היתם מוכנים לגור

stavanit

Well-known member
ליד הרכבת הקלה?

לפי מה שאי רואה בתמונות ממש צמודה לבתים
או שזה רק נראה כך בצילום

פולגאר

Well-known member
ליד הרכבת הקלה?

או שזה רק נראה כך בצילום
לא ליד רכבת ולא ליד כביש ראשי.
לא מובן לי, איך יש פסיכים שמשלמים עשרות מיליונים וקונים בתל אביב על הכביש הראשי, אומנם אלו גורדי שחקים, אבל בכל זאת, לא נראה שלא שומעים כלום למעלה כי מבחינה פיזיקלית הרעש עולה למעלה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לא מובן לי, איך יש פסיכים שמשלמים עשרות מיליונים וקונים בתל אביב על הכביש הראשי, אומנם אלו גורדי שחקים, אבל בכל זאת, לא נראה שלא שומעים כלום למעלה כי מבחינה פיזיקלית הרעש עולה למעלה.​
אינם פסיכים , מי שנוסע בתחבורה ציבורית, יחפש לגור קרוב לתחנה.

stavanit

Well-known member
לא בטוחה כמוך.
אני חושבת על אנשים שיש להם ילדים קטנים, או שאין שם ???
וילדים קופצים למסילות, והרעש האם הרכבת עושה רעש????וזה כל היום
אנשים שיוצאים ברוגזה שאין רכבת בשבת,,,האם לא חושבים שאנשים שגרים לידה מגיע להם קצת שקט מהרכבת???
שילכו לגור ליד הרכבת ואחכ שיעשו הפגנות שאין הרכבת פועלת בשבת,

לא מובן לי, איך יש פסיכים שמשלמים עשרות מיליונים וקונים בתל אביב על הכביש הראשי, אומנם אלו גורדי שחקים, אבל בכל זאת, לא נראה שלא שומעים כלום למעלה כי מבחינה פיזיקלית הרעש עולה למעלה.
חחחחחחחח
אפשר לקבל שיעור על הפיזיקה הזאת ?
או שאולי התכוונת שהוא עולה למעלה, רואה את פתח תיקווה, נבהל ויורד מייד למטה.
עבור לדקה 1:19.....
נ.ב - במגדלים, הבידוד האקוסטי של החלונות שפונות לכוון הכביש מונע כל רעש, גם אם מטוס יטוס מעל הבית.....

Harrington

Well-known member
מנהל
ליד הרכבת הקלה?

או שזה רק נראה כך בצילום
לא מוצא סיבה מיוחדת שלא. כלומר, אני כבר (עשרות) שנים לא גר בעיר, כך שלכתחילה אני מתקשה לדמיין מגורים ליד כביש סואן. אבל כשהתגוררתי בעיר גרנו ליד כביש כזה ולא הייתה עם זה בעיה מיוחדת. עניין של הסתגלות. מה שונה הרכבת הקלה מאוטובוסים שנוסעים על הכביש?

stavanit

Well-known member
לא מוצא סיבה מיוחדת שלא. כלומר, אני כבר (עשרות) שנים לא גר בעיר, כך שלכתחילה אני מתקשה לדמיין מגורים ליד כביש סואן. אבל כשהתגוררתי בעיר גרנו ליד כביש כזה ולא הייתה עם זה בעיה מיוחדת. עניין של הסתגלות. מה שונה הרכבת הקלה מאוטובוסים שנוסעים על הכביש?
אבל לפחות יש יום אחד מנוחה לתושבים הגרים בסמוך אין תחבורה בשבת

GoldenEyes

Well-known member
ליד הרכבת הקלה?

או שזה רק נראה כך בצילום
בעירי היא לא כ"כ צמודה לבתים אלא נוסעת במקום השדרה שהיתה בין שני מסלולים
להרעיש היא בכלל לא מרעישה , זאת חשמלית , לא שומעים כלום.

מזכיר לי באחד הימים שישבתי בבית קפה ברומא, צמוד לויטרינה, ועברה רכבת קלה מימי טיכו, הרגשתי רעידותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בעירי היא לא כ"כ צמודה לבתים אלא נוסעת במקום השדרה שהיתה בין שני מסלולים
להרעיש היא בכלל לא מרעישה , זאת חשמלית , לא שומעים כלום.

מזכיר לי באחד הימים שישבתי בבית קפה ברומא, צמוד לויטרינה, ועברה רכבת קלה מימי טיכו, הרגשתי רעידותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת​
וואלה צודק, רכבת חשמלית אינה מרעישה.

למעלה