הממממ...הגעתי למסקנה

resputin

New member
נקווה שהוא יהיה פחות beautifulgarba

ge ויותר garbage\version2.0.. למרות ש-beautifulgarbage גם דיסק טוב, אהבתי יותר את קודמיו.

soulost

New member
ברור שהקודמים עדיפים.

ולדעתי הראשון טיפה יותר מחזיק בגלל השיר milk אני מת על השיר הזה

featherhead

New member
כל כך..

ב- bg באמת יש כמה שירים טובים (nobody loves you, silence is golden, so like a rose) אבל בכלליות, זה אלבום ממש מעצבן.. והשיר הארור הזה- untouchable, מזכיר לי שיר גרוע של ג'ניפר לופז.. שלא לדבר על 'אנדרוג'יני' ועל 'צרי ליפס'.. האלבום הראשון שלהם הוא הכי טוב, ואני מקווה שיחזרו יותר לאיזור הזה. אה, כן.. ושתאכל משהו, הגברת שירלי!! היא רזה כמו המוות!

ketty the sheep

New member
אני קטי

ואומו בק'? אממ, קריס לואו (פטשופ בויז)?
.

שרימפי

New member
אביהוא, אבי, שרימפי

לבחירתכם. בן 19 וחצי. מטבריה. הומו שמתחיל באות הראשונה של השם שלי- אביעד קיסוס. אני אגב, מתנצל על ההעדרות שלי בימים האחרונים מהפורום. יש לי בעיה במחשב וכרגע אני משנורר אינטרנט מאבא שלי
(כמו שצריך)

Bajoran Priest

New member
אני משה, ואני לא הומו

או לסבית, לצורך העניין. אבל אני כן אומו. ויש לי חבר, קוראים לו דוד, הוא בכלל אומו. טוב, נו, אני סתם הטרו שנדחף: ) הטרו ב-מ'...משה רבינו. בעצם אי אפשר לדעת. כל הסיפור על ציפורה נראה לי מצוץ קצת מהאצבע.. ממ..יהושוע?

featherhead

New member
לא אוהב ת'שאלון הזה!

|מתמרד| אני אסף, אני אומו, אני בן 17 וחצי, ואני אוהב עוגיות טופו ותמר.

resputin

New member
תמיד היית ביזארי ../images/Emo3.gif

טוף, נו, לפחות זה לא חצילים.

תפוזית3

New member
אהלן....

אני חדשה בו ככה שנעימותי להכיר... מורן בת 17 לא מזמן דו מינית הומו ב מ' ואללה אין לי מושג

m Cris

New member
וכנראה שעכשיו תורי

אלעד בן 20 (נעים מאוד)
ICQ 285595267 ולצערי עדיין לא יצא לי להכיר אישית מישהו מהפורום...

m Cris

New member
נזכרתי בסלברטי

נזכרתי בהומו סלברטי עם האות הראשונה מהשם שלי: אלטון ג'ון
כריס

דימנטיה

New member
אוי גם אני רוצה

אני ענבל, בת 16 וחצי מהרצליה. אני לא מכירה פה אף אחד ואשמח מאוד להכיר הממ... אני מניחה שאי שם בעולם שוכן לו איזה עבדאללה הומו...

למעלה