הלו יש מישהו בפורום?

ScrewDriver

New member
צודקת, רק ש...

עבורך בתור בחורה, זה דבר של מה-בכך ללכת למועדון, לשקשק קצת את האיברים מול כל גבר שעושה לך את זה, לעשות קצת עיניים, ובסבירות גבוהה מאוד, הנושקת למאה אחוז, את תמצאי אותו במיטתך לאחר כשעתיים (או חצי שעה, תלוי עד כמה אתם לחוצים) אם את חפצה בכך. עבור גברים, גם כאלו שווים, העניין מסובך בהרבה. כל בחורה שנכנסת למועדון, יודעת שהיא בחזקת טרף פוטנציאלי לכל גבר בעל נטיות הטרוסקסואליות והורמונים בריאים שמגיע למקום. כך יוצא שעבור הבחורות הנראות סביר ומעלה, שמגיעות לשם, צריך להתמודד עם תחרות אדירה של גברברים אחרים בשביל לזכות בחסדיהן. זאת ועוד, לעיתים קרובות הבחורות לא מגיעות לשם בכלל בשביל "לצוד", או שכן מגיעות אבל בסופו של דבר מחליטות לוותר על כל ההצעות הנדיבות
. אצל הגברים זה לא קורה. נדיר מאוד עד בלתי אפשרי שגבר שיש לו סטוץ ביד יוותר עליו.... בואי ואמחיש לך את המצב בצורה עוד יותר טובה, ע"פ ההשוואה הבאה: אם נניח, גבר שנראה טוב יחסית, ניגש ל-10 בחורות זרות במועדון ומציע לכל אחת מהן לבלות עימו את הלילה, אז אפשר לומר שהוא בר-מזל, עם אחת נענת לו. אם מאידך, תקחי בחורה שנראת טוב, נניח אותך, ואת ניגשת ל-10 גברים זרים במועדון, ומציעה להם את אותה ההצעה (אני מבין שאת בד"כ מחכה שיציעו לך, אבל תאורטית) - אזי אפשר לומר שאת ח-ס-ר-ת מזל, אם גבר אחד מהם אומר לך לא
עכשיו זה מוחשי יותר? כל זה מראה לך שזה נורא פשוט לשלוח מישהו לחפש סטוצים במועדון, כשאת בתור בת מקבלת את זה מתי שאת רק רוצה, ולא חווה על בשרך את הטירדה והעצבים שבנים עוברים עד שסוף סוף מוצאים מישהי שתסכים. אם רק היו יותר ממך... באינטרנט, מאידך, אמנם גם כן קשה למצוא בנות מסכימות, אבל לפחות אין את הפאדיחה והחששות המתלווים להצעה שכזו פנים אל פנים. לא אומר שצריך להתנזר ממועדונים, רק שם את המצב בפרופורציה הנכונה.

שמוצקין

New member
../images/Emo99.gifטוב זהו../images/Emo54.gif

אני ערקתי ללילה זה. עדיף ללכת לישון לבד מאשר לא ללכת לישון בכלל.

מיקי בת1

New member
סוף שבוע נעים

רק רציתי לאחל סוף שבוע נעים וטעים גם בסדר זה בסדר וה....מבין יבין שיגיע כבר שבוע הבא יש למה ולמי לחכות ולצפות

mBoy

New member
בוקר טוב גם לך

שיהיה לכוווווולם אחלה סוף שבוע... ( במיוחד לך מיקי )

שמוצקין

New member
../images/Emo42.gifרק התבהרו השמים וכבר הפורום

התרוקן
אני מקווה שירד השבוע הרבה גשם ואז אולי...

למעלה