המקצועות ההומאניים יותר חשובים מהמקצועות הריאליים. זה שכיום המקצועות הריאליים הם אלו שיותר נחשבים זה בטעות. נקודה. סוף סיפור.

• פותח הנושא 32235
  • פורסם בתאריך

דיברגנט חדש

Well-known member

המקצועות ההומאניים יותר חשובים מהמקצועות הריאליים. זה שכיום המקצועות הריאליים הם אלו שיותר נחשבים זה בטעות. נקודה. סוף סיפור.​

אתה לא העיפרון הכי חד בקלמר, נכון?
רואים שעקומת הלמידה שלך לא משהו ואני מאוד עדין, אחרת לא היית מסיים את המשפט כפי שסיימת לאחר שהעירו לך על כך, לרבות אנוכי ב-2 פורומים שונים.

32235

Member
אתה לא העיפרון הכי חד בקלמר, נכון?
האמת שאני כן.
רואים שעקומת הלמידה שלך לא משהו ואני מאוד עדין, אחרת לא היית מסיים את המשפט כפי שסיימת לאחר שהעירו לך על כך, לרבות אנוכי ב-2 פורומים שונים.
אני מסיים את המשפט כפי שסיימתי כי אין יותר מידי על מה לדון או להתווכח כי זה פשוט עד כדי כך ברור שאני צודק. כמו כשאמרתי שהאנגלית חשובה יותר מהמתמטיקה.

אם זה לא היה כל-כך ברור שאני צודק לא הייתי מסיים את המשפט בצורה הזאת.

אבל, מה שכן, אני לא באמת מנסה לסתום פיות לאנשים או משהו. אם אתה כל-כך להוט להביך את עצמך ולהתווכח איתי ולנקוט בעמדה ההפוכה, אז אתה מוזמן לעשות את זה. בסה"כ ניסיתי לחסוך לך (ולכל השאר) את המבוכה.

SupermanZW

Well-known member
האמת שאני כן.

אני מסיים את המשפט כפי שסיימתי כי אין יותר מידי על מה לדון או להתווכח כי זה פשוט עד כדי כך ברור שאני צודק. כמו כשאמרתי שהאנגלית חשובה יותר מהמתמטיקה.

אם זה לא היה כל-כך ברור שאני צודק לא הייתי מסיים את המשפט בצורה הזאת.

אבל, מה שכן, אני לא באמת מנסה לסתום פיות לאנשים או משהו. אם אתה כל-כך להוט להביך את עצמך ולהתווכח איתי ולנקוט בעמדה ההפוכה, אז אתה מוזמן לעשות את זה. בסה"כ ניסיתי לחסוך לך (ולכל השאר) את המבוכה.
אתה מח״פ.

SupermanZW

Well-known member
רק עכשיו הבנת את זה?
מגילות אסתר שלו שאפילו עולות על של הרינגטון דיי הסגירו אותו וגם זה שהוא חושב שהוא הכול יודע.
לא, הבנתי כבר בהתחלה, ה״נקודה. סוף סיפור.״ הראשון שלו הסגיר את זהותו, עוד לפני שהתחיל להתנשא. אבל אחרי שקצת עלה לי על העצבים חשפתי אותו.

ouioui

New member
רק עכשיו הבנת את זה?
מגילות אסתר שלו שאפילו עולות על של הרינגטון דיי הסגירו אותו
אני כותב הרבה כי יש לי הרבה מה להגיד. מי שיש לו הרבה מה להגיד פשוט חכם יותר. זאת גאווה, לא בושה.

פעם, כוכבית התלוננה בפניי שאני "ככל הנראה האדם בעל כמות המילים הממוצעת לפוסט הגבוהה ביותר בפורטל!".

הסברתי לה שזה פשוט כי אני הבן-אדם הכי חכם בפורטל.

וואי, כמה שהיא התעצבנה...:confused:
וגם זה שהוא חושב שהוא הכול יודע.
חלילה. אני לא חושב ככה. אני כן חושב שאני יודע יותר מאחרים. אבל בגלל שזה נכון, אז אני לא רואה בעיה מיוחדת. האמת היא שאני מפורסם בחוכמתי. אפילו בספר המחזור של סוף י"ב כתבו עליי איזה חכם אני ואיזה מוכשר אני ואיזה חתיך אני וכדומה'. איזה חמודים :giggle:
מאיר חיים פז (מ.ח.פ)
זה לא השם שלי :)
הידוע כ"חבר" של כוכבית ;)
כן, אולי במימד מקביל. וגם שם לא בטוח.

32235

Member
סופרמן, אתה יכול לצחוק אבל זה נכון.

אמנם זה נכון שמיד לאחר המקצוע החשוב ביותר במערכת השעות, אנגלית, שזה מקצוע הומאני, יש את המתמטיקה, שהיא מקצוע ריאלי, מה שאומר שהיא מנצחת את כל שאר המקצועות ההומאניים, אבל ראשית כל, היא עדיין מפסידה לאנגלית, ושנית כל, אם נדרג את כל המקצועות לפי סדר החשיבות שלהם ונעשה ממוצע של הדירוגים של המקצועות ההומאניים והריאליים, הממוצע של המקצועות ההומאניים עדיין יהיה נמוך יותר (כלומר המקצועות ההומאניים בממוצע, בדירוג גבוה יותר [ולכן עם מספר נמוך יותר]).

SupermanZW

Well-known member
סופרמן, אתה יכול לצחוק אבל זה נכון.

אמנם זה נכון שמיד לאחר המקצוע החשוב ביותר במערכת השעות, אנגלית, שזה מקצוע הומאני, יש את המתמטיקה, שהיא מקצוע ריאלי, מה שאומר שהיא מנצחת את כל שאר המקצועות ההומאניים, אבל ראשית כל, היא עדיין מפסידה לאנגלית, ושנית כל, אם נדרג את כל המקצועות לפי סדר החשיבות שלהם ונעשה ממוצע של הדירוגים של המקצועות ההומאניים והריאליים, הממוצע של המקצועות ההומאניים עדיין יהיה נמוך יותר (כלומר המקצועות ההומאניים בממוצע, בדירוג גבוה יותר [ולכן עם מספר נמוך יותר]).
שים לב למי הגבת קודם, זה לא היה אני. כל מילה שכתב לך דיברגנט נכונה.

32235

Member
שים לב למי הגבת קודם, זה לא היה אני. כל מילה שכתב לך דיברגנט נכונה.
שים לב עוד פעם למי הגבתי קודם, זה היית אתה.

ולא. דיברגנט טועה. פשוט לא התייחסתי למה שהוא אמר לי על לא לסיים משפטים ב-"נקודה. סוף סיפור." בפעם הקודמת שאמר לי זאת. הרי בשביל מיקרים כאלו המציאו את ה-"נקודה. סוף סיפור". מקרים שבהם זה פשוט כל-כך ברור שמשהו מסוים נכון, עד כדי כך שאפשר לסיים אותם כך כדי להבהיר לכל הנוכחים שמשהו מסוים הוא נכון ושאין יותר מידי טעם להתווכח או להתדיין, אבל בסדר, בואו נתווכח ונתדיין. נעשה מה שבא לכם. אני רק אומר שחבל בהתחשב בזה שאני צודק וזהו זה אבל בסדר, מה שבא לכם.

SupermanZW

Well-known member
שים לב עוד פעם למי הגבתי קודם, זה היית אתה.

ולא. דיברגנט טועה. פשוט לא התייחסתי למה שהוא אמר לי על לא לסיים משפטים ב-"נקודה. סוף סיפור." בפעם הקודמת שאמר לי זאת. הרי בשביל מיקרים כאלו המציאו את ה-"נקודה. סוף סיפור". מקרים שבהם זה פשוט כל-כך ברור שמשהו מסוים נכון, עד כדי כך שאפשר לסיים אותם כך כדי להבהיר לכל הנוכחים שמשהו מסוים הוא נכון ושאין יותר מידי טעם להתווכח או להתדיין, אבל בסדר, בואו נתווכח ונתדיין. נעשה מה שבא לכם. אני רק אומר שחבל בהתחשב בזה שאני צודק וזהו זה אבל בסדר, מה שבא לכם.
הגבת להודעה של עצמך אחרי שדיברגנט כתב לך הודעה. לו היה ברצונך ״להגיב״ לי היית כותב הודעה חדשה בשרשור בה היית פונה אלי, מכיוון שאני לא כתבתי לך שום הודעה שיכולת להגיב עליה. לא ניתן בממשק תפוז להגיב לאמוטיקונים המשוייכים להודעה, הם אינם הודעות בפני עצמם. עצם העובדה שהגבת להודעה שלא אני כתבתי בזמן שהייתה הודעה להגיב אליה מראה שהתכוונת להגיב להודעה שהייתה, אך בטעות לחצת על ״הוספת תגובה״ על ההודעה שלך במקום על ההודעה של דיברגנט, שהיא ההודעה הרלוונטית היחידה באותו זמן שניתן היה להגיב לה. תגובה להודעה מעידה על המגיב שהתכוון להגיב להודעה ולא למשהו אחר.

32235

Member
הגבת להודעה של עצמך אחרי שדיברגנט כתב לך הודעה. לו היה ברצונך ״להגיב״ לי היית כותב הודעה חדשה בשרשור בה היית פונה אלי, מכיוון שאני לא כתבתי לך שום הודעה שיכולת להגיב עליה. לא ניתן בממשק תפוז להגיב לאמוטיקונים המשוייכים להודעה, הם אינם הודעות בפני עצמם. עצם העובדה שהגבת להודעה שלא אני כתבתי בזמן שהייתה הודעה להגיב אליה מראה שהתכוונת להגיב להודעה שהייתה, אך בטעות לחצת על ״הוספת תגובה״ על ההודעה שלך במקום על ההודעה של דיברגנט, שהיא ההודעה הרלוונטית היחידה באותו זמן שניתן היה להגיב לה. תגובה להודעה מעידה על המגיב שהתכוון להגיב להודעה ולא למשהו אחר.
מה זה משנה איך עשיתי את זה? ציטטתי הודעה של עצמי כי לא הייתה הודעה שלך לצטט אז הרי זה ברור שהגבתי ראשית כל לאימוג'י שלך לפני להודעה של דיברגנט וזה לא משנה איך פניתי אליך בהיעד הודעה שלך לצטט אותה.

גם לא הבנתי מה זה קשור לאיזשהו משהו או איך זה רלוונטי למי הגבתי קודם ועל מה.

התייחס אל הנושא הנידון.

מקצועות הומאניים חשובים יותר ממקצועות ריאליים.

זאת אמת שכבר ידעו אותה בימי קדם אבל מאז אמת זאת כבר נשכחה אז חשבתי להזכיר אותה לנוכחים.

למעלה