המעבר ההדרגתי מהנקה ל"מוצקים"

kestrel

New member
חגית, את הסיפור שלך אני לא מסוגלת לשכוח ../images/Emo10.gif

ולדעתי גם זה המקום לקשר אליו שוב .

john111

New member
גם אני המום.

לפעמים יש משהו בגישה הטיבעית שיכול לזרוק את המים יחד עם התינוק (במקרה הזה תרתי משמע). אגוזים ופיצוחים מסוכנים לתינוקות וזו עובדה לא השערה.

ניוניק

New member
אוי.. מקווה שזה בסדר

(אפשר לבקש מהמנהלת למחוק)

../images/Emo201.gif

טוב שזיהית אותי קודם, אחרת הייתי מזהה אותך עכשיו בנסיבות עגומות שכאלה... שולחת חיבוק גדול.

ניוניק

New member
בקישור שנתתי יש הסבר מפורש על הסכנה

שבאגוזים. הוא מסופר בגוף ראשון ע"י האחות. לא עוד "סתם" ידיעה עיתונאית.. תקראי!

ניוניק

New member
תגידי, מה על מה הויכוח בינינו?

את הבאת קישורים, אני הבאתי קישור, שכל אחת תקרא ותיקח מהם מה שמתאים לה. כשאני קראתי את הקישורים שהבאת, קראתי אותם כמו כל הודעה עיתונאית: סיפור נוראי שהאמיתות שלו לא ברורה, אך ללא ספק הכותרת בשמיים. כשאני נתקלתי בסיפור שקישרתי, תגובתי היתה מאד שונה. חוויתי יחד עם חגית טרגדיה משפחתית פרטית ואמיתית. אין לי ספק שכל משפחה שאיבדה יקר לחנק חוותה את אותה הטרגדיה. אבל מקראת דבריה של חגית - למדתי. מקריאת הכתוב בעיתון - נו, עוד סיפור שלא יקרה לי.. סה טו

אני לא מתווכחת

אני רק שואלת ומנסה להבין מה הבעיה שלך עם החידוד שלי ותוספת המידע שנתתי.

ניוניק

New member
טוב, אז היתה פה חוסר הבנה ../images/Emo140.gif

כי התגובה שלך אלי נשמעה לי כמו: "אני כבר הבאתי המון הסיפורים, בשביל מה עוד אחד?" חשבתי שלך יש בעיה עם התוספת שלי ונכנסתי למתקפה

../images/Emo207.gifצימוקים זה גם מסוכן../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

הלכתי לקרוא עוד קצת באינטרנט לגבי סכנות חנק מאגוזים ולתדהמתי אני מגלה שבאותה נשימה מזכירים שם גם צימוקים
. האמת שכשאני חושבת על זה, הרי זה צימוק זה ענב שלם רק מצומק, אז אם יספח נוזלים הוא יהפוך לענב עגול ועלול להיות מסוכן. מישהי מבינה באנטומיה ויכולה לעשות סדר? האמנם יש סכנה עם הכיס הזה בגרון? תודה!

למעלה