הי דודה... לא הבנתי מאיפה נפלו

איריס0904

New member
../images/Emo51.gifמגיע כאן רוב תודות למס' אנשים

בראשית
רבה רבה למארחים ורד ונחצ'ה על הרתמות למפגש וארוח לבבי שכזה. ורד שדאגת במשך כל הערב לחמם ולהגיש לנו את כל המטעמים שהוכנו ע"י החברים שיוגשו חמים וטעימים, ושדאגת לנו לכסות- סוודרים וכו' שלא יהיה לנו קר, ודאגת שכולנו נרגיש הכי נעים וטוב שאפשר, אכן נתתם לנו תחושה ביתית- נהניתי מאוד.
לך איזיקו שהתנדבת להסיע אותנו למקום המפגש ותודה לכל מי שלקח חלק בארגון הערב, לך גלי על ההנחיה ואיסוף שמות השירים שהושרו, לנגנים שניגנו במשך כל הערב,ולזמרים שהופיעו בפנינו- חני ליבנה, לוליק, עופר כלף,חן בניאן וצליל שניגן לנו במשך הערב. ו
אחרונה ומיוחדת ללוליק וימימה, שהחזירו אותי למחוז חפצי,למרות שהתבלבלתי בדרך, הייתם סבלנים לשמוע ולהסיעני - תודה רבה. וחברים יקרים שמחתי מאוד להכירכם זה לי המפגש הראשון,ותודה על קבלת-פנים לבבית. הינכם מקבץ של חברים מאוד איכותיים, שהיה ממש כיף לשיר ולזרום איתכם. תודה לכולכם - נעמתם לי מאוד.
מקווה לראותכם במפגש הבא.

איזיקו

New member
אין על מה, באמת.

דרך אגב, לא מצאתי את מה שביקשת ממני לבדוק אם נפל אצלי באוטו...

זה ממש לא היה על הדשא. ../images/Emo10.gif

איך שעלה אור ראשון יצאתי לחפש ולא היה כלום וגם אתמול חיפשתי שוב וגם את הצ'ופצ'יק של המפוחית שנפל, וגם פלקור בא בדיוק שחיפשתי ועזר לי לחפש ולא מצאנו כלום.

היה ממש נפלא

בהתחלה היה נראה שהומה מידי, אבל זה רק בגלל שלא הייתי מוכנה לכזו כמות של אנשים, הגענו באיחור מוסכם לקראת סוף הסבב ואפילו הספקתי לבקש שיר. נהנתי מכל רגע... תודה ראשונה למארחים, לבית המקסים שלהם וגם לגינה. תודה לכל הזמרים והמזמרים (אם מאחורי המיקרופון, או מאחורי שירון). וכמובן שגם לנגנים שמכירים את כל השירים. תודה לנוסעים לירושלים וממנה. ועוד משהו, עכשיו אני יודעת איך נראות אריות אמיתיות (עם שומשום). התוכנית היא שהמפגש הבא יהיה בין עבודות וככה לא יהיו לי מחוייבויות אחרות, כבר מעכשיו אני מתחילה לחשוב על מאכל מעניין לחנוכה. מעכשיו מתחילים מפגש בשבע?

actress

New member
הבטיחו לי תשובה היא היתה באמת? או

שלא ראיתי נכון את השם על המכנס? אני זוכרת את השם הפרטי אבל אני לא רוצה לעשות אאוטינג

ס ק א ל י

New member
אז ככה ...

ראית נכון. הייתי בהתחלה ממש לקצת, כי אני חולה. אבל לא התאפקתי מלראות את כולם, ולו לשעה קלה ... כל השאר - קאלט פורומי ....

מירבי*

New member
נאמר כבר הכל...

ראשית, תודה ענקית למארחים המופלאים שהסתכנו והסכימו לארח בביתם את באי הפורום הנפלא הזה, שהפגינו לבביות ונתנו לכולם הרגשה מצויינת. למארגנים שעמלו והובילו ערב מאורגן להפליא. לנגנים שבלעדיהם זה לא היה כל כך מוצלח. לזמרים האורחים, שהפתיעו אותנו בנוכחותם ושרו. ולכולכם על מה שאתם, חבורת אנשים מקסימים ואוהבי שירה. נהניתי מאוד!

מפגש קסום במיוחד

נהנתי ברמות שאני לא יכולה לתאר. הכל היה נפלא האווירה, השירה והחברה. תודה למארחים ולנגנים ולשרים ולכולכם שאתם קיימים. וכמובן תודה לישראל על הפשטידה.

רק עכשיו, אבל טוב מאוחר...

טוב, לצערי, אני מגיעה לפורום רק עכשיו, טוב, בעצם לפני שעה וחצי, אבל לא יכולתי להתאפק וקראתי את התגובות של כולם.... ואפילו שנראה כאילו אין כבר מה להוסיף, אני רוצה לומר גם את התודות שלי. אז ככה, ראשית לכל-
כמובן לורד ולנחצ'ה, על האירוח החם, על מאור הפנים, על אהבת האדם הכל כך נטולת תנאי, שכבר מזמן אין הרבה כמוה בארץ שלנו... לורד
על הלבביות הבלתי נלאית ובלתי נדלית על שקיבלת את פניי (כן, כן הייתי מבין הראשונים שהגיעו, באופן יחסי, וכידוע זה גם רק המפגש השני שלי, ועדיין אני מרגישה נבוכה, מפוחדת, לא ממש שייכת) - כזה חיוך, כזאת קבלה, כזאת דאגה לתחושת הנינוחות ... אי אפשר להכניס למסגרת של מילים את התחושה, חוץ מאשר פשוט לומר תודה גדולה. תודה למאיר תקליטים על ההכוונה הטלפונית בטרם צאתי לדרך. אני מניחה שהייתי יכולה להתברבר הרבה יותר אילו לא היתה לי ההכוונה הזאת. תודה ענקית לנגנים
- עמית, רמי, מירון (ואם שכחתי מישהו, זה רק בגלל סניליות שלא תלויה בדבר)... וכמובן - לנחצ'ה ולצליל בירן על הופעת האורח המקסימה , ואי -אפשר שלא להזכיר את הניגון בארבע ידיים, שהיה כל-כך קסום ופסטורלי בתוך הרקע הזה של גינת-נחצ'ה באמצע הליל... תודה גדולה אפילו ענקית - לחני לבנה
, שהתיישבה לידי, והיתה שם במהלך כל הערב כולו (טוב, רובו) ושסבלה את הקשקושים שלי... אני מקוה שלא היה קשה מדיי. נהניתי מאוד לנהל אתך את שיחות על נושאים שונים ומגוונים שעלו מתוך המתרחש על הדשא (כן, כן, זאת הסיבה לזה שלא שרתי הרבה הפעם, ובמיוחד לכך שייתכן שיש שירים שאני לא זוכרת שהושרו...) חני לבנה - את אישה מרתקת, חכמה (גם בחוכמת חיים), וכמובן, זמרת בעלת קול ייחודי, יוצא דופן ואיכותי. וכן, כמו שאמרת - תענוג לראות את הדור הזה שיושב ושר "שירים של פעם" ובכלל - מתייחס בכבוד רב כל-כך ובאהבה רבה כל-כך לשפה העברית ומוזיקה העברית (כן, כן, לא תאמינו, זה הוא הפורום היחיד, טו אולי חוץ מפורום לשון עברית, שאין בו שגיאות כתיב הנובעות מחוסר ידע של הכותב....)- (סתם הערת אגב) תודה אחת מיוחדת לחני על השיר האהוב עליי "קסם||כלנית" תודה לבני בום, שהנעים לי את הזמן שבו חני ואבי קמו לשתות או לנוח ... תודה לקוליפוןולטירמיסו שהיו טרמפיסטים אדיבים
, סבלניים ובעיקר מעניינים! נהניתי מכל רגע אתכם. מאגר הידע שלכם פשוט זורם כנהר - כיף לשמוע ! תודה , כמובן, לגלי- על שהיתה המארגנת, על האנרגיותת העצומות שלעולם אינן מתבלות, על הקופצניות וחיוך תודה לשלילנד, שהמפגש איתה הפעם היה הרבה יותר ידידותי.... נהניתי מאוד. אני שמחה כמובן, שפומיקי הגיעה בשלום הביתה, כי היו רגעים ארוכים שממש חששתי שזה עלול להסתיים רע.... וכמובן - תודה ענקית ל
דג חי, על שפגשתי אותו סוף סוף, וגיליתי שתחושותיי לגביו אכן עולות בקנה אחד עם דמותו המציאותי, ועל השירון הירושלמי הנפלא ששמרת לי. תודה! וואו... למי עוד? אני מקוה שלא שכחתי אף אחד אה, כמובן, תודה גם ללוליק ולעופר כלף, את חן בניאן לא שמעתי (או כי הייתי ממש עסוקה בשיחה עם חני לבנה או כי הוא שר אחרי שכבר הלכתי...) ותודה לכל הפורום הזה על שאתם כל-כך נעימים, כל-כך חמים ולבביים, וכמו שאמרו כבר ה"חדשים"... אי-אפשר להרגיש לא שייך במפגש אתכם. ותוספת אחרונה לפני שאני מאחלת שבוע טוב לכולם - עוד תודה אחת
לנחצ'ה - תודה על שאתה קיים!!! בלעדיך המוסיקה העברית כולה היתה נראית כל-כך אחרת. ישר כוח!!!!

shellyland

New member
שיואו...

איזו טראומה השארתי בך בפעם הקודמת?
נשבעת לך שאני תמיד ידידותית.

למעלה