הללויה!!!!!

קMי הMMי

New member
הללויה!!!!!

אחרי שנים רבות שאלתי את אבא שלי על פוו שופ ומה הוא אמר לי??? שיש לנו את התוכנה כבר שנה!!! אז איך עושים בה דוליז?

עושים בצייר, עורכים בפוטושופ.

זה עניין של ניסוי, קחי לשם דולי קיימת, ותעבדי עליה עם הכלים, על שלאט לאט תביני מה עושה כל כלי, ואולי גם תעזרי בתוכנה לדוליז בעתיד.

otem®

New member
זאת אני קמי הממי!!!

החלפתי שם!!! אז שהשבלולים והתוכים יעברו אלי...

Mooa-Numi

New member
תודה לאל....

מיד קראתי את זה איכשהו קקי הממי... לא נעים אבל נכון

טוב לדעתי...

עדיף הרבה יותר פיינט שופ, אבל אם אין אז פוטו שופ זה סבבה... אני לא ממש מתמצאת בפוטו שופ... אם פיינט שופ בא גם אנימשיין שופ, ואם זה את גם יכולה לעשות אנימציות... אז גוד לאק! נ.ב עשיתי אנימציה תגידו את דעתכם בבקשה...

רק רוצה להבהיר...

הדולי לא שלי, מצאתי אותה... סך הכל עשיתי לה אנימציה... אבל כמובן אני שומרת את זכות היוצר שלי הדולי :Losing Grip מקווה שהיא לא כועסת... אבל אם יש אי הבנות... אני מתנצלת...

totsade

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo80.gif

טוף.... ולידעתך יש אפשרות לאנימציות גם בפוטו שופ..

totsade

New member
האנימציה מעצבנת..../images/Emo4.gif../images/Emo80.gif

הצורה של השיער ממש יפה, הצבע שלו הופך אותו ללא ריאלי, גושי והורס. בגלל האנימציה לא הצלחתי ממ להסתכל על הבגדים אז...

Solinka

New member
האנימציה... =^ - ^=

סתם הורסת את הבובה... חשבתי אנימציה אז היא תמצמץ או משהו...
סול

Losing Grip

New member
אוקי לפחות שאת לוקחת דולי שלי..

תבקשי קודם!!!!!!!!!!!! ואת רק כיערת אותה!!!

אני ממש ממש מצטערתת

אני לא התכוונתי לתגובות כל כך קשות, אני סתם עשיתי אנימציה חמודה... את צודקת היית צריכה לבקש... אני באמת מתנצלת
..

KitKat nop

New member
אוקיי... תרגעי...

אני מבינה שזה מרגיז שלא שואלים אבל נו באמת......... ואני בכלל לא הבנתי מה קורה שם באנמציה...... נועה

KitKat nop

New member
כאלו מישהו שואל אותך !../images/Emo13.gif

היית לטובתך ילדה .... שימי לב למה שכותבים אל תתקיפי ישר ! ... ואיזה רגשנות...... נועה *אתן יודעות שאני לא בןאדם רגיז...*

לטובתי?! לטובתך?!

מה קרה אנשים?... כל המטרה של הפורום הזה לפרסם דוליז חדשות לקבל דעות להנות בעיקר, וגם להגיב למה? למה להרוס את זה? למה ליהיות עוינים?

למעלה