הכיבוש משתלם

ish50

New member
הכיבוש משתלם

נו בשעה טובה וכצפוי נכנע העולם הנאור שהתכנס בשוויץ להכיר ב"מגד דוד אדום" של האויב הציוני - וברוב מוחץ החליט לצרף את הארגון לארגון הצלב האדום הבינלאומי - האמת? סתם פריארים - אני במקום השמאל שלנו הייתי מה זה כועס .. ממש נורא

מסלינה

New member
זה נכון שהמגן דוד יהיה בתוך מעוין?

אבל הצלב והחצי סער לא? אגב, מה קורה בארצות בודיסטיות (סין, הודו) או בעלות דתות אחרות? איזה סמל יש להם?

ish50

New member
שיהיה מצידי בתוך אלף יהלומים

עצם העובדה שהעולם הצבוע נכנע והכיר סו"ס בחשיבותו של הארגון היהודי ישראלי הזה- למרות העוינות הטבולה באנטישמיות הקלאסית המאפיינת זה עשרות רבות של שנים את הארגון ההוא ההוא היושב כידוע - בשוויץ.. דיינו

ish50

New member
לפי הכתבה דווקא ...ברור שכן

ציטוט "בדצמבר 2005 נחתם הסכם בו הותר כי ארגונים המצטרפים לצלב האדום יוכלו להשתמש בסמל המקומי שלהם אך זה יהיה מוקף בצורת יהלום אדום." בפועל נראה לי שהמגן דוד ישאר ובגדול וכנראה ידביקו איזה סטיקר קטן נוסף בצד - כדי שהשוויצרים הצבועים יניחו לנו לי ברור לגמריי שאם לשוויצרים לא היה אינטרס מקצועי עניני לצרף אותנו - זה לא היה יוצא לפועל הם לא החליטו לצרף אותנו אליהם בגלל "העינים היפות" שלנו וזה ברור כשמש גם

shy-1

New member
לפי חדשות הבוקר הזה, כל הסמלים

הדתיים יוקפו במעויין(אם זה יבוצע-אללה הוא אכבר). מה שכן, באותה ההזדמנות, הם הכניסו גם את הפלסטינים לעסק. נ.ב. מה שאיני מבין(אם נוציא את המוסלמים הדפוקים), מדוע צריכה להיות התנגדות להכנסת ישראל למעגל(איזה תירוץ אפשר להשתמש כנגד מעשה מוסרי שכזה?).

ish50

New member
בדיוק על זה רציתי לדבר איתך

הארגון ההוא היושב כידוע בשוויץ סרב להכיר בסמל היהודי מאז הקמת המדינה וזו היתה כביכול העילה לכך שלא התקבלנו ...אתה הבנת את זה ברוך? ומי שנראה כמו אנטישמי ומגעגע כמו אנטישמי הוא ללא ספק באמת אנטישמי אלא אם כן הוא מבין שהוא הפסיד קצת ידע וערה מקצועית כתוצאה מכך וזה כנראה מה שקרה

shy-1

New member
אתה ממשיך להתבכיין מבלי לכתוב לענין

האם רק את ישראל הגבילו עם הסמל, או לשום דת אסור לשים את הלוגו שלה ? ומי זה ברוך ?

ish50

New member
התחלת לשוב לשמוע קולות התבכיינות?

תודה שהיבהרת לעניות דעתי ארגון הסהר האדום התקבל מידית וללא סייג כמובן עם הסמל שלו גם ואני לא מכיר ארגון בודהיסטי/אינדייני/חייזרי אחר שביקש להתקבל עם סמל דת אחר - מה לעשות רוב המדינות אימצו את סמל הצלב האדום כמות שהו המוסלמים התעקשו וקיבלו היתר כאמור להציב את סמל הסהר ורק לנו לנו הירשו - מטעמין השמורים עימם מה עדיין לא ברור ? ומי אמר שאני מכיר את ברוך?

shy-1

New member
אתה רואה, כשאינך בוכה אפשר להבין

מה אתה כותב. מה שאתה אומר(נראה אם הבנתי נכון-שהרי איני חכם כמוך), לכל הרגונים הדתיים בעולם(גם לאלו שלא התגלו עדיין), הותר לשים את סמלי הדת שלהם על האמבולנסים, ורק על הדת היהודית(שהתחילה למעשה את האמונה באל אחד), היא אסרה לעשות כך. ועדיין, הייתי רוצה מישהו מוסמך כותב זאת ברור בעיתון.

ish50

New member
שייקה - בחיאת זה מה שכתבתי?

כתבתי שרוב מדינות העולם אימצו את סמל הצלב האדום ולא התעקשו על סמל משלהם חוץ מ..האיסלמים והיהודים השוויצרים הצבועים נעתרו מייד לבקשת המוסלמים והתירו להם להציב את סמל ה"סהר האדום" וללא סייג ורק איתנו משחקים עם תרוצים עלובים ומשונים כמעט 60 שנה - עובדה שבעובדה

shy-1

New member
הו, עכשיו אתה ברור כקריסטל. תודה.

שישרפו השוויצרים.

ish50

New member
אני משדר אליך , לידיעתך

מתוך מרכז פיקוד ממוחשב המקורר 24 שעות קיץ חורף סתיו אביב גם -בערך כמו באלסקה.. וחייב לתקתק כל היום על המקלדת כדי להתחמם אף מילה ..ששש

ish50

New member
שרק ייגמר על תנאי

מקסימום "עבודות שרות" (פריארים אני ממילא מתנדב...)

למעלה