הלכתי לראות GPZ

הלכתי לראות GPZ

עוד לא מכרתי את הבורגמן אבל יש פיתוי לעבור לאופנוע

the_roadrunner

New member
למה דווקא GPZ?ושלא יפגע לי GPziv

אבל זה לא האופנוע הכי מוצלח שבעולם לטעמי(וזה בלשון המעטה..). וזה לא שיש לי משהו נגד GPZ-ים, נהפוכו-אני שונא GPZ-ים... ושוב-GPziv,אל תיפגע... איתן מהצפון, שסוחב טראומה קשה שקשורה ל GPZ...

GPZiv

New member
אתה לא מתאר לעצמך...

איך אני תופס את עצמי עכשיו! מה רע ב- GPZ?

the_roadrunner

New member
הדיעה שלי על ה GPZ מושפעת..........

מאסוציאציות מאד שליליות שהאופנוע הזה מעורר בי.. ולא...אני אישית לא רכבתי אף פעם על GPZ (חוץ מסיבוב על אופנוע של חבר שהיום כבר לא נמצא על הכביש-ומזה ניתן להבין לבד..). לדעתי זהו אופנוע מסוכן לרוכב ובמיוחד לרוכב המתחיל. שילדה ובלמים שלא תואמים את ביצועי המנוע הם כנראה החלק המשמעותי באופי הלא ידידותי של הכלי הזה ולצערי אני לא מכיר רוכב GPZ אחד שלא חווה נפילה. בקיצור-לא אופנוע שהייתי ממליץ למישהו שאכפת לי ממנו(ממליץ עליו בחום לד"ר אחמד טיבי!) ושוב,אל תיעלב

גמלמל

New member
רוני,למה לך?תעבור לTMAX או חכה

עד ספטמבר לSILVERWING ותקבל עוצמה של אופנוע בשילוב של נוחות ללא תחרות.מה גם שלא צריך להסתבך עם הילוכים. בטח יורידו לי עכשיו ביצים אבל אני באמת ובתמים לא מבין את ההגיון. הייתי מבין אילו שקלת לעבור לאיזה חיית טרף כגון 750-GSX או FAZER 1000. אבל לעבור מבורגמן לאיזה GPZ?

alfred

New member
נו. זה דווקא נראה שזה כבר הוחלט, רק

שעדיין לא הצלחת לשכנע את אשתך...ברוכים השבים...

zataomm

New member
תנסה את

הסוזוקי GS החדש לענ"ד גם יפה גם אופה. גנבתי אותו למורה לנהיגה שלי (אני לומד עכשיו מעל 500) וממש כיף לנסוע עליו, תנוחה נוחה, אני לא יודע איזה שינויים מכניים נעשו אך יש לי הרגשה שנוספו כמהה סוסונים באורווה (תמיר, איל?), זה שהוא יפה כבר אמרתי?

the_roadrunner

New member
רוני אני דווקא הייתי ממליץ על EN500

או ויראגו 500 - קודם כל כי התנהגות האופנועים הללו די קרובה למה שאתה מכיר+נוחות שקשה להשיג ברוב הכלים. דבר שני האחזקה של אופנוע מתון כגון אלו תהיה זולה יותר מאופנוע שהוא יותר לכיוון הכביש(לא שאלו דגמי שטח אבל אתה מבין למה אני מתכוון...). אם אתה לא מחובבי הקאסטום הייתי דווקא ממליץ על ה CB500 שהוא אופנוע מעולה שלא עשו לו מספיק מאמצי שיווק לטעמי,חוץ מזה שאם הייתי צריך לבחור בין ה GS ל CB הייתי הולך על ה CB בעיניים עצומות-יפה יותר,אמין יותר,אופנוע יותר. ואם גם ה CB500 לא לטעמך תמיד ישנה ברירת המחדל של עולם אופנועי ה 500, ה GS. שיהיה בהצלחה

zataomm

New member
תגיד לי ראית בכלל את ה- GS

החדש? אומנם על טעם ועל ריח אין מה להתווכח אך ה- CB הוא אחד האופנועים הכי מכוערים שראיתי בחיי חוץ מזה שהמכלולים שלו מיושנים. עדיף כבר ללכת על ג´אווה

the_roadrunner

New member
ראיתי את ה GS החדש ואם יש אפשרות-

למה לא,אני אומר..? לגבי ה CB-מסכים איתך שהגירסה עם הפיירינג נראית זוועה,אבל אם תוריד את הפיירינג והמסיכה תגלה שהאופנוע נראה הרבה יותר טוב!(והצביעה האדומה נראית פיצוץ!). אז נכון-המתלים מעט מיושנים אבל בגלל זה להגיד שעדיף ג´אווה
קצת נסחפת..לא..?

danh

New member
עכשיו ליכלכת בגדול ... ../images/Emo31.gif

אחד האופנועים הכי מכוערים שראית ..? איפה אתה חי ? CB500 הוא אופנוע ה 500 הטוב ביותר שקיים מכל הבחינות כולל צורתו החיצונית . לא צריך לצטט בכזו התלהבות את מה שכתבו במוטו - ואם כבר מצטטים , אז לפחות שיהיה מושלם: "...והם מאד מבוקשים" !!! לצורך הצבעה העליתי את תמונתו של ה CB500 שלי - מי שחושב שהוא יפה , או , לפחות , לא כל כך מכוער כמו שטוען zataomm שיקום ... רק לשם הבהרה רוני - אני עושה עם ה CB500 שלי קרוב ל 700 ק"מ כל שבוע!!! מהקיבוץ הדרומי (מאד...) שלי לחיפה וחזרה ... זהו כבר החודש השלישי כך - ואני חושב שאם אתה מחפש ריגוש , ביצועים ואמינות טוטאלית - זה האופנוע בשבילך . אני חיפשתי הרבה והחלפתי הרבה - הCB500 בשבילי הוא תחנה סופית (לפחות לכמה שנים הקרובות ...) danh שהפסיק לעשן לפני שבוע ועכשיו מעוצבן וחושב להדליק אחת ...

למעלה