הירוק הזה ....

black ross

New member
הירוק הזה ....

....... והעיניים שלה כל כך ירוקות ..... ואף אחד אינו יודע .... את שהבנתי אז לא יבינו לעולם ... המבט הזה שלך עם הירוק הזה ... וזה עוטף וזה מטביע וזה מחלחל בעצם לא ... זה לא מחלחל זה מציף בשנייה אחת ..... במבט אחד ... את משולה ל"מדוזה".... אותה אחת שאסור היה להביט בעינייה שמא תהפוך לאבן ואולי בעצם זו את ..... מדוזה המיתולוגית..... כי אין דרך לתאר את הדיבוק הזה שהשתלט על גופי באותו רגע בו פגשו עיניי בעינייך ..... ואת ישבת שם, במקום שאליו נאסף כל העצב שרובץ על העולם ורק מפני ...... שמעינייך נשרו דמעות..... ומהו הכישוף הזה שאיני יכול להסיר מעלי ? אפילו לא כישוף כי אם קללה זו ...... מקולל אני לעד בגלל עינייך .... בגלל מבטך ... בגלל אותה דמעה שצנחה ופערה חור באדמה שהייתה אל מתחת לרגליי...... אותה דמעה שהותירה שממה בלב אדם ........ שממה במקום לב אדם ........ ובלילה בחלומות הבלהה שלי ...... אני נרדם מוסר עצמי אל היקום האינסופי יורד אל מצולות הנשיה ....... ואני טובע ...... טובע בירוק....... בירוק הזה........ בירוק של עינייך......

ה מוזה

New member
הראי לנשמה - עיניים

ירוקות ,חומות , כחולות .... עיניים מין שער המוביל להיכל ההיכלים דרך לקודש הקודשים .. הראי לנשמה . את כל החבוי בנו ונסתר יגידו זוג עיניים .. דמעה שנשרה מבט עצוב ..יגלה סוד עצוב חיוך מנצנץ ומבט מאושר יגלה סוד אהבה ים הנשמה בזוג עינים אחד..

למעלה