הי דודה... לא הבנתי מאיפה נפלו

actress

New member
יוווווווו הילה כמה רציתי לראות אותך

איך פספסתי? דווקא שאלתי עלייך, ומכל המדבקות שסרקתי באזור לא ראיתי אותך... אוף הגעת ב 19:00 או ב 22:00 ?

ליבליך

New member
היה כל כך כיף...

שרק בפרספקטיבה של יומיים אפשר להודות לכולם (ובעיקר לורד ונחצ'ה) על המפגש הכל-כך נפלא. עד עכשיו הייתי באופוריה, ולא הפסקתי לספר לכולם כמה נהניתי. אני מתקשה לדמיין דרך טובה יותר לחגוג את יום ההולדת שלי... ובאופן מסודר יותר: כל הכבוד לורד ונחצ'ה על האירוח (חמישה כוכבים!) , לגלי על ההנחיה המסורה, ל... בעצם לכולם על האוכל המושקע והמגוון, ועל השירה, הנגינה, השיחות, ובכלל על הכל. רמיל כבר וידא איתי שבמפגש הבא לא מתוכננת לי איזו ברית או בר-מצווה, אבל גם אם תהיה - אין ספק שאני אגיע.

ליבליך

New member
חתונה כבר היתה...

במאי, יום אחרי המפגש שהיה אצלך. ונראה לי שאחת הספיקה לי...

היה מפגש נהדר, איפה התמונות ???

היה מפגש נהדר. כתבו כבר הכל לפני, אז לא אפרט, רק אגיד שוב - תודה רבה לכולם
הצטערתי שלא הבאתי את המצלמה איתי (האמת שיכלתי לקפוץ הביתה להביא, אני גרה קרוב, אבל לא חשבתי על זה....), אך היו רבים אחרים שצילמו, היכן התמונות ???? אנא פרסמו משהו שניזכר בערב הנפלא שוב.

טירמיסו../images/Emo124.gif בוא, בוא

(הסברים לכותרת בהמשך) אנשים יקרים - תודה אדירה לכולכם. כמו תמיד - היה תענוג להיפגש ולשורר. והפעם עם הערך (ערכים) המוסף. הכל כבר אמרו לפני, אני חושבת, (מצטערת, לא הספקתי לקרוא הכל, והשעה, והעבודה מחר לוחצות עלי...) ובכל זאת כמה אנקדוטות ואירועים המדבקות הקבועות לא פסחו הפעם גם על אחד הפרחים בגינת הבית - פתאום גיליתי מדבקת "פרח משוגע" על אחד מהם. של מי היה הרעיון?
למנהל החדש יש מה ללמוד - בשלב כלשהו של הערב ישבתי לידו והוא שאל "יש אחר כך סיכום? מישהו כותב סיכום בפורום?"
כאילו דאאאא? מי שלא היה בגינה בזמן "פתחו את השער" הפסיד אירוע שבו כל מיני אנשים מנסים לחלוף תחת שער ידי אדם ששתי דרדסיות (לקסיגלי ואנוכי) מנסות ליצור. תודה למשתפי הפעולה (גרי הנחשון). מחזה מיוחד היה כאשר הנגנים החלו להתקפל, כל אחד עם כליו, אבל הקלידים (אני לא מסתכנת בכינוי הכלי בשם שגוי) עדיין עמדו על עומדם - וחבורת אנשים קטנה המשיכה לשיר לבד - ואז אפשר היה לראות איך זה "מדגדג" להם, לנגנים, באצבעות, בוער בעצמותיהם, והם לא יכולים לעמוד שם סתם ככה, ולפתע זכינו בליווי לשיר אחד מעמית, ואחריו עוד אחד ממירון, ככה על רגל אחת. המחרוזות ההזויות כללו הפעם שירי גשם (כולל כמה שירים נידחים שרק ישראל וגלי הכירו); שירי רועים; שירי שבת ומועד (סאביבית, הפתעת אותי בשיר המעלות (אשא עיני)). בשעה חמש בבוקר נחצ'ה קם לעמל יומו וגילה שכמה שרוטים עוד מזמררים בסלון שלו. היו לו ארבע מילים לומר : "אתם דפוקים אבל נחמדים". ועכשיו לתודות
ראשונה וענקית לבעלי האכסניה - האירוח היה נפלא. אין לי מילים.
לוורד על הלבביות הכובשת, ועל הטבעיות (מי צריך סוודרים?) שבקבלת כולם.
אישית לנחצ'ה על היחס המיוחד לכל מי שבא, והיו כל כך הרבה. תודה על השיחה המענייינת בחצר הקטנה (על תנ"ך ולויים, על קיבוצים עוד).
לרמיל קמב"ץ המפגשים על הארגון
ללקסיגלי על ה'סבב' המדוגם, ועל ההתעקשות הקבועה לשירי-גלי.
לכל הנגנים
לדואגים לקיבתנו
למנעימי הזמר - חני לבנה, לוליק, עופר (סוף סוף רואים מי אתה), וחן.
למחזיקי המעמד, הבלתי נלאים, שגם אחרי שפרשו הנגנים המשיכו לשיר. האח בסלון הבית שימש תחליף נפלא.
לנהגי טרמפים - נאוה, וסאביבית על ההקפצה בשש בבוקר לרכבת. תודה לאגס1 על הנכונות. (הלב הרחב שלך לא תואם את יכולת הקיבול של מכוניתך). וה
הגדולה לכל מי שבא שתרם את חלקו לערב הקסום הזה.
מכל החדשים שלא הספקתי להתייחס אליהם כראוי. נתראה בפעם הבאה

lexigali

New member
תמונות מהמפגש

מי שהיה במפגש ורוצה לקבל תמונות, שישלח לי את כתובת המייל שלו. (דיסקליימר: אין הרבה, והן גם לא מי-יודע-מה.)

האגס 1

New member
כנ"ל - התמונות שלי ייצאו היום

שלחו לי כתובות מייל ותקבלו את תמונותיכם

סאביבית

New member
אני מציעה שתשלחו לרמיל

כבר יש לו את כל הכתובות והוא יפיץ לנוכחים כמו שאני עשיתי בזמנו. (רמיל- זה בסדר שאני מפילה עליך עוד עבודה
)

למעלה