הלילה ב1 וחצי קרה הדבר הכי חמור עד עכשיו!!

הו, תודה רבה על העדכון המדויק

אני מתעדכנת דרך הפורום ורוב הזמן על אותה שיחה אני קוראת כמה דברים שונים..... מניחה שאלה דעות שונות. חשוב להעביר עובדות במדויק ואחר כך פרשנות אישית
עד עתה לא הבנתי מה במכתב ששלחו לצבר העיד על כך שאמרו לו ששיפרה מזיקה לו....

היא גם אמרה לו שיוסי לבד, שאנשים נגדו

וגם בגלל זה אוהבים אותו. צבר לא טיפש. הוא יודע מי נגד יוסי. מעניין איך זה ישפיע על מהלכי ההתנהגות שלו כלפי יוסי ולאון.

לונה 2

New member
היא לא חידשה לצבר, כי אם לא שמתם לב

צבר כבר פעמיים לא העלה להדחה את יוסי ועינב (בחר בוונסה ואיתי) כי צבר מבין שכדאי לא להתעסק עם הקהל. אם שפרה היתה חכמה אמיתית היא היתה מבינה שזה שהיא מעלה את עינב ויוסי (למרות שהם חזרו משבע הדחות) היא לא היתה מעלה את שניהם להדחה. ולכן, צבר כבר ידע את כל מה שאינה סיפרה לו, ושמר את זה לעצמו. לא מזהיר את שפרה. מוזר, לא?

קמבילי

New member
את בטוחה שזה מה שהיא אמרה?

היא סיפרה על משחק חמש אצבעות שהם שיחקו כשהוא עילף אותם מצחוק בשטויות הלא קשורות שלו, ואחרי זה אמרה משהו לא ברור: יה איזה תמים מסכן XXX כולם זה XXX הבידוד לא מתאים לקונטקסט, ובכל מקרה לא היה לזה אימפקט על צבר. הוא המשיך בקו שהתחיל בו קודם ואמר: "תמימות מצחיקה, הבנתי".

קמבילי

New member
במחשבה שניה -בכל מקרה יהיה לזה אימפקט על צבר

ועל שפרה. עכשיו הם יודעים בוודאות שיוסי הוא אהוב הקהל, והם לא יוכלו להרשות לעצמם להתנהג אליו בחזירות כמו שעשו עד כה, כי הם מבינים שזה פועל כבומרנג נגדם. אז כן - אינה וצבר עברו על החוקים בצורה שתשפיע על המשחק וצריכים להיענש.

לא ציטוט מדויק אבל כן, בטוחה וגם

צבר שיתף פעולה. הוא ידע שהיא אומרת לו דברים שאסור. לא התאמץ להסתיר את העניין. ונכון, כולם ידעו שיוסי אהוב אבל היא חידדה עד כמה, הדגישה את הסיבות ואת החסרונות של צבר. ובעיקר - בחלק שבו הסבירה לו איך הקהל רואה את אלה שנגד יוסי.

ordiki

New member
היא לא ממש רואה את המציאות

זה לא שהקהל לא לוקח את זה קשה, אלא שיש לו זיכרון קצר. כי את מי מעניין עכשיו דן מנו ועידן קפון? ואת מי מעניין אם יש להם עבודה או לא?

קמבילי

New member
לא מדויק, נניח שאתה צריך עו"ד, תפנה לדן מנו?

יהיה לך אמון שהוא עושה מלאכתו נאמנה ולא מסבן אותך? אותו דבר אם הוא ירצה להתקבל למשרד עורכי דין, אף אחד לא יבטח בו ואני מתארת לעצמי שזה מה שקורה.

ordiki

New member
אני לא בודק באיזה תוכנית הוא השתתף

אלא אם הוא טוב במקצוע שלו ואני בודק על סמך תיקים קודמים שהוא טיפל בהם. ומשרדי עורכי דין היו חוטפים אותו בגלל הפרסום. ברגע שתוכנית נגמרת, כל הכעס כלפי מי שהתמודד נעלם, עושים הפרדה בין משחק למציאות. רק תצפי בתוכנית האיחוד של הישרדות ותראי שאנשים פשוט עושים הפרדה מוחלטת בין מה שקרה על האי ואין שם שום טינה. שם בארה"ב כבר הפנימו שהכל זה חלק ממשחק ואין לזה קשר למי שהאדם בחיי היום יום.

קמבילי

New member
../images/Emo4.gif נראה שמעולם לא נזקקת לשירותי עו"ד

או שבאופן כללי חסר לך עוד קצת נסיון חיים בעולם האמיתי. בלי לפגוע כמובן.

ordiki

New member
כן, נזקקתי לא פעם ולא פעמיים

אני פשוט לא מבסס את הבחירות שלי על סמך השתתפות בתוכניות בידור. זו דווקא התנהגות ילדותית ולא מציאותית.

אור2221

New member
אני לא חושבת שצבר לא יודע את זה

אמרו לו כבר שהוא בונקר. אינה גם אמרה לו בדיוק מה הוא צריך לעשות - לנהל רומן. אני חושבת שהיא ירדה לגמרי מהרעיון שהוא יעשה איתה משהו, היחס שלו אליה פושר עד לא קיים. גם שאר הדיירים בבית מתחילים להרגיש ששפרה וצבר זה יותר מסתם ידידות של משחק - אם צבר רוצה להחיות את המשחק בשבילו ובשביל שפרה, הוא יודע מה הוא צריך לעשות. אם הוא לא יעשה את זה, כנראה שהוא פשוט יתן לדברים לקרות בדרך הטבעית שלהם.

קפרי

New member
הצופים זוכרים שהוא בחור משכמו ומעלה בשקט,

שלא מתעסק עם שטויות והוא בין החתיכים שם, זוכרים אותו כאיכות, אולי לא יזכה במיליון אבל החיים שלו ברמה יותר מכובדת וטובה. אגב, שי אמר ללאון לפני שעף שהוא יודע שהקהל בבית וגם בווילה אוהב אותו, אף אחד לא טיפש שם אולי כן קיוו שהם טועים וכשיש תקווה מנסים להמשיך, אולי העדיפו להתעלם , אבל הם כן מבינים, שכחתם ששיפרה אמרה לפני כשבועיים לשי: "אבל הקהל בבית אוהב את יוסי ולא אותי, אוהב את השטויות שלו למרות הכל" ? לכן אתם מנפחים את העניין שהיה בהלם, נמחק לו החיוך, וכו'-כ ו ל ם שם יודעים שליוסי יש קהל לכן גם לאון מצביע לו כל שבוע מאחר שהוא מאיים עליו, אפילו לאון לא טיפש, אינה לא חידשה הרבה לצבר אבל כששומעים בפנים זה תמיד קשה יותר. אגב, יוסי נהיה יותר שקט וזורם בקלאסה, אני דווקא אוהבת אותו כך.

צבר חף מפשע

צבר לא ביקש את המידע הזה,"אינה" שפכה הכל בלי שצבר יכריח או יבקש זו אשמת אינה בלבד וצבר לא צריך להענש,היא לא סיפרה לו משהו חדש שהוא לא יודע,צבר הוא רמה אחת מעל כולם שם והוא לא צריך גימיק מטומטם כמו ליצן או וולגרית לא מתחשבת(עינב) כדי להראות לאנשים שהוא מיוחד,יש אנשים שאוהבים או שונאים את צבר,ושרק ימשיך להיות עצמו,ולגבי "אינה" היא סתומה ברמות והיפרקטיבית פשוט בא לתת לה סטירה כל פעם שהיא צוחקת.

צבר משעמם ויבש להחריד

מה הופך אותו לדעתך לרמה מעל כולם? חוסר הכריזמה שלו? המונוטוניות שלו? חווסר האינטליגנציה הרגשית שלו? הקור והריחוק שלו?

tal061971

New member
../images/Emo45.gifמסכימה

כשקראתי את כל מה שיחסת לצבר תהיתי האם אנחנו רואים את אותה תוכנית. הוא בהחלט משעמם, אפור ויבש להחריד.

ממש כך

מראה חיצוני ותו לא. אני מוכנה לתת לו את הספק שהוא אינטליגנט. אבל זה לא מונע ממנו להיות יבש ומשעמם. אולי בחיים הוא לא היה צריך יותר ממראה חיצוני כדי שאנשים ידבקו אליו. אבל בריאליטי, הוא צריך הרבה יותר מזה.

למעלה