המפ
|מיוחדת|

NitsNats©

New member
המפ ../images/Emo173.gif|מיוחדת|

I have hours... only lonely my life is vangence, you'le never fade... או משו. אתם יודעים מה זה... כשכואב לכם התחת? אבל ממש? מישיבה מרובה של משהו כמו שלוש שעות בערך באותה תנוחה?? אז זה מה שקורה. כואב לי. באו אליי חברים, ביניהם דני
והיה לי כיף. אז ראינו אפקט הפרפר וכל הזמן איתי ואני הגבנו על דברים ונהניתי. וזה גם סרט ממש ממש טוב. סרט מדהים. אחלה עלילה. אבל הוא נורא טראומתי. אני לא אתפלא אם יהיו לי סיוטים. ואחרי זה עידו ניגן את "קח אותי" בגיטרה ושמענו את זה במחשב של תום. ואז תום שם את קיל ביל... אז כולם הלכו
חוץ מאיתי, דני, גלעד, תום ואני. והיה כיף. קיל ביל הוא סרט הזוי מדי. יותר מדי דם בשבילי. והוא לא מובן כשאין תרגום ליפנית. אבל היה נחמד. ואז דני וגלעד שתו קפה ושוקו והלכו... ואז איתי נשאר עוד חצי שעה והלך. אז עכשיו אני לבדי... מול המחשב עם תחת כואב.

דודל

New member
כן, או כפי שאבותינו נהגו לומר

אתמול בחמש אחה"צ הצהריים, הלכנו עם אמא למכולת ובדרך ראינו שהגן שלנו סגור. [
]

צו צאנג

New member
אוו, נשמע נחמד../images/Emo3.gif

אפקט הפרפר...
אשטוןןן...
הגירסה של אשטון בתור טינאייג'ר..
^-^ קיל ביל
סרט מטופשש

NitsNats©

New member
טינאייג'ר? ../images/Emo173.gif|מיוחדת|

את ראית אותו בגיל 7?! איזה ילד יפהההההההההההההההההההה חבל שהוא לא גדול מעצמו ב4 שנים, כמו שאמרתי במירק. השחקן בן 12. והשחקן שלו כטינאייג'ר בכלל בן 17!!! יאמי. קלטי:

Only me16

New member
אווי../images/Emo70.gifתמונה טובה../images/Emo70.gif../images/Emo107.gif

זה שהם שמו את הנפץ בתיבה...

NitsNats©

New member
ושלושתם!!! ../images/Emo173.gif|מיוחדת|

המלהקים של הסרט הזה מושלמים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

צו צאנג

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

הרבה....אוונים!^_______^ הם כל כך אשטוניים
יאמי.

NitsNats©

New member
אוי אוי... תראי תראי! ../images/Emo173.gif|מיוחדת|

הייתה אמורה להיות פה תמונה אחרת... שנמצאת בכניסה לאיזה אתר, אבל היא גדולה מדי. אז אני אשלח לך אותה מתישהו.

NitsNats©

New member
../images/Emo173.gif|מיוחדת|

ועכשיו בחזרה למציאות האדמית.... כי אותו אני אוהבת יותר... למרות שאוון היה ילד יפההההההה וטינאייג'ר חמודדד ומבוגר כוסון... אדם שולת! כי מוזרים שולתים!

למעלה