המכתב להילארי!

Unfabulous

New member
המכתב להילארי!

טוב זה לא מקפיץ את ההודעה ההיא אפרת אם זה מפריע לך אז תשרשרי לשם או משהו. טוב אז כל אחד שם ברכה משלו ואני ישים את זה במכתב אחד. אם יש לנו עדיין זמן לשיר אז בואו נכתוב אם לא. נשלח רק את הברכות. שכולם ישלחו לי את הברכות שלהם בפרטי! כי ישר כשנסיים אני רוצה לשלוח כדי שיגיע כמה שיותר מוקדם. אז תמהרו!

Unfabulous

New member
אם את לא יודעת איך לכתוב באנגלית

את יכולה לשלוח בעברית ואם את יודעת אז שלחי באנגלית

Unfabulous

New member
ממ.כנסו כולם!

קיבלתי בינתיים רק 3 מכתבים. אני נותנת לכם זמן עד 22:00 היום! מחר אני שולחת! וכתבתי את זה בכתב יד זה בסדר?
אני יסרוק לכם אם אתם רוצים כשהכל יהיה מוכן. ממ וזהו. אה והברכות ששלחתם ממש יפווות
ואמ. בברכה שלי סיפםרתי לה הכל. על העצומה שעשינו שהיו מעל 2000 חתימות,ועל זה שהיו שמועות שהיא באה לארץ בספטמבר וכשגילינו שזה לא נכון בסוף והתאכזבנו וזה. וננתי גם קישור לפורום
אם יהיה לה זמן. ואפרת בברכה שלך כתבתי ליד שאת מנהלת הפורום. אממ וזהו תמשיכו לשלוח ברכות!

Unfabulous

New member
אני רוצה לשלוח את זה

למועדון מעריצים הרשמי שלה. ואני יבקש שיעבירו לה כי בטוחח יש להם קשר איתה לא?

Unfabulous

New member
במסר אליי

וכן זה גם ליומולדת וגם סתם דברים שרצית להגיד לה מתישהו.

טוב אני שולחת לך פה רק...

תרגמי לי בבקשה לאנגלית ולא אכפת לי שכולם הירעו אותו =] להיל מזל טוב ליום הולדת שכול משאלותיך התגשמו יושר כושר ואושר ויושר בחיים =] ואני ממש ממש מעריצה אותך כבר 8 שנים אני מקווה שמתישהו ניפגש=]] זה האיסי שלי 258-854-033 והסמן שלי [email protected] מקווה שניעה בקשר אוהבת ליהי רימון.. וראיתי את כול הסרטים שלך ואת כול תוכניות הטליויזה שלך אני מקירה את כול השירים שלך ואני ממש ממש מחקה שתבואי לארץ להופיעה ואני מקווה שזה היה בקרוב וגם בעיר שלי חח בראש בעין..אהה כן תימסרי ד"ש לג'ואל ולחותך היילי ואני ממש אוהבת את השיר שלך Play With Fire

למעלה