הלוואי שהצווים יאושרו מחר

Cranio

Well-known member
על מה אתה מדבר, הרי ישראל לא חברה במדינות שמכירות בבית הדין הזה. או שרשום איפה שראש ממשלה חייב לבקר במדינות שחברות בבית הדין ומחויבות להסגיר אותו?
מה נסגר איתך?

Cranio

Well-known member
מה נסגר איתך שנדמה לך שצווי המעצר יכולים להשפיע בצורה כלשהי על בתי המשפט בארץ?
זה מה שהבנת מהדברים שכתבתי ? |פנים|
אם וכאשר הצווים נגד נתניהו יאושרו , אני מאמין שתוגש בארץ עתירה נוספת לבג"ץ שיוציא אותו לנבצרות והפעם יש להניח לאור ההתפתחויות שהבג"ץ לא יוכל להתחמק .

אני מקווה שעכשיו הבנת אחרי שהסברתי לך לאטטטטט.

סטילהוק1

Well-known member
זה מה שהבנת מהדברים שכתבתי ? |פנים|
אם וכאשר הצווים נגד נתניהו יאושרו , אני מאמין שתוגש בארץ עתירה נוספת לבג"ץ שיוציא אותו לנבצרות והפעם יש להניח לאור ההתפתחויות שהבג"ץ לא יוכל להתחמק .

אני מקווה שעכשיו הבנת אחרי שהסברתי לך לאטטטטט.
הוצאת הצווים נגד נתניהו וגלאנט אומרים דבר אחד שמאלן מפגר על קראק: אין יותר זכות למדינת ישראל להגן על עצמה ועל אזרחיה, ולא משנה בכלל מי יהיה ראש הממשלה שלה. אבל אתם השמאלנים המפגרים כל כך אחוזי שנאה שאתם אפילו לא מסוגלים לקלוט במה מדובר.

Cranio

Well-known member
הוצאת הצווים נגד נתניהו וגלאנט אומרים דבר אחד שמאלן מפגר על קראק: אין יותר זכות למדינת ישראל להגן על עצמה ועל אזרחיה, ולא משנה בכלל מי יהיה ראש הממשלה שלה. אבל אתם השמאלנים המפגרים כל כך אחוזי שנאה שאתם אפילו לא מסוגלים לקלוט במה מדובר.
משתמט , נכון ששכחת לקחת את הכדורים הפסיכוטים ?
פסיכי

Cranio

Well-known member
אחרי כל השטויות שהפצת, אתה אומר שאחרים צריכים כדורים פסיכוטים?
שמע מר יבגני,
זה שאתה מגן על האג'נדה הימנית קיצונית זה יפה מאד כגולש אבל לא כמנהל שבוחר צד על חשבון גולשים אחרים .
אם אינך מסוגל אז תעוף מהניהול .

evglev1

Well-known member
מנהל
מבחינת בית המשפט הביזיוני הזה זה תמיד היה ככה. שהשופטים והתובעים רוצים שישראל תיכנע לערבים ולכן הם חוסמים בעורמה את כל הדרכים של ישראל להגן על עצמה, כדי שלישראל יהיו רק הברירות של להשאיר את אזרחיה חסרי אונים או להיכנע לכל הדרישות של אויביה.

סטילהוק1

Well-known member
מבחינת בית המשפט הביזיוני הזה זה תמיד היה ככה. שהשופטים והתובעים רוצים שישראל תיכנע לערבים ולכן הם חוסמים בעורמה את כל הדרכים של ישראל להגן על עצמה, כדי שלישראל יהיו רק הברירות של להשאיר את אזרחיה חסרי אונים או להיכנע לכל הדרישות של אויביה.
חאן הוא מוסלמי מטונף נאצי, כך שלא מפליא. ועכשיו מתברר שאשתו השרמוטה הלבנונית של קלוני, אמאל, עומדת מאחורי ההמלצה להוציא צוויי מעצר לנתניהו וגלנט. זה לא מפליא אותי שכמוסלמית היא תומכת טרור.

סטילהוק1

Well-known member
חרפה שבית המשפט אצלנו לא הוציא נגדו צו מעצר על הפשעים שלו נגד אזרחי המדינה.
פשעיו נגד עם ישראל קודמים לפשעיו נגד האנושות.
הלוואי שאתה ובוגדים ארורים כמוך תהיו הקורבנות הבאים בטבח הבא של החמאס שיתרחש בגללכם. |הלוואי|

למעלה