הלכתי לראות GPZ

TheFinalCut

New member
המף!

1. זה שאני קורא לעצמי בכינוי מסוים שהוא במקרה שם של אלבום מסוים, אין זה מעיד על איזושהי העדפה, או אי העדפה, אלא רק על חיבה ספציפית לאותו האלבום - וגם זה לא תמיד. 2. להזכירך, מר אופניק, גם אני רוכב על GS, ובחרתי בכלי זה כי לפי מיטב הבחנתי ועצותיהם של המומח´ס מהפורום, הוא היה הכלי המתאים ביותר לי אישית, כמו גם בתור כלי לימוד לאופנוע ספורט גדול יותר בעתיד הרחוק. 3. א-ב-ל, עדיין לא צריך לקפוץ מעל הפופיק רק בגלל שאני רוכב על אופנוע כזה, יש להכיר במגבלותיו ובייעודו המקורי, כמו גם ביכולותיו. אני לא מתיימר לרכב על אופנוע ספורט, או בכלל אופנוע השנה או המאה - זה אופנוע פשוט, יעיל וטוב. זה שהוא התאים לי יותר מאופנועים אחרים עוד לא עושה אותו מציאת המאה, ולא הייתי מהסס לבחור בכלי אחר שאינו מיובא, או כלי אחר שאיני יכול לרכוש בגלל מגבלות הרשיון בארץ לו הייתי יכול. כמו בנדיט 600 (אמרו לי שאחרי הסטאג´ על ה-KLR אפשר לקפוץ ישר אליו.. הוא עד כדי כך ידידותי), או הונדה VIGOR650 שלא מיובא ארצה, או סוזוקי XF650 שמזמן שמתי עיני עליו. 4. שלא תבין לא נכון, אני לא מתחרט ולו לדקה או שנייה אחת שבחרתי ב-GS, אני נהנה מהאופנוע הזה בכל שנייה שאני רוכב עליו, גם כשהוא מענה אותי ב-140-160 עם רוח נגדית ברכיבה ממושכת (למזלי אני עודני מספיק צעיר כדי שכאבי הגב והמפרקים יעברו אחרי שעתיים של נחת בבית). והוא אכן היה הבחירה הטובה ביותר שיכולתי להרשות לעצמי בהתאם למגבלותי (הכלכליים והמקצועיים - בתחום הרכיבה) ולמציאות הטיפשית של סידור הרשיון בארץ, אבל זה עדיין לא משנה את העובדה ש: 5. זה עדיין אופנוע פשוט שנועד להיות *סוס עבודה*, ע"י סוזוקי, כך הם הגדירו אותו ולכך ייעדו אותו. ואם הוא עושה דברים מסוימים יותר טוב מה-500-ים האחרים (משקל, בלימה, התנהגות בפניות - עם קצת טיפול במתלים, פשטות ומחיר), עדיין יש לו גם את החסרונות שלו גם לעומת מתחריו (מנוע אנמי, מתלים סופר רכים במקור). זהו, צריך להודות בזה - בכל העובדות, טובות כרעות. אחרי שתסיים את הסטאז´ ותעלה על איזה נינג´ה, פתאום ה-GS באמת ייראה לך כמו סוברו. יעיל, נאמן, בעל יכולות נכבדות למרות היומרה הצנועה, אבל פשוט, זול וחלש.

ofnik

New member
אופס ../images/Emo2.gif -אז נגעתי בנקודה רגישה.. ../images/Emo8.gif

JonnyBoy

New member
../images/Emo34.gif אני אצעק שכולם ישמעו ../images/Emo34.gif

א נ י א ו ה ב א ת ה ס ו ב א ר ו ש ל י ! ! !

Easy_Rider

New member
ממתי ל- GS יש שלדת אלומיניום ???

אם כן, הזמן נא אחד בשבילי, תודה . פחחחחח...

ראשית תודה לכל הכותבים ? ../images/Emo51.gif

לאלה ששאלו מדובר על אספלט, נסיעה יום יומית כ"ס - ת"א - כ"ס. ראה לי ע"י הדעות GS או CB כרגע יש יתרון ל GS. מה תם אומרים לקחת נסיעת מבחן על שניהם כדי להחליט

OMERVFR

New member
כן

ובתור כפרסבאי שעשה את המסלול שלך כל יום אני ממליץ על הסוזוקי בחום ושוב ובעיקר בגלל פשטות הכלי (שזה דבר טוב ofnik) ושמירת הערך. תהנה

למעלה