המדריך למתלונן המתחיל

אבל אבל

אבא!! אני הכי מסכנה. (תראה לדוגמא מי האבא שלי) וחוץ מזה הפיקוד שאתה מפגין נחמד, אבל שלי יותר! > עדן בהפגנת שרירים<

dino_din

New member
פחחחחחחח

עכשיו אני מבין למה חיילים מתלוננים על טירטורים :) האמת, יש סיבה שבחרתי בכנף להכי מסכנה. היא פשוט עמדה לידי עם אלת בייסבול כך שבאותו רגע היא היית זוכה גם לתואר "הכי מפחידה" :) נו, איזו ברירה הייתה לי ? דינו. >הבחור שתיקון אותי על הצושי היה רציני ?<

צער גידול אבות

מידע חשוב על מתבגרות בכלל ומתבגרת בפרט: לעולם אל תאמר לבת שלך שמישהי עם אלת בייסבול פעוטה מלחיצה אותך פחות ממנה. מה גם שאלת הבייסבול של כנף הושאלה ממני, עקב רכישתי החדשה סופר אלת בייסבול. כמו כן אני מיידעת אותך על מקל הגולף הישן שלי,על כפפות האיגרוף,ועל שאר התחמושת החסוייה שלי. לא לחינם נקראתי המלאכית החמושה! > הבחור שענה לך על הצושי זו בחורה אגב< עדן בפרץ סלחנות לקראת יומכיפור.

Efrat*

New member
דינו דינו דינו.... חכה חכה

יאא שפנפן ניסויים שאתה!! מנקה?!?! מנקה?!?!? לא דיברנו על זה כבר???
שלא תגמור כמו הדגיג שלי.. להלן ---->
או כמו הסושי/צושי של סנופית.. להלן--->
או סתם כמו איזה מישהו שטיפלתי בו יפה יפה.. להלן---->
חיחיחי אני מקווה שהגענו להסכמה והפנמה!!! אפרת

כנף

New member
טעית. הנה התיקון:

"או סתם כמו איזה מישהו שטיפלתי בו יפה יפה.. להלן---->
"

dino_din

New member
תזכירי לי לא לעבור איתך

במקומות חשוכים :) או שגם על זה כבר דיברנו :) דינו. >בכלל לא אוהב סושי<

Snake Bandage

New member
היי... קיבלו אותי לפורום! ../images/Emo9.gif

בתור מתלוננת מקצועית, אני שמחה להצטרף לפורומכם, ומקווה שאמצא פה אוזן קשבת לתלונותי (אם אני מכירה את עצמי, יהיו עוד הרבה כאלה, ואני אכן מכירה את עצמי). ^_^ וכן, הייתי רצינית לגבי הסושי. אולי אני שונאת לאכול את זה, אבל אני לא סובלת שגיאות כתיב, בין אם הן בכוונה ובין אם לא. ובמיוחד אני שונאת שגיאות כתיב שקשורות לארץ השמש העולה. אל תשאלו. ~סנייק~

dino_din

New member
ברוכה הבאה.

דינו. >מפחד לדבר כדי שלא יהיו שגיאות כתיב<

SnoopyS*GirL

New member
אבל צושי הוא לא סתם שגיאת כתיב...

הוא.. הוא.. הוא.. ה
שילי!! את לא מתביישת לקרוא לחבר שילי שגיעט קטיב? חיחיחי סושי זה אכן, מאכל דוחה.

ליטון לא אשם!

הילי אשמה ובכלל הכל בגלל עדן! ואני לא מבין בכלל על מה המהומה.. הרי ברור שאני הכי מסכן. אני אפילו לא אסביר למה.. זה פשוט ברור, תתמודדו! אז מה אם אני לא כ"כ כותב פה כמו פעם? אז מה אם אני כבר מרגיש פה שחור חריג.. כולם כבר כחולים.. ואני שואל את עצמי בקשר לשרשרת המזון של צושי, האם מתלונן חדש שנולד (קרי מגיע לפורום) עולה בשרשרת המזון וטורף קיטורים עד שהוא מתדמה לאליתה הכחולה ואז במחווה של רצון טוב ושיתוף הוא נהפך לכחול בעצמו? (גם באטמן התחיל לעוף רק מכוח הרצון..) ובכלל האם הכחולידה היא אולי אורגיניזם אחד או פרטים קטנים החיים בשיתוף כחלחל?

למעלה