המזגנים בפול ווליום...

ben 911

New member
המזגנים בפול ווליום...../images/Emo186.gif

למי שיש מזגן כמובן... בעצם כיום כבר לכולם יש... פעם קראו לזה מוצר מותרות.. היום זה.. קורח המציאות... אם אין לך.. אתה משול למת.. גם המכוניות החדשות מגיעות כבר עם מזגן מובנה.. עד לא מזמן היו המון מכוניות ללא מזגן. על הכביש... אמנם בתקופה שהקיץ היה....קיץ.. ולא מיקרוגל להמונים, כמו היום. זוכר שהרבה בעלי רכב נכנסו לסוכנות מזגנים לרכב והתקינו חדש.. היו כאלה שבגלל העלות או בגלל שהרכב לא התאים.. לא התקינו מזגן אבל הם לא רצו להיות שונים משאר האנשים הם סגרו את שמשות המכונית ושיחקו אותה כאילו יש להם מזגן...
למה אני מספר את זה? כי פעם נסעתי בקרית אונו וחיפשתי רחוב מסויים.. ברמזור אותתי לנהג שנסע לצידי שאני מחפש משהו...עשיתי לו סימנים בידיים.. ואז הוא פתח את שמשת המכונית כדי להטיב לשמוע..ואמר לי : "המזגן רועש לא שמעתי אותך..מה שאלת"? הכל היה טוב ויפה אלמלא פניו, הם היו ממש נוטפים.. וזיעה שטפה את כל גופו... אין סיכוי קלוש שהיה לו מזגן באוטו...אבל אם הוא מספר שיש...מי אני שאתוכח? למה אני מספר לכם את זה? כי היכן שאני נמצא עכשיו..אין מזגן..מאד חם כאן... אבל החום בא מהלב ולא ממזג האוויר..

ililrom

New member
תמיהה וסיפור קטן

אנשים באמת עשו את זה? סגרו חלונות והעמידו פנים שיש להם מזגן??? תמיד חשבתי שאלו רק אגדות אורבניות.... בכל אופן, בעניין החום יש לי סיפור: פעם פעם, לפני מלנתלפים שנים ועוד אחת, הייתי מכ"ית בנח"ל, בהאחזות נעמה בבקעת הירדן. יום אחד הקצינה מתקשרת ואומרת שעוד שבוע מגיע הרמטכ"ל הגרמני לבקר והוא מאד רוצה לבקר בהיאחזות נח"ל (שזו המצאה ייחודית ומוטרפת של צה"ל) ודווקא ההיאחזות שלנו נבחרה. כמובן שאנו צריכים להיכנס לכוננות מסדרים ובדיקות, נקיונות, צביעות, שיפוצים ומה לא. והכי חשוב: דיר בלאק אם מישהי מהחיילות שלי תיתפס בלבוש לא תקני! (הקצינה ידעה על מה היא מדברת, היה קשה מאד לשמור על משמעת מדים בהיאחזות נח"ל). בקיצור, אספתי את כל הבנות לשיחת משמעת, הסברתי להן חומרת המצב וגודל המעמד וביקשתי והזהרתי ואיימתי שבאותו יום גורלי יזהרו עד מאד בלבושן ותכשיטיהן. היום הגדול הגיע, אני והקצינה עומדות בשער נוטפות זיעה ומחכות להוד רוממתו אשר מגיע בשיירה של ג'יפים, מלווה בהמוני פלאפלים, ומתברר שהוא אדם לבבי ביותר שלוחץ את ידי במרץ כבר רבע שעה מבלי להרפות. בעוד אנו עומדים באמצע הרחבה (ההיאחזות היתה בנויה מקרוונים שסודרו בחצי עיגול ובאמצע היתה רחבה עם כמה קקטוסים מעולפים וסוכת צל שהיתה מפלטנו היחיד בימים החמים) אני רואה שעיניו של הרמטכ"ל הגרמני מתרחבות וחיוכה של הקצינה שלי קופא...אני מסתובבת ורואה את המחזה הבא: החיילת הכי מחורפנת שלי משייטת לאיטה לתוך הרחבה, כשהיא לבושה בסדין לבן רטוב בלבד! ועל ראשה חצי בלוק קרח!!! הקצינה שלי השתנקה והפנתה אלי מבט של יאוש מזועזע. גם לי לקח כמה שניות לצאת מההלם, ואז אמרתי לרמטכ"ל בנונשלנטיות: אה, כן, יש לנו גם חוג דרמה בהיאחזות ואנו באמצע החזרות לטרגדיה יוונית... אין לי מושג אם הוא בלע את הסיפור המופרך הזה או היה מנומס מדי מכדי להראות זאת, בכל אופן חיוך רחב עלה על פניו והקצינה שלי נשמה לרווחה ולחשה לי בצד שאחרי שהיא תעלה אותי ואת החיילת הסוררת שלי למשפט היא תהיה מוכנה לשקול חנינה בגין התירוץ המבריק...

סיפור יפה

וחוויה שלא תישכח לך.והתירוץ שהמצאת ברגע.........מבריק ויצירתי

מכירה את הסדין הרטוב

שלא היו מזגנים הייתי שמה את הסדין קצת במקפיא ומתכסה בו בקיץ החם תשמעו זה עובד נהדר מוריד את החום ונעים לישון עכשיו מקררת את החדר והולכת לישון שהחדר קר ואני מכוסה בפוך וקמה בבוקר כולי בסאונה , אבל משקל השמיכה אומר אם אני ארדם הלילה או לא

ililrom,סיפורך הקצר נחמד ומבריק במיוחד,

לי לא ניראה שהסיפור אמיתי, אבל כחובבת מושבעת של סיפורים,, אני גם מאמינה שזה יכול לקרות,, ולמה? אולי החיילת נצר ליוצאי ניצולי שואה שמעה על ביקורו של הרמטכ"ל הגרמני ותכננה לו מופע מיוחד לכבודו?

ililrom

New member
בחיי שכל מילה אמת

אבל מבינה את הספקנות, זה באמת נשמע הזוי לחלוטין

את יודעת? במשחק יש צורך בהמון תושייה וכושר

אילתור יש לך את זה אחותי....חשבת על משחק בתור עיסוק נוסף???נו????ומה היה אחר כך????

maxima

New member
חחחח אילאיל...סיפור מהחיים ...../images/Emo6.gif

הרי אנו יודעים שהמציאות עולה על כל דמיון

אולי הוא לא בלע את הסיפור

אבל את החיילת בטוח בלע בעינייו ..נראה לך מעניין אותו התירוץ? חחח סיפור חביב

maxima

New member
סיפור הבוקר שלי

יצאתי עם שחר להליכה, אור הבוקר אפף אותי בערפל אפור תכלכל, העולם מתחיל להתעורר, מכונית בודדת חולפת ביעף מטרידה את הדממה. קריאות השחרור מלוות אותי בדרכי. רוח נעימה עוטפת, בעדנה משכרת מלטפת, הפיחה ברגלי קלילות בעודי גומעת את הדרך חשה את טיפות הטל על ידי ופני. צאלון בודד מציג בגאווה את צמרתו הלוהבת לעומתו, חלקות השדה שפרחו בשלל צבעים כבר יבשו, ציפורים מפזזות ומזמרות בעליזות אל הבוקר. אט אט נמוג הערפל ושמש הבוקר הנצה בן קרעיו יום חדש זורח לנו. מקסימה

מקסימלה...מקסים קבלי עוד אחד....

ואני קמתי הבוקר מוקדם מהרגיל.. כי הלכתי לישון מאוחר מהרגיל... כי לי קורים בימים האלה דברים... שאותי מאוד מרגשים....
ושינה מעיניי מדירים..
. התרגשתי אתמול לגלעד שליט להאזין
ואני שמחה מאוד בשביל ההורים... מי יתן וישוב במהרה ויהיה קץ ליסורים..
. ובבוקר בדרכי לעבודה וראו פלא פלאים שכונתי מוצפת בבלונים... בלונים כחולים....בלונים ירוקים... בכל פינה...בפחי אשפה..ובכניסות בתים.... ממש חגיגה של צבעים ולעצמי תהיתי....מי תלה בלונים??? מסתבר שזו YES חברת הכבלים.. מוכרחה לציין שאותי מאוד הרשים... כי חשבתי לי שאולי גמדים בלילה הציפו את העיר בבלונים... אז תודה לחברת הכבלים שעשתה לי בוקר נעים... תודה לגברת מהשכונה.שמאכילה את החתולים...
תודה למקסימה על חרוזים שללב שמחה מכניסים... תודה למטופליי שהיום רובם בריאים...
ונותנים לי אפשרות לגלוש ולכתוב חרוזים...
ולמרות שהימים מעיקים וחמים... שיהיה לכולנו קריר ונעים...
[גם לאלה שאין להם מזגנים].. ומצלע הר חברון שולחת מלאן חיבוקים
.

את קמה כדי להעיר את השמש

כדרכך את מתחילה עם פעילות מזרימה את הדם בגוף ע"י ההליכה אין כמוך אישה קסומה ומקסימה והמראות שאת רואה, ואני עוד בחלומות מתהפכת במיטה בקושי פוחת עיניים

תמונה יפה טומי-בוקר אור-אני היום ביום חופש

התקשרתי לבוסית ואמרתי לה שאני זקוקה ליום חופש שאני מרגישה טוב, אין לי סידורים מיוחדים והכל בסדר בכל זאת בא לי יום מנוחה. קיבלתי אישור בחיוך מצידה ובברכת יום נעים. מעדיפה את האמת על פני השקר. מקווה רק שמקום העבודה עוד יהיה שלי מחר חחחח מעניין אחרי שדיברתי איתה התעוררתי לחלוטין ואפילו בא לי ללכת לעבודה
יום נהדדדדר לנו אורלי אחרי הקפה בע"ה אקרא אתכם ואתייחס בינתיים אשאיר:תודה על תגובותיכם

ציפורלה...31 שנים אני עובדת...

נאלצתי לעיתים להשאיר ילדים חולים, נאלצתי להגיע עם חום, נאלצתי את אמי לשלוח לבדיקה זו או אחרת בבית חולים לבד ...תמיד כשאני זקוקוה ליום חופש אני מתפתלת ומתחבטת אף פעם לא קיבלתי תשובה ...אין בעייה יום נעים...מרגיז...מעצבן...ואותה תשובה כבר שנים ...אין מחליפים/ פות.....גם עשהייתי מאוד חולה בחופשת מחלה לא נתנו לי לשהות בבית במנוחה טלפונים אין ספור...ומתי אני כבר מגיעה....אז תהני לך מהיום בלי שום תחושות שליליות ויהא יומך נעים קריר ומהנה...

בוקר טוב לכם מה שלומכם אנשים יקרים../images/Emo140.gif

אני עובדת כרגיל לי קשה מאד לבקש חופש..גם שצריכה או רוצה לצאת לחופש מתייסרת איך עושים זאת... אולי בגלל שאני לבד פה...אבל כף לך אורלי שאת יכולה..עשי חיים היום לכי לים ותהני............ ושהיה לכולכם יום של כף................

קליאו מתוקה.דוקא היום הגעת?תסתירו אותי../images/Emo122.gif

מקווה שאין לך זמן היום לקרוא יותר מידי
אוהבתך אורלי

למעלה