הכניסה לספויילרים אסורה! מי יעוף בפרק הבא?

mika32

New member
אוי היה סיפור כזה

וילהלם טל ? היום אני לא מרוכזת פיספתי המון דברים בתוכנית ובמהדורת השבט

mika32

New member
../images/Emo58.gif

האמת שאני באמת מקווה שזה יהיה זיו.... כבר נמאס ממנו

שרי48

Active member
מה שמאיה אמרה זה

שבפרק הבא יהיה שינוי, עכשו הברית של אביגיל תנצח. אביגיל היא שורדת אמיתית. כל הגיבורים מלאי ביטחון עצמי, הזחוחים האלה אוכלים והיא עושה את המשימה.כל הכבוד לה. מאיה לא רוצה שבפרק הבא "ברית הברזל" תנצח. עדן שאלה: מה אתם אומרים על ההתנהגות של זיו וטלכו, שאכלו ולא עשו את המשימה, אז אריק אמר שהם לא היו צריכים את החסינות. ומאיה ענתה: "בשניה שאתה חושב שאתה לא צריך את השרשרת זו השניה שאתה הולך הביתה." נתון לפרשנות אם היא התכוונה לזיו או שזה משהו כללי. במפורש על זיו היא לא אמרה.

NP16

New member
אני לא חושב שהיא בכלל יודעת מה יקרה..

לדעתי היא מדברת בכללי.. ומתי תבינו שהישרדות זה לא משחק של אתגרים?
טלכו יודע שהחיצים יופנו על זיו אם כבר,ושהוא לא היה צולח את המשימה גם ככה,למה שלא יאכל? ליעד, הכי לא בסכנה שיש, למה שלא תאכל? אין פה קטע של שורד אמיתי שורד לא אמיתי... אם כבר נראה לי שליאורה נלחמה? תתקנו אותי אם אני טועה. את זה אני באמת מעריך. אביגיל הרי ידעה שהיא בסכנה והיא הביאה את זה על עצמה בלי סיבה אפילו. אם זה היה שבוע שעבר אביגיל הייתה אוכלת כמו כלום

בטוח שעדן הראל יודעת

ושמתי לב שהיא הגיבה באי נוחות כשמאיה אמרה מה שאמרה. אני חושבת שמי מהאוכלים שיגיע לגמר יזכה לנקודה שלילית על ההעדפה הזו, לאכול ולא להשתתף במשימה. וזה לא משנה מה היה בשבוע שעבר אלא מה היה אתמול. ואתמול זה היה מחזה נוראי. פשוט בהמיות

NP16

New member
עד הגמר כבר ישכחו את זה

ומה כזה נורא? אם כבר נגיד מישהי כמו ליאורה,שלא בסכנה,בחרה בכל זאת להתחרות, או שי, כדי לשחק אותה במיעוט, מקבל נקודה לטובה ,סבבה. אבל אני לא חושב שמישהו צריך לקבל על הראש על זה שהוא אכל,בעיקר אם הוא באמת לא בסכנה (זיו אני יכול להבין,הבן אדם היה צריך לשער שלא יהיה לו כזה קל להדיח את טום או אביגיל,אני עדין לא מבין למה הוא עדיין חושב ככה
זה להסתמך יותר מדי על היכולות של שי, ושי צריך למשוך לא רק את ריקי אלא גם את הדס, בגלל הוטו.)

דווקא לא, לשם שינוי

אני משתדלת להמעיט בפגיעה בכבודה של ליעד על-מנת לא לפגוע בציפור נפשך
מה, אני צריכה בעיות עם המנהל?
התכוונתי באופן כללי, למראה של החבורה הזו מתנפלת על האוכל

1Shir

New member
הם חשבו שיש להם רק 5 דקות

הם ויתרו על החסינות ועל הכבוד בשביל לאכול, אז לפחות את זה הם לא רוצים לפספס, הצדק עמם הם לא ידעו שהמשימה תימשך שעה ורק אני לא נכנסת לספויילרים ואין לי מושג???

Matsman

New member
מה שהצחיק אותי הוא שליעד אמרה על זיו שהוא ערס

ויקומו המלפפונים ויכו את הגנן

למעלה