הם חזרו! הם חזרווווו ^____________^

FiFi 59

New member
שלי סיפקו לו מספיק עבודה

שלפוחיות התיבשויות (כי החניכות שלי מפגרות הן לא מקשיבות לי כשאני אומרת להן לשתות אלה לחובש..) כאבי בטן וכד'...

פנטילון

New member
זהו! מחנה הבא אני מסדר חניך חטוף

ע"י איזה ארגון טרור. אולי אפילו נסדר פיגוע התאבדות...

Mooa-Numi

New member
וואו, הגזמתם.

חניכים יכולים להיות דבר נוראי לפעמים (רוב הזמן, כל הזמן)- אבל אל תגזימו. אם ידעתם שככה הולך להיות (ויודעים, לא חסר מאיפה), למה הלכתם להדריך בכל זאת?

s h e e p i t

New member
סתם מתפרקים...

אני לא שונאת את החניכים שלי או משו אבל יש להם את הקטעים שלהם... ובכל אופן לא יודעת מה איתכם.. המחנה לא היה מי יודע מה... ולא דווקא בגלל החניכים... אבל הם עזרו... כמו ילדים טובים... =\ יהיה טוב...

Flashkes

New member
אין לזה הרבה קשר לחניכים

לי היו את החניכים הכי טובים שיש ואני עדין מתלוננת, זה כדי להתפרק וחוץ מזה לא יודעת מה איתך, לי ממש כיף להתלונן כמה היה לי קשה

YaLdoNet 4 EveR

New member
איזה בולשיט

לא ידעתי שההדרכה הולכת להיות כזאת קשה (מצד שני, גם עוד לא דיברתי עם מישו שהדריך לבד o_O) , ולמרות שהייתי מדריכה למרות זאת - אז הייתי מציבה תנאים אחרים כמו להדריך ד'-ו', ויחד עם מישהו. ולמה להדריך בכל זאת? כי זה מעשיר נורא. את הכל. נכון, זה קריעת תחת רצינית, אבל אני לא מצטערת על שום שניה שעברתי עם החניכים שלי. ולבכות זה טוב. תוציאו את זה.

HollowSHIT

New member
sie sind ein dik kopf

Sie sind ein großer fetter Kopf, hören Sie auf zu versuchen, Deutsche zu sprechen גם אני קשוח.

למעלה