הכניסה לספויילרים אסורה! מי יעוף בפרק הבא?

idanoosh17

New member
לא ציפור נפשי...

נשר נפשי

באמת מוזר ../images/Emo2.gif

דווקא נשר? זה הכינוי שניתן לה?
והאם חלמת אי פעם שתתאהב במלוא מאודך ונפשך הטהורה והיקרה, בנשר שאוכל עכברים ושאר יצורים?

זו לא פעם ראשונה שההפקה לוקה בנושא זה.

כל נושא האוכל מטופל לא נכון ע"י ההפקה. מזכיר את: תחחרות השלכת היקרות או ארוחת הבוקר הרומטית של אוהד והדס . ועכשיו הארוחה הזאת. ארוחת מיותר לחלוטין. מסכים. אבל..... זו בעיה יותר של ההפקה ופחות של המתמודדים שבחרו בארוחה. יש אפשרות לוותר על משימה אם אתה חושב שאין לך סיכוי לנצח. או אם מעמדך חזר בשבט. זה הסיכון שלך. הביזוי הוא לא באוכל. (צורת האכילה נגזרת מהרעב. וזה באמת לא נעים לראות) את את ההחלטה קבעה ההפקה. וטעתה באלטרנטיבה למשימה. יש לי תחושה שאם היו מציעים להם סתם לנוח ולהשתזף בשמש . חלקם הגדול גם היה מסכים.

cover121

New member
זה גם היה בעונה 11 באמריקאית

לא שזה ערובה ללגיטימיות אבל שהם כנראה לקחו השראה משם.

1Shir

New member
לא הבנתי מה לא לגיטימי בארוחה הזאת

מילא תחרות השלכת האוכל, אבל מה לא בסדר בלתת להם לאכול קצת, שיהיה פחות סיכוי שהם ימותו?..

OOOO0

New member
לנוח ולהשתזף בשמש הם יכולים כל הזמן.

לאכול ארוחה כזו הם לא יכולים כל עוד הם במשחק.

Upgrade U

New member
היא פולטת ה-מ-ו-ן שטויות בכללי

(ואני יודע למה התכוונת בדיוק) ואני בטוח שאם זה היה נכון אז היו מצנזרים את זה או משהו. אבל מצד שני,זה ערוץ10 ובטח אין לו כוח/זמן לשטויות האלו אז יש מצב שהם פשוט הבליגו וקיוו שלא נשים לב.

lomed95

New member
יש מטרה לפרומו

בערוץ 2 ביום רביעי יש "רוקדים עם כוכבים" ויש רייטניג ענק לתוכנית הזו, אז כדי שיהיה רייטינד בערוץ 10 בהישרדות, נותנים פרומו כזה שברור מאד שזיו יעוף, כך שכולם ירצו לצפות. הם רוצים לשבור את ערוץ 2, יש תחרות ביניהם. זו הסיבה היחידה, אחרת הפרומו לא היה כזה ברור.

סאמוואן

New member
אולי אביגיל תתן לטומי את השרשרת חסינות??

אביגיל ממש לא נראה לי רוצה שטומי ייצא היא ממש אוהבת אותו למרות שבתכלס היא מרגישה ממש לא בטוחה... לא יודעת למה,יש לי הרגשה כזאת שהיא תתן לו את השרשרת מה אתם אומרים??

סאמוואן

New member
חח אני מקווה בשבילה שהיא

נרשמה לפחות ל"רווק".. אם מה שעושה לה את זה זה שורדים...

למעלה