הלינץ בנתניה

jochay

New member
הלינץ בנתניה

מענין כאשר הערבים רצחו בשפלות ברמאלה כתבו העיתונים על הרצח השפל.הפעם כתבו ש`` זעם הקהל לא שלט...`` עד כמה ירדנו בגזענות ושינאת האדם באשר הוא אדם. האם הערבי הוא איננו ילוד אישה ????יוחאי גורן

thetruth48

New member
לינץ זה דבר שפל

אבל יש כמה הבדלים א. פה זה בוצע מיד לאחר פיגוע תופת. ב. פה לא רצחו אותם והתעללו בגופות וההמון מחא כפיים ג. פה יש אנשים שהיו בשוק וניסו לעצור את זה

אלוני.

New member
יכול להיות שיש הבדל

אבל נעשה כאן מעשה לא אנושי וברברי. כפי שכתבתי מעלה, היה כדאי לנקוט צעדים נגד מי שהעסיק אותו

jochay

New member
עוד על הלינץ

אלוני לא הבנתם אותי כראוי כי אני כנראה לא התבטתי טוב.לינץ הוא לינץ ורצח שפל הוא רצח שפל - אני רק טוען שאנו מודיעים בשפה שונה אם זה אצלם או אם זה אצלינו.היש להבדיל בין דם לדם ?? ראה איך הגבנו על רצח שביצע הדר``גולדשטיין.עשו מקברו מקום קדוש על זה אני מדבר.לו חזרנו לאהבת אדם באשר הוא ילוד אישה יתכן ששכינינו היו רואים גם אותנו באור שונה.הרי גם אצלם בני אדם רוצים לחיות.יוחאי גורן

אלוני.

New member
הבנתי טוב

וכפי שכתבתי ,בעיניי, מדובר במעשה ברברי. יש כנראה מי שחושב שאם אומרים על מעשה שלנו שהוא ברברי זה גורע משהו ממעשי הרוצחים הפלשתינאים.

thetruth48

New member
למה לא....

יפסיקו כבר להסיק ערבים בשביל כמה לירות פחות, הסיכון שם הוא יותר מריסק על ביטוח חיים

hreuven2

New member
תרגיש יותר טוב אם ישוו?

אני רואה בחומרה רבה את הפגיעה בפלסטיני,אבל מה העיסוק האובססי רק בזה כשמתנו מוטלים לפנינו?בניגוד לפלשתינים שהשוטרים יזמו את הלינץ אצלנו השוטרים הצילו. תפסיק להיות יהודי מתחסד

למעלה