המוזיקה שקיבוצניקים שומעים!

באמת?!

איזה כיף לאחות שלך!!! איזה שירים יש בדיסק?

tomas p

New member
מוזיקה ברזילאית!../images/Emo91.gif

אכן אחלה מוזיקה!!! גם אני ממליצה בחום...

ל י ב ר

New member
../images/Emo168.gifמוזיקה

אצלי אפשר לסכם את זה ב-3 מילים: רוק רוק ורוק!!! כל סוג צורה או צבע... גם בוב מארלי כמובן...והיפ הופ מידי פעם ככה... גם פסיכודאלי... טוב האמת אני דיי שומעת הכול אבל עם העדפה כבדה לרוק, בעיקר לישראלי (חמי רודנר, משינה (לא כל כך רוק אבל...), ברי סחרוף, דנה ברגר, סטלה מאריס, איפה הילד, אביב גפן, ירמי קפלן, פורטרט, טוב הבנתם תסגנון בערך לא?) אה כן... וגם נירוונה, מטאליקה, לד זפלין,גאנז אנד רוזז, איירון מיידן, אליס אין צ'יינס, האיגלס, הדורז, אז קיצר, העדפה ברורה לרוק, וכל סוג של רוק... וגם טיפה מסביב... רגאיי, מוזיקת עולם, פסיכודאלי, היפ הופ, 60-70, ומה שבא במצב רוח...

a Warming Sign

New member
המוזיקה שלי..

אני שומעת מוזיקה כמעט כל היום ככה שאני אוהבת הכל.. (בעיקר שירי יום שישי בגלגלצ
) אבל בעיקר:קולדפליי,רובי וויליאמס(איפה דנה שתחזק אותי בעניין?
), U2,טרוויס,קווין... וגם כמו כמה מכם- מוזיקה משנות ה60 70 שאני ממש אוהבת
.. מהתחום הישראלי אני אוהבת לשמוע את חמי רודנר,ירמי קפלן,יוני בלוך, דנה ברגר,ומוקי-שבדיוק קניתי את הדיסק שלו לפני יומיים..

אצלנו באזור...

תשמעי בערך מכולם: ה-כ-ל חוץ ממזרחית!! וכמובן בעיקר שאנטי כאלה: שוטי הנבואה.. רייכל.. מוש בן ארי.. בוב מארלי וכדומה :)

INSUA

New member
מוזיקה

האהובים עלי: פינד פלויד, לד זפלין, קינג קרימזון, דיפ פרפל, ג'נסיס, הדלתות, קאמל, ג'תרו טאל (הייתי בהופעה בקיסריה בחינם =)), אוהב מאוד את אורפנד לנד, הקלאש, מאיר אריאל, איירון מיידן, אוהב מאוד את מרסדס סוסה (זמרת ארגנטינאית), יס, לאב, סמשינג פאמפקינס ועוד...

מנייטוויש עד לבריטני.

כמעט הכל. Guns N Roses, Nirvana, Nightwish, Within Temptetion, קצת Pink Floyd, קצת RHCP. וישראלי? היהודים, מוניקה סקס, מופע הארנבות, ברי סחרוף, קצת אביב גפן, המכשפות. דיי. יש יותר מדי];

anais18

New member
אני גם שומעת

את within temptation שרון דן אדל פשוט מדהימה!

Indian Friend

New member
Mine

אוקיי אני מקווה שאזכור את הכל...
היהודים אביב גפן משינה רונה קינן איפה הילד? אביתר בנאי ערן צור סינרגיה בית הבובות אלקטרה עברי לידר מופע הארנבות של ד"ר קספר שלום חנוך פליינג בייבי המכשפות ירמי קפלן חמי רודנר שייגעצ קורין אלאל ברי סחרוף אסף אמדורסקי אלג'יר גלעד שגב פינק פלויד קווין גאנז דיפ פרפל פרל ג'אם נירוונה אליס אין צ'יינס ג'ימי הנדריקס ג'ניס ג'ופלין גרין דיי הדורז ג'פרסון איירפליין הביטלס רד הוט צ'ילי פפרז לד זפלין ג'ון לנון R.E.M
תסתפקו בזה, אנלא זוכרת יותר.. יומטוב

אפשר להגיד בפה מלא שציינת

את כל האמנים הישראליים
רשימות כאלה רק מזכירות לי כמה שכחתי כשאני כתבתי..

Indian Friend

New member
גם אני שכחתי כמה..

מוניקה סקס לדוגמה, וגם מאיר אריאל.. ואורפנד לנד.. ואני בטוחה שיש עוד...

למעלה