הי, תיקי

סמדידי

New member
הי, תיקי

מנסה גם בפורום בחברתי...מבקשת לשוחח איתך, מה מס. הנייד שלך? סמדי

קיבלת היום הדרכה מסודרת איך לשלוח/לקבל

מסר... אולי תנסי ותתנסי גם בתחום זה?
יקירה, מספרי טלפון לעולם לא יפורסמו על גבי הפורום....

סמדידי

New member
זה בהחלט לא סותר כי

הנמען עדיין יכול לשלוח לי את מס. הטל. שלו במסר.

סמדידי

New member
אלמונית פלונית1, הי

את ואיש החידות אמרתם אמנם את אותו דבר אך המסר שלו עבר אליי באופן יותר ידידותי. זו לא ביקורת, חלילה, רק סוג של היזון חוזר מצידי. סמדי.

גם אני כל הזמן אומר שאלמונית צריכה לדעת

איך לסגנן את הודעותיה בצורה יותר מנומסת

סמדידי

New member
אלמונית פלונית, הי לך

מיום היוולדנו ועד יום מותנו אין אנו עסוקים אלא בתיקונו של עולם ומשמעו של זה אינו מסתכם אלא בתיקון שלנו עצמינו ולכן - את יכולה לפטור את עצמך ב"לך חפש את החברים שלך" (להלן אופציה מס' 1) ואת יכולה לשבת ולחשוב ולהרהר אם יש אמת בנאמר לך. הבחירה הראשונה קלה, פשוטה ומהירה ואין שכר בצידה. ואילו השניה - קשה, ארוכה, מפותלת וכואבת - אבל שכרה ועושרה לא יסולא בפז. החליטי את ! שלך, סמדר.

הי סמדידי קבלי את המס'

של הנייד ... .. ... ------- 050 עוד למטה ... זהו הנה המס' -050 ..... לא זוכר אותו אבל במסר תקבלי (רק אם זה דחוף ) כי יש בתור עוד הרבה חברים שמתקשרים .. ומחפשים את תיקי אבל מטבע הדברים אני הרל"ש שלה ומסנן הודעות וטלפונים .. ואם גם אותי קשה לך להשיג יש לי רל"ש בשם "איש החידות" שהוא מסנן עבורי הודעות וטלפונים .. ולאיש החידות יש פקיד בשם "אפיק המקורי" שמעביר לו את ההודעות .. ולאפיק המקורי יש סטאז'רית לא משהו בשם פלונית אלמונית1 שהיא לא מסננת כלום היא מעבירה את כל ההודעות לבוס שלה אפיק, אפיק מעביר לאיש החידות, איש החידות מעביר אליי ואני מעביר לתיקי את כל ההודעות המסוננות והחשובות ביותר . בהצלחה במשימה ... (תשלחי מסר לפלונית אלמונית1 פלונית תשלח לאפיק , אפיק ישלח לאיש החידות , איש החידות ישלח אליי , ואני אשלח לתיקי)

למעלה