הכניסה לספויילרים אסורה! מי יעוף בפרק הבא?

MagSimps

New member
יש מצב שאביגיל

היא זו שתתחיל להזיז ענינים הפעם. ותעשה את זה כמו שצריך. היא מתחילה להבין מי הבני ברית שלה פה שאמייתים ומי לא. את היא יכולה לארגן קואלציה שלה, אוהד, טומי וינסו לעשות משהו עם זה. זה הרבה תלוי אצל מי יהיה זכות הוטו.

amir6661

New member
זיו

אין ממש רוב נגדו ושום אליל כנראה לא יישלף בהדחה הזאת אבל יש לי הרגשה שזה הסוף שלו לפי הפרומו מסתמן שליאורה תעבור צד ותחבור לטינגואים וטומי ישיג את הוטו- זה 4 מול 5 ואז אולי ריקי תפתח עמוד שדרה ותצביע איתם? הכל יכול להיות בקיצור...

רומן14

New member
שזיו יעוףף

עשה לי כבר כאבי ראשש הצבוע המסריח הזה ומה הקשרר היה בובליל בפרקים הקודמים של הישרדות האח הגדול לא היה בתקופת הישרדות שצולם

רומן14

New member
שזיו יעוףף

עשה לי כבר כאבי ראשש הצבוע המסריח הזה ומה הקשרר היה בובליל בפרקים הקודמים של הישרדות האח הגדול לא היה בתקופת הישרדות שצולם

Matsman

New member
גיסנו נגנב.

אומר שו היי ? מה זה? אומר לי שי, עזוב, עזוב, אחי בוא נלך לישון, זה בטח חלום רע.

Matsman

New member
מתישהו זה יהיה זיו

אם הוא יגיע לגמר אני מאוד אופתע.

AB17

New member
כפי שזה נראה עכשיו....

זיו המודח הבא נראה מהפרומו שיש פיצוץ בין ליאורה לזיו, וליאורה בניגוד לשאר הנשים ה"מוכות" שיש העונה היא לא פראיירית. זיו לא דיבר יפה לליאורה או צעק עליה או אפילו איים, ליאורה שהיא בחורה מאוד נקמנית כנראה תערוק למחנה של טום ואביגייל במטרה להעיף את זיו.... 1- בגלל שעברו כבר 2 מועצות שבט ושי לא השתמש בחצי פסלון אז הוא כבר לא תקף, שזה אומר שהוא לא יכול להשלים אותו עם החצי השני של זיו. שזה אומר שזיו לא מוגן 2- אני מת שמהלך כזה יקרה רק בשביל לראות לכמה שניות איך נמחק לטלכו החיוך הדבילי והמתנשא מהפנים 3- אם ליאורה באמת תעמוד מאחורי מהלך כזה ותהיה אחראית להדחה של זיו(כפי שהבנתי מהפרומו שהיא התעצבנה עליו), אז באופן רישמי היא הופכת מבחינתי למלכה של העונה הזאת. אמנם היא מאוד עולה לי על העצבים מאז האיחוד ומתנהגת מגעיל אבל אני עדיין זוכר לה חסד נעורים מההדחה של ריקי הפרחה בטינאגו יאללה ליאורה לא לאכזב....מקווה שהתיאוריות שלי לגבייך בכל מה שקשור לפרק הבא שמתבססות על הפרומו אכן יתממשו

IkMfNiY

New member
זוכרים את הפרומו על עידן? ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

כולנו חשבנו שהוא לא נכון ובסוף הסתבר שהוא כן נכון ועידן עף. אז אולי זיו באמת יעוף, למרות שזה נראה לא כ"כ אפשרי. יעל

לא אכפת לי כ"כ מי, העיקר אחד מהזללנים!

הבטחון הזה שהם הרגישו ואיך שהם אכלו כמו חיות הגעיל אותי..

yellow38

New member
הם אכלו כמו חיות כי הם פחדו שהכדים יפלו

וגם כי הם לא אכלו הרבה זמן.

זה לא מה שהיה מכוער

מה שהיה מכוער זה שהם צחקו על אלה שעשו את המשימה ולא אכלו, זה היה מכוער מאד.

אשתדל....

זיו אמר שהוא אריה רעב או משהו כזה, ומזל שיש כאלה שעושים את העבודה, טלכו צחק על כך שלמזלם הם לא צריכים להתאמץ אני ממש לא זוכרת מילים ספציפיות, רק את ההווי שהיה בין זיו לטלכו על כך שהם בטוחים בעצמם, אוכלים ואחרים צריכים לדאוג ולעבוד. זה לא התוכן, אלא יותר ההתרברבות והזלזול כשהם הפגינו, בדיוק מול פניהם של כאלה שסובלים ועובדים במשימה בעוד הם יושבים ואוכלים. כי הם ישבו בדיוק מולם. נכון, לכל אחד הייתה זכות הבחירה לאכול או לעשות את המשימה, ומי שהחליט ללכת למשימה עשה זאת כי חש סיכון, אך עדיין, לאכול מול אנשים רעבים שקשה להם ולצחוק על כך.... זה כבר באמת מאבד את הטעם.... סתם היה לא יפה... הם היו צריכים לשבת לאכול בשקט.... לא סתם קראו לזה ה'סעודה' זה היה יותר כמו משתה....

למעלה