Emo96.gif והפרחים

שלך -עשו לי את זה. מאחלת לך, לאודו ולכל מי שיצטרף בהמשך בוקר הכי טוב שיכול להיות

אנפה2

New member
הוקר טוב לכולם, אני הולכת לשמוע

הרצאה של פסקל ברקוביץ, בחורה קטועת רגליים שעוסקת בספורט אתגרי, כאשר אחזור אספר לכם, ובערב יש לנו חתונה.

אנפה2

New member
והנה תמצית ההרצאה../images/Emo140.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

פסקל ברקוביץ,בימאית דוקומנטרית, סופרת וספורטאית, אשר בעקבות תאונה קשה היא קטועת שתי רגליים, סיפור חייה הוא מופת , אומץ רוח , התמודדות עם מגבלות גופניות. פסקל ברקוביץ´, למרות הנכות הקשה והמשבר שבא לאחר מכן, בחרה לחיות ובגדול היום, 17 שנים אחרי, היא כבר אם לילדה, עיתונאית, בימאית דוקומנטרית וסופרת מצליחה, ובזמנה הפנוי אפילו רוכבת על אופניים, עושה סנפלינג ומטפסת על הרים. נושא ההרצאה: סיפור ההתמודדות כנגד כל הסיכויים ולידה מחדש.

למעלה