הם לא מסוגלים להבין...

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
נכון, יש כאן מקרה של רמאים מול אנשים ישרים.
הרמאים מנסים לעשות אבחנה בין רמאות שמשרתת אותם לרמאות שלא משרתת אותם להכשיר את הראשונה ולגנות את השניה,
אנשים ישרים חושבים שרמאות פסולה תמיד.

בתור מי שלא היתה לו בעיה עם רמאות ששירתה את נתניהו אין לכם שום זכות להתלונן על רמאות שמשרתת את בנט,
הזכות הזו קיימת רק לאנשים ישרים שבאים לנושא הרמאות בידיים נקיות
כן, אבל עצם העובדה שאתה מחבק את בנט ונושק לאחוריו
על שהוא "הציל את המצב".
לא עושה אותך טוב יותר ממנו,
לדעתי אתה בעצם גם סוג של משת"פ.
אתה ובנט צועדים באותה שורה ובאותו סך.
אני מאמין שיום אחד ההיסטוריה תשפוט את בנט על מעשיו.
ובכלל היא תשפוט את כל אלו שנתנו לדבר הזה יד.
זאת בגידה בערכים, בגידה בכללים, בגידה באנשים.
לדעתי הצטרפותכם לבנט היא תעודת עניות המקושטת באי יושר שתדבק לחקכם עוד שנים ארוכות
אבל במקום להתבייש ולהרכין ראש שנהגתם כך
אתם פוצחים בריקודים ובמחולות בכיכר.
זה בפירוש חטא עגל הזהב 2
אני משוכנע לחלוטין שלא ירחק היום ו"דתן" יחד עם חברו המזד**ן "אבירם", ייבלעו ואינם.

נסיך.333

Well-known member
בדיוק באותה צורה, זה נבלה וזה טריפה.
אצלכם מה שמותר לא' אסור לב' אם לא' קוראים ביבי מלך ישראל. אני לא כמוכם
אז תסביר לי למה כשיש היום מחדל בנתב"ג אף אחד לא מזכיר את שרת התחבורה?
וזה אחרי ששחטו את מירי רגב ואולי בצדק...

לאונידס

Active member
אז תסביר לי למה כשיש היום מחדל בנתב"ג אף אחד לא מזכיר את שרת התחבורה?
וזה אחרי ששחטו את מירי רגב ואולי בצדק...
אולי כי מדובר בספין כי האחריות היא בכלל של משרד הבריאות ולא משרד התחבורה?
אולי כי ההחלטה נלקחה כששר הבריאות היה יולי אדלשטיין?
אולי כי יש ניחוח עז של שחיתות מצד משרד הבריאות, לא סתם עז, ממש מסריח
אז איך ביביונים יפתרו את הבעיה? הסתה נגד מירב מיכאלי שמראש ממילא לא באה להם טוב בעין. עובדות הרי לא מעניינות אותם.

תן למירב מיכאלי לעשות את הפאשלות שלה, אני בטוח שהיא תעשה לא מעט ואז יהיה אפשר למתוח עליה ביקורת.
בינתיים כמו שאומרת אופירה, מה ששלו שלו, הבחירה האומללה בגוף לא נכון לביצוע בדיקות, הכפיפות לסמכות הלא נכונה, וכרגיל כשמדובר בליכוד או בחרדים - ניחוח של שחיתות.

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
אז איך ביביונים יפתרו את הבעיה? הסתה נגד מירב מיכאלי שמראש ממילא לא באה להם טוב בעין. עובדות הרי לא מעניינות אותם.

תן למירב מיכאלי לעשות את הפאשלות שלה, אני בטוח שהיא תעשה לא מעט ואז יהיה אפשר למתוח עליה ביקורת.
בינתיים כמו שאומרת אופירה, מה ששלו שלו, הבחירה האומללה בגוף לא נכון לביצוע בדיקות, הכפיפות לסמכות הלא נכונה, וכרגיל כשמדובר בליכוד או בחרדים - ניחוח של שחיתות.
ההחלטה לשחרר חלק מהנכנסים לארץ מבדיקות נעשתה עכשיו. לא יקרה כלום אם הם ימתינו בתור גם כמה שעות.

לאונידס

Active member
ההחלטה לשחרר חלק מהנכנסים לארץ מבדיקות נעשתה עכשיו. לא יקרה כלום אם הם ימתינו בתור גם כמה שעות.
יכול להיות שאת צודקת, את יודעת מי לקח את ההחלטה לשחרר אותם? מירב מיכאלי או מישהו אחר?
אולי כדאי לברר מי החליט ולבוא אליו בביקורת או שלא חשוב מה - מירב מיכאלי אשמה?

נסיך.333

Well-known member

חבל שאתה מסיט את הנושא, בזמנו התקיפו את השרה רגב כאחראית על נתב"ג
האם נתב"ג עבר להיות תחת משרד הבריאות?

לאונידס

Active member
חבל שאתה מסיט את הנושא, בזמנו התקיפו את השרה רגב כאחראית על נתב"ג
האם נתב"ג עבר להיות תחת משרד הבריאות?
אני מסיט את הנושא? הסברתי לך בדיוק למה מירב מיכאלי לא קשורה להפקרות של נתב"ג ומי כנראה אחראי עליה.
בצירוף קישורים ומקורות, לא סתם מהאוויר.

עכשיו אתה צריך להחליט,
האם מפריעה לך ההפקרות בנתב"ג שגם גורמת להתעללות בנוסעים וגם עלולה לגרום לפגיעה בריאותית בציבור בישראל?
כי אם זה מה שחשוב לך אז תבוא בביקורת עליו. גם אם חו"ח הוא ליכודניק או חרדי.
או
שמה שחשוב לך זה לצאת על מירב מיכאלי כי היא לא באה לך טוב בעין
ואז תחפש כל תירוץ כדי איכשהו להתנגח בה.

למה יש לי הרגשה שאתה הולך על האופציה השניה ואני מקלקל לך פייק ניוז על מירב מיכאלי?

אין לי מושג מי ולמה בא בביקורת למירי רגב, לך אליו ותשאל אותו. אני אחראי רק על מה שאני אומר וכותב.

נסיך.333

Well-known member
אני מסיט את הנושא? הסברתי לך בדיוק למה מירב מיכאלי לא קשורה להפקרות של נתב"ג ומי כנראה אחראי עליה.
בצירוף קישורים ומקורות, לא סתם מהאוויר.

עכשיו אתה צריך להחליט,
האם מפריעה לך ההפקרות בנתב"ג שגם גורמת להתעללות בנוסעים וגם עלולה לגרום לפגיעה בריאותית בציבור בישראל?
כי אם זה מה שחשוב לך אז תבוא בביקורת עליו. גם אם חו"ח הוא ליכודניק או חרדי.
או
שמה שחשוב לך זה לצאת על מירב מיכאלי כי היא לא באה לך טוב בעין
ואז תחפש כל תירוץ כדי איכשהו להתנגח בה.

למה יש לי הרגשה שאתה הולך על האופציה השניה ואני מקלקל לך פייק ניוז על מירב מיכאלי?

אין לי מושג מי ולמה בא בביקורת למירי רגב, לך אליו ותשאל אותו. אני אחראי רק על מה שאני אומר וכותב.
הבנתי, מה שהיה מתאים ונכון לפני חודשיים לא מתאים ונכון היום..
הצביעות, כרגיל..

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז עכשיו אני גם אשם שחסמו אותך באיזשהו פורום?
אני לא רק מחוקק נגדך חוקים?
תשמע, יש טיפול תרופתי יעיל נגד פרנויה והוא בחינם - בסל הבריאות.
גש לרופא המשפחה, אתה סובל סתם, החיים בתחושת נרדפות ממש קשים, חבל, יעזרו לך.
לדעתי ומיטב הבנתי וידיעתי.

אני חושב שאדם אינטלגנטי היה מבין בהחלט אל עבר מי כוונו דבריי....בוא נאמר שאני לא מופתע שלא הבנת את כוונת המשורר.

אני בסה"כ מציג קווים לדמותו של "השמאלן המצוי" המאפיין את מרבית השמאלנים - אף אחד לא האשים אותך באופן ספציפי אבל זה לא מפתיע שאתה קופץ בראש ( פרנויה ? :) )

12 שנה חיו השמאלנים בחמיצות מלנכולית קשה , הייתם משוכנעים שאוטוטו ישראל מתמוטטת בכל פרמטר....התקשורת השתילה במוחכם הרפה מציאות אפוקליפטית חליפית אשר מוטטה אתכם נפשית ואין לי ספק שרבים מכם ישבו אבלים וחפויי ראש על ספת הפסיכולוג שריפד אתכם בציפרלקס/פרוזאק למכביר....אז קצת מפתיע לשמוע אותך ממליץ לי על טיפול נפשי - טוף , אולי אתה מדבר על ניסיונך האישי עם מערכת הבריאות בנושאי תחלואת הנפש.....אין לדעת.

אני רוצה שתצפה בסרטון שהעליתי ממש לא מזמן - לדעתי , סרטון זה ממחיש באופן לא רע את מצב רוחם של מרבית השמאלנים בעשור האחרון - לא פעם שמתי לב שתפיסת המציאות בקרב ילדים הרבה יותר מפוכחת ממבוגרים - צפה בריכוז ועם ווליום גבוה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

אני חושב שאדם אינטלגנטי היה מבין בהחלט אל עבר מי כוונו דבריי....בוא נאמר שאני לא מופתע שלא הבנת את כוונת המשורר.

אני בסה"כ מציג קווים לדמותו של "השמאלן המצוי" המאפיין את מרבית השמאלנים - אף אחד לא האשים אותך באופן ספציפי אבל זה לא מפתיע שאתה קופץ בראש ( פרנויה ? :) )

12 שנה חיו השמאלנים בחמיצות מלנכולית קשה , הייתם משוכנעים שאוטוטו ישראל מתמוטטת בכל פרמטר....התקשורת השתילה במוחכם הרפה מציאות אפוקליפטית חליפית אשר מוטטה אתכם נפשית ואין לי ספק שרבים מכם ישבו אבלים וחפויי ראש על ספת הפסיכולוג שריפד אתכם בציפרלקס/פרוזאק למכביר....אז קצת מפתיע לשמוע אותך ממליץ לי על טיפול נפשי - טוף , אולי אתה מדבר על ניסיונך האישי עם מערכת הבריאות בנושאי תחלואת הנפש.....אין לדעת.

אני רוצה שתצפה בסרטון שהעליתי ממש לא מזמן - לדעתי , סרטון זה ממחיש באופן לא רע את מצב רוחם של מרבית השמאלנים בעשור האחרון - לא פעם שמתי לב שתפיסת המציאות בקרב ילדים הרבה יותר מפוכחת ממבוגרים - צפה בריכוז ועם ווליום גבוה.

חחחחח הילד הזה הוא כשרוני בצורה בלתי רגילה.
העוויות שהוא עושה זה בדיוק הם, חחחחחחח.
אני מנבא לילד הזה עתיד מזהיר בתחום הפוליטי.
אופססס, הכוונה בתחום המשחק.
לגבי התחום הפוליטי, אני משוכנע שהוא מחקה את ההורים השמאלנים שלו
הרי זה מה שהוא ראה בבית.

לאונידס

Active member

לא נוח לי ללחוץ אדם שדי ברור שנראה כסובל מבעיה נפשית,
בערך כמו לשים רגל לעיוור.
תחליט לעצמך אם ללכת לרופא או להשאר במצבך, לדעתי באמת כדאי לך, לא בושה לקבל עזרה ובישראל הטיפול אפילו בסל הבריאות אבל זו כמובן החלטה שלך.
קח את הזכות למילה האחרונה, אני פורש מדיונים איתך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ף
בערך כמו לשים רגל לעיוור.
תחליט לעצמך אם ללכת לרופא או להשאר במצבך, לדעתי באמת כדאי לך, לא בושה לקבל עזרה ובישראל הטיפול אפילו בסל הבריאות אבל זו כמובן החלטה שלך.
קח את הזכות למילה האחרונה, אני פורש מדיונים איתך.
זה לא שרק לא נוח לך - אתה פשוט לא מסוגל לעמוד מולי וזה לא מפני שאני כל כך מוצלח - אני לא. נסה לחשוב מה זה אומר עליך.

בינתיים , על אף "מצבי הרפואי" ;-) אתה תמשיך לקרוא אותי ולהתעצבן - בדיוק כמו חבריך לשמאל אשר איימו לתבוע אותי על אף "מצבי הרפואי" , נסה לחשוב מה משתמע מכך.

לגבי "חוויותיך" בנושא בריאות הנפש מול משרד הבריאות - ובכן , בטוחני כי חבריך לשמאל המבקרים תכופות בפורום זה ישכילו להפיק את המיטב מניסיון חייך בנושא ספציפי זה. :cool:

אז אנא ממך , שתף אותם.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אז זהו? לאונידס?
אזלה החשיבה?
נגמרה המילה הטובה?
עכשיו מתחילים בלהעליב?
חבל, חשבתי שאתה דוקא איש מהסוג השונה.
תנסה לעשות בשכל ותגרד עוד קצת משארית האינטליגנציה וההגיון שבטח נותרו שם בתחתית סיר הדייסה שבישלת לעצמך .
כי מה שאתה עושה עכשיו זה מתאים לפורומים חשוכים שהיו נשלטים בזמנו על ידי שמאלנים סותמי פיות.
שהיו מגובים בחבורה של אנשי שמאל צבועים ממורמרים וכועסים שמעולם לא הוציאו מילת אמת אחת ממקלדתם.
שם כולם היו "רופאים פסיכיאטרים" לעת מצוא, אפילו כמה מהם היו "פרופסורים" לקללות ונאצות
והכי מצחיק זה, שהם מעולם לא פגשו את האיש שאותו הם קיללו, בחיים הם לא ראו את אותו איש שהם כל כך שנאו.(שנאת חינם פרופר)
עכשיו בניגוד למה שקורה שם, פה ברוך ה' יש מנהלת שיודעת פרק או שניים במה שקשור לחופש הביטוי.
עובדה, היא מאפשרת גם לך לכתוב כאן, למרות כל הליכלוכים שאתה אומר על שחר.
אני משוכנע ללא שום צל של ספק שאילו זה היה הפוך
דהיינו אני ושחר היינו כותבים אצלכם ושחר היה אומר שאתה חולה נפש
אזי הדברים היו נמחקים וגם היינו נחסמים מיד.
אבל פה לא ימחקו אותך ולא יחסמו, כי דבריך הם בעצם מערומיך החשופים, הם תעודת העניות שלך בלבד.

איזה תענוג גדול זה לכתוב בפורום שבו לא סותמים פיות בשל דעותיך הפוליטיות, אההה?.
פה זאת חלקת אלוקים הקטנה שלנו.
אגב פעם היינו קומונה סגורה שבה כולנו היינו ערבים זה לזה ואף אחד לא היגיע מבחוץ כדי לפגום, לקלקל, או לקלל.
והנה עכשיו בשל האילוצים של תפוז הקומונה הפכה לפורום פתוח לקהל הרחב.
אז בבקשה השתדל לכבד את המקום ואת האנשים הכותבים פה למרות ואף על פי שכתיבתם אינה עולה בקנה אחד עם זאת שלך.
ואם שחר אומר שאתם "שמאלנים גויים לעתיד"
הוא אינו מתכוון למילת גנאי, הוא כואב את ההתבוללות ההמונית שפשטה במחוזותיכם בזמן האחרון.
תנסה להיכנס לתוך נעליו.
תנסה להבין אותו.
אבל בלי קללות.

למעלה