הי, אני חדשה

shirita

New member
הי, אני חדשה

שלום לכן בנות מספר פעמים שאני מציצה בפורום מקסים זה אבל הפעם החלטתי גם לכתוב. אני מאד מאד שמנה וגם מרגישה נורא עם עצמי ומזניחה את עצמי בכלל. הבגדים שאני לובשת הם לא הבגדים שאני אוהבת אלא אני מתפשרת וכשאני מוצאת משהו שעולה עלי ונראה סביר אני קונה (וגם שלא עולה המון). בכל אופן נמאס לי!!! אני רוצה להתלבש יותר יפה ופחות להתפשר. אני אוהבת בגדים מיוחדים ופחות המוניים, בגדים שמשדרים אמירה של: טוב לי עם עצמי, אני נינוחה ורגועה ושלמה עם עצמי. לגבי אלו הצבעים הלבנים או בהירים אחרים עם תחרות וכו,. גם בביגוד תחתון נמאס לי להזניח אבל בזה אני ממש מתביישת להיכנס לחנויות ורק כשאין לי ברירה אני קונה תחתוני סבתא וחזיות בצבעי גוף. בא לי ללבוש בגדים תחתונים סקסיים בצבעים שונים. יש לכם רעיונות? המידה שלי בערך 54.

maymay

New member
היי מותק ../images/Emo13.gif ברוכה הבאה ../images/Emo151.gif

קודם כל אני שמחה לדעת שאת קוראת ונהנית :) אני חושבת שמרבית הבנות כאן הרגישו בשלב כזה או אחר נורא עם עצמן. גם לי היתה תקופה של לפחות איזה 8 שנים של הרעלה עצמית על זה שאני נראית נורא ואסור לי ממש לצאת לרוחב עם איך שאני נראית. ובאמת לא יצאתי המון זמן. פיספסתי מבחנים לאוניברסיטה, לבתי ספר למשק ובימוי, וכו´.. זה לא קרה בבת אחת שפיתחתי חוש הערכה עצמית (שגם היום צריך חיזוקים
) לכל אחת הקצב שלה. השאלה שאני חושבת הכי מתאימה כדי לגלות מה טוב עליך הוא קודם כל מה את אוהבת? סגנון קלאסי של חליפות מחוייטות? סגנון ספורטי של ג´ינס וטישרט? סגנון רומנטי ופרחוני? סגנון של נצנצים ומחשוף? עכשיו לגבי ההלבשה התחתונה : לדעתי זה ה-מפתח בהרגשה טובה עם עצמך!! אם את תרגישי סקסית בבגדים תחתונים - את גם תרגישי סקסית בבגדים שמעל התחתונים
ותשדרי את זה לסביבה. דיברנו בפורום על כמה חנויות שמוכרות למידות מעל D דברים מדהימים ולא בצבע גוף (וואי אני זוכרת שאמא שלי קנתה לי אותם בפעם הראשונה כדי שיתמכו והרגשתי כ"כ ...כאילו זה ממש לא אני! רק לפני שנתיים בעצם הבנתי שיש גם למידות שלי חזיות יפות) את מוזמנת לעלעל בפורום ולראות. אני אפילו חושבת שהיה שרשור על זה לא מזמן
תהני

DREAM111

New member
היי גם אני חדשה אבל ראית את הודעתך

לגבי לבנים לנשים במידות גדולות. יש חברה שאני גיליתי עכשיו שנקראת תות שיש להם מחותיני במידות גדולות ועד לבייבי דול חזיות בגדי גוף מחוכים וכו´ במידות גדולות. בהצלחה.

למעלה