המשך הרומן

p o i s o n e d

New member
המשך הרומן

שלום לכולם. "ביקרתי" אצל נוירולוגית והיא אמרה שבלי מבחן טובה היא לא יודעת מה יש לי. ביררתי על מבחן טובה במכון קשב בפתח תקווה. מהשיחה הבנתי שמדובר במבחן של אני על המחשב בלבד. רציתי לשאול איך בדיוק הם יידעו שבאמת יש לי הפרעה כלשהי? הרי בסוף לא יושב לידי מישהו שאני מספר מה אני מרגיש כרגע בפתרון שאלה. או שכל גרסאות מבחני טובה ממוחשבים? אשמח על הפנייה שלכם למכון המאבחן בעיות קשב וריכוז שאתם ממליצים עליו. תודה מראש.

moogy1

New member
מבחן טובה

לילה טוב, מבחן טובה אמנם נערך מול מחשב, אך באותה מידה הוא נערך בליווי נוירולוג מומחה, אשר עוקב אחר ממצאי הבדיקה. בבדיקה זו אים מקום לרגשות. אתה נדרש להגיב לגירויים משתנים על הצג, והאספקטים הנבחנים הם משך הזמן בו אתה מסוגל לעקוב או לזהות שינויים ברצף. הרופא יושב בחדר כל זמן הבדיקה ויודע בדיוק כיצד אתה מתפקד במהלכה. בברכה אלמוג

תוספת למבחן טובה שנאמר...

התוצאות של התגובות שלך למה שקורה במחשב, נמדדות ויוצאות בצורה של עמודות וגרפים. כך ניתן לראות את כמה המרכיבים של הפרעות קשב. מהתבוננות בתוצאות (שאגב תוכלי גם את לראות, כי יש שם השוואה בין התוצאות האישיות לנורמה) ניתן לדעת האם יש בעית קשב ברורה ואז... כשלוקחים כדור ריטלין ועושים בשנית את המבחן, אפשר לראות את התוצאות של השפעת הכדור על תוצאות האבחון. יש גילאים שהאבחון כבר לא לגמרי מתאים. מציעה לך מאד מאד להיכנס לפורום של ADHD ולבדוק שם עם אנשים מנוסים, על עצמם או על ילדיהם או על תלמידיהם.

למעלה