המחנה שאפשר למכור לו הכל :-).

SupermanZW

Well-known member
מחנה הימין לא פחות גרוע, כשמשקרים לו הוא תומך בשקרנים.
הימין תמיד הבטיח לא למסור שטחים, בפועל רק הימין מסר שטחים.
הימין תמיד הבטיח לא לעשות מו"מ תחת אש, עם הפלסטינים רוב המו"מ שעשה הימין היה תחת אש.
הימין תמיד הבטיח לקדם שוק חופשי, לפרק מונופולים, לפרק קרטלים, מתי הוא נלחם במונופולים או בקרטלים?
נתניהו כבר הרבה שנים אומר שלאיראן תהיה פצצה גרעינית "בעוד שנה" ושישראל תתקוף כדי למנוע מאיראן פצצה גרעינית. סביר להניח שלאיראן כבר יש פצצה גרעינית, הרי היא העיפה את כל הפקחים וכבר העשירה מספיק אורניום בשביל פצצות גרעיניות.
הליכוד מתחילת דרכו מזהה עצמו כמפלגה ליבראלית, למרות שמעולם לא הייתה לו אג'נדה ליבראלית.

Harrington

Well-known member
מנהל
מחנה הימין לא פחות גרוע, כשמשקרים לו הוא תומך בשקרנים.
הימין תמיד הבטיח לא למסור שטחים, בפועל רק הימין מסר שטחים.
הימין תמיד הבטיח לא לעשות מו"מ תחת אש, עם הפלסטינים רוב המו"מ שעשה הימין היה תחת אש.
הימין תמיד הבטיח לקדם שוק חופשי, לפרק מונופולים, לפרק קרטלים, מתי הוא נלחם במונופולים או בקרטלים?
נתניהו כבר הרבה שנים אומר שלאיראן תהיה פצצה גרעינית "בעוד שנה" ושישראל תתקוף כדי למנוע מאיראן פצצה גרעינית. סביר להניח שלאיראן כבר יש פצצה גרעינית, הרי היא העיפה את כל הפקחים וכבר העשירה מספיק אורניום בשביל פצצות גרעיניות.
הליכוד מתחילת דרכו מזהה עצמו כמפלגה ליבראלית, למרות שמעולם לא הייתה לו אג'נדה ליבראלית.
הממ... אולי זה רק אני, אבל לא ממש הבנתי את הקשר בין דבריך לנושא השרשור/דיון. השרשור התחיל בלהצביע על הבורות השמאלנית. הטיפשות. הנכונות להאמין לכל שטות מבלי אפילו להפיק לקחים מהעבר.
מה התשובה שלך? 'גם הימין לא מלהיב' ו'הימין לא מקיים את כל הבטחותיו'.

שוין. אם זאת הייתה תחרות בשאלה איזה מחנה 'טוב' יותר או אמין יותר, יתכן שהיית מנצח (כמובן בכפוף לכך שכל דבריך נכונים ומדויקים, כאשר די במבט מרופרף ביותר בשביל לזהות שזה לא המצב). אבל מה לעשות, זה לא כל כך היה העניין כאן :).

אז אם נסכם את הדיון עד כה, תוך שאני זורם על אוטומט עם כל דבריך לרבות המגוחכים והשקריים ביותר בהם:
מבחינת טיפשות ובורות - מחנה השמאל יוצא המנצח הגדול.
מבחינת אמינות - הימין לקח (בכפוף לזרימה המתוארת לעיל ולאמור שם).

SupermanZW

Well-known member
הממ... אולי זה רק אני, אבל לא ממש הבנתי את הקשר בין דבריך לנושא השרשור/דיון. השרשור התחיל בלהצביע על הבורות השמאלנית. הטיפשות. הנכונות להאמין לכל שטות מבלי אפילו להפיק לקחים מהעבר.
מה התשובה שלך? 'גם הימין לא מלהיב' ו'הימין לא מקיים את כל הבטחותיו'.

שוין. אם זאת הייתה תחרות בשאלה איזה מחנה 'טוב' יותר או אמין יותר, יתכן שהיית מנצח (כמובן בכפוף לכך שכל דבריך נכונים ומדויקים, כאשר די במבט מרופרף ביותר בשביל לזהות שזה לא המצב). אבל מה לעשות, זה לא כל כך היה העניין כאן :).

אז אם נסכם את הדיון עד כה, תוך שאני זורם על אוטומט עם כל דבריך לרבות המגוחכים והשקריים ביותר בהם:
מבחינת טיפשות ובורות - מחנה השמאל יוצא המנצח הגדול.
מבחינת אמינות - הימין לקח (בכפוף לזרימה המתוארת לעיל ולאמור שם).
להאמין למי שאתה יודע שמשקר לך זו טפשות גם כן.

Harrington

Well-known member
מנהל
להאמין למי שאתה יודע שמשקר לך זו טפשות גם כן.
א. להתחיל לתקן בדיעבד ולהוסיף דברים, זה קצת חלש.
ב. בכל מקרה מתוך כל המניפסט האנטי-ימני שלך, זה בקושי נקודה אחת בה 'הצלחת' (שוב, אזרום לצורך הקטע) לתקן ולדחוף גם טיפשות לנושא.
ג. זה שאתה החלטת שא' מאמין לב' או שב' שיקר מתישהו לא', לא אומר שא' מאמין לב' ולא שא' סבור שב' שיקר לו.

שבת שלום.

למעלה