הממממ שרשור הכרות?..

CrazyDude2

New member
הממממ שרשור הכרות?..../images/Emo41.gif

טוב אז בגלל שהפורום נפתח מחדש, ומצטרפים עוד אנשים, נחמד יהיה לדעת מי גולש פה ועם מי אנחנו מדברים...! שכל אחד אספר על עצמו קצת...ומה שבא ברוך הבא! :) אז אני אתחיל..אני מאמין שאני הכי מבוגר פה כרגע. אני עמי בן 22 מהוד השרון... חייל משוחרר - סיימתי קבע בצבא לפני חודש בערך.. אני מוזיקאי - קלידן במקור, וגיטריסט בהרכב חדש.. התחלתי לבנות אולפן ביתי, מתעסק הרבה בזה ובהקלטות והפקות, מתכוון ללמוד את זה.. את הסדרה התחלתי לראות ב2008 שהיא יצאה בארה"ב, קראתי עליה ככה במקרה והחלטתי להוריד כמה פרקים.. ראיתי את העונה הראשונה עד לאמצע ואז הפסקתי (לא זוכר למה), וב2009 כבר השלמתי בבת אחת את כל הפרקים עד לאמצע העונה השנייה, עד שהגעתי כבר לקצב השידור בארה"ב, עד היום..

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif אחלה רעיון עמי ../images/Emo13.gif+ ../images/Emo207.gif

אני רעות בת 24 מהצפון הרחוק סטודטנטית במכללת תל חי שעוד שבוע מתחילה שנה ג :) תואר ראשון רב תחומי מדעי ההתנהגות : פסיכולוגיה מגדר וסוציולוגיה
גםאני קראתי על הסדרה איפשהו התחלתי לראות את בסדרה כשאר היא התחילה ב2008 ותמיד עקבתי באינטרנט אחרי הפרקים עד היום
אני ממש אוהבת את הסדרה ואת הסיפורים שיש בה
אם יש לכם רעיון מענות טענות הצעות הערות הארות אתם מוזמנים לפנות אלי
ערב טוב
ומקווה שתהנו מהפורום

svety

New member
אני יותר מבוגרת ממך ../images/Emo3.gif

סווטה, בת 24 עוד שבועיים, ר"ג מנהלת משרד בחברת אבטחה, סטודנטית באו"פ, חונכת בפר"ח ועוד כמה עיסוקים, בין לבין רואה GG, 90210, HIMYM וGLEE. וזהו אני מניחה...

How I Disappear

New member
../images/Emo251.gif

עומר, בן 17 מהרצליה שמיניסט
אחותי פעם הייתה מכורה לבוורלי הילס 90210 (הישן מן הסתם) ולפני ש90210 החדש יצא כמובן שהיו פרסומים ופרומואים ועניינים וקראתי ככה כדי לראות על מה כל הרעש, ראיתי שדווקא נחמד אז כשזה יצא התחלתי לראות ולגמרי התמכרתי !! (כמובן שאני רואה בקצב של ארה"ב בצפייה ישירה)

spiceupmylife1

New member
המנהל\ת הקודם שמו אותו אדום ../images/Emo13.gif וזה נשאר כך

אפשר לעשות שמי שרושם הכי הרבה הודעות בפורום מקבל את הכבוד להיות אדום למשך חודש
ככה זה הולך הרוב הפורומים

../images/Emo250.gif

אני מרגישה קטנה ליד כולכם חחח שני בת 15 מחיפה . D: התחלתי לראות את הסדרה אחרי הרבה שהיא התחילה. באיזה בלוג בתפוז התחלתי לראות אחת שיודעת. ואז חיפשתי עוד סדרות להתמכר אליהן ונכנסתי ל90210 D: התמכרתי :) ועכשיו אני רואה בקצב של ארה"בD:

CrazyDude2

New member
ברוכה הבאה שני! ../images/Emo140.gif

לא נורא, 90210 אפשר לראות בכל גיל!!
[כמעט]

sivosh

New member
מצטרפת גם! :)

סיון בת 24 ו12 חודשים, אני עוד אהבתי את בוורלי הילס ועוד לפני שהגיעו הכבלים לישוב שלי- הייתי דואגת כל שבת שניס לסבתא כדי לראות את הסדרה בערוץ 6!!!! וכמובן התאהבתי ב90210, הם עדכניים, עריכה מצוינת, לרוב סצנות ותסריט מעניין.

spiceupmylife1

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

השתלבות מהנה
את מוזמנת להגיב על שאר ההודעות
את עוקבת אחרי העונה בארה"ב?

spiceupmylife1

New member
יופי מעולה ../images/Emo13.gif

אז שוב אתמוזמנת להגיב את דעתך על הפרק
ובכלל בפורום לילה טוב

גם אני אצטרף...

אני קרן בת 20 מקנדה.. התחלתי לראות את הסדרה מהפרק ראשון ששודר בטלוויזיה (כשהיא יצאה בארה"ב/קנדה)... פשוט ראיתי פרסומות בטלוויזיה.. :) סטודנטית... התחלתי ללמוד לפני שבועיים :)

למעלה